5.250.666 boeken in Engelse boeken

Nu al te reserveren bij bol.com

  • 10 februari 2015

    Red Queen
    Red Queen
    Victoria Aveyard
    € 13,99 12,99
  • 10 februari 2015

    The Ruby Circle
    The Ruby Circle
    Richelle Mead
    € 16,99 10,49
  • 10 februari 2015

    The Wes Anderson Collection
    € 28,99 22,99
  • 26 maart 2015

    Into the Night
    Into the Night
    Jake Woodhouse
    11,49

Parisienne in hart en nieren

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren. aantal reviews: 2 (2)
€ 26,99 18,49

In How To Be Parisian geven vier op en top Parisiennes een unieke kijk op de Parijse way of life. Vol humor en zelfspot vertellen zij je alles over welke kleding je hoort te dragen tot en met welke mannen je mee thuis kan komen. De Parijse levensstijl in de ogen van de moderne vrouw.

Nobelprijswinnaar

I Am Malala
Malala Yousafzai
klantbeoordeling: 4.0 van de 5 sterren. aantal reviews: 1 (1)
12,99

De Nobelprijs voor de Vrede is toegekend aan de 17-jarige Malala Yousafzai. Ze krijgt deze onderscheiding voor haar inzet in de strijd tegen onderdrukking van kinderen en jonge mensen. Met name heeft ze gevochten voor het recht op onderwijs voor meisjes. Lees haar eigen verhaal in I Am Malala

De beste boeken op een rij

De beste boeken op een rij

Op zoek naar de boekentoppers van dit moment? Bekijk de Top 100 Engelse boeken en lees wat anderen ook lezen!

Populaire non-fictieboeken

Populaire non-fictieboeken

Van biografieën tot populaire psychologie, van managementtoppers tot kunstboeken: leuk voor jezelf of als cadeau!

Nieuw & opvallend

  • How to Be Parisian
    klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren. aantal reviews: 2 (2)
    € 26,99 18,49
  • The Strange Library
    The Strange Library
    Haruki Murakami
    € 16,99 12,99
  • Girl Online
    Girl Online
    Zoe Sugg
    klantbeoordeling: 4.6 van de 5 sterren. aantal reviews: 8 (8)
    € 18,99 8,49
  • Edge of the World
    klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren. aantal reviews: 1 (1)
    € 32,99 23,99

Ontdek meer Engelse boeken

De meest interessante assortimenten voor je uitgelicht

Weekaanbieding

12,99
11,99

All the Bright Places - Jennifer Niven

Een aangrijpend verhaal over de jonge Theodore en Violet, die beiden te maken hebben met depressiviteit. Een aanrader voor fans van John Green en Rainbow Rowell.

Actueel

Bestverkocht

Engelse boeken

  • Before They Pass Away
    Before They Pass Away Jimmy Nelson 139,00
  • The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order)
    The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order) James Dashner 30,99
  • Jamie's Comfort Food
    Jamie's Comfort Food Jamie Oliver 19,77
  • The Fault in Our Stars
    The Fault in Our Stars John Green 6,99
  • Game of Thrones: A Song of Ice and Fire boxset (1-5)
    Game of Thrones: A Song of Ice and Fire boxset (1-5) George R.R. Martin 34,99
Meer bestverkocht

Voordelige boeken

Tot 15 euro

  • Girl Online
    Girl Online Zoe Sugg 8,49
  • The Rosie Project
    The Rosie Project Graeme Simsion 9,49
  • The Pointless Book
    The Pointless Book Alfie Deyes 11,99
  • We Were Liars
    We Were Liars E. Lockhart 10,49
  • This Changes Everything
    This Changes Everything Naomi Klein 7,99
Bekijk meer voordelige boeken

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina