New listpage

Robin Pilcher

33 artikelen in Boeken

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 2
  • 3
  • 4
De terugkeer
Inkijkexemplaar

Nederlands | Paperback | 2010

klantbeoordeling: 4.0 van de 5 sterren

Wanneer Claire Barclay hoort dat haar geliefde stiefvader een beroerte heeft gehad, besluiten zij en haar man Art vanuit New York... Meer

Gratis verzending!

9,74

Verkoop en levering door:
De Slegte

In winkelwagentje

Tweedehands vanaf: € 4,00

E-boek vanaf € 7,99
Zet op verlanglijstje
Opnieuw beginnen ZB3398

Nederlands | Pocket | 2006

Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp... Meer

Opnieuw Beginnen

Nederlands | Paperback | 2002

Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp... Meer

De terugkeer
De terugkeer

Nederlands | Ebook | 2010

Wanneer Claire Barclay hoort dat haar geliefde stiefvader een beroerte heeft gehad, besluiten zij en haar man Art vanuit New York... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
A Matter Of Trust

Engels | Other Formats | 2010

klantbeoordeling: 3.0 van de 5 sterren

Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years. After the sudden death of her mother,... Meer

14,49

3-4 werkdagen

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 13,04

Zet op verlanglijstje
Vlucht over de oceaan

Nederlands | Paperback | 1999

klantbeoordeling: 4.3 van de 5 sterren

Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn... Meer

The Long Way Home

Engels | Ebook | 2010

“The Long Way Home is Robin Pilcher at his best. I devoured every word of this masterful storyteller.”—Debbie Macomber, #1 New... Meer

12,09

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Een Ander Klimaat
Inkijkexemplaar

Nederlands | Paperback | 2007

De eens zo succesvolle zakenman Dan Porter is werkeloos, lethargisch en eenzaam. Zijn vrouw Jackie, beeldschoon en succesvol... Meer

Starburst

Engels | Paperback | 2008

It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little... Meer

The Long Way Home

Engels | Paperback | 2011

In the vein of Maeve Binchy and Nicholas Sparks, "New York Times"-bestselling author Pilcher returns with his most enchanting... Meer

€ 13,99 11,99

Je bespaart 14%!

5-10 werkdagen

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Vlucht Over De Oceaan

Nederlands | Other Formats | 2004

klantbeoordeling: 3.8 van de 5 sterren

Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn... Meer

An Ocean Apart

Engels | Paperback | 1999

For six dreadful months, David Corstorphine has tried to come to terms with his young wife's death, while caring for his three... Meer

An Ocean Apart

Engels | Paperback | 1999

For six dreadful months, David Corstorphine has tried to come to terms with his young wife's death, while caring for his three... Meer

An Ocean Apart
A Novel

Engels | Ebook | 2014

For six dreadful months, David Corstorphine has tried to come to terms with his young wife's death, while caring for his three... Meer

18,98

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Jenseits des Ozeans

Duits | Paperback | 2014

Nach dem Tod seiner Frau droht David an dem ungeheuren Schmerz zu zerbrechen und flieht nach Amerika. Unter Geheimhaltung seiner... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

3-5 werkdagen

In winkelwagentje

Tweedehands vanaf: € 4,99

Zet op verlanglijstje
Starting Over

Engels | Paperback | 2003

Robin Pilcher, bestselling author of An Ocean Apart returns readers to contemporary Scotland, where the "simple" life has grown... Meer

A Risk Worth Taking
And Starburst

Engels | Paperback | 2008

Two wonderful novels from Robin Pilcher come together for the first time in this special omnibus edition Meer

Wie ein Stern am Horizont

Duits | Paperback | 2010

Als Tess ihre Arbeit beim Musik- und Theaterfestival in Edinburgh aufnimmt, ist sie von der Begegnung mit Künstlern aus aller Welt... Meer

11,49

3-5 werkdagen

In winkelwagentje

E-boek vanaf € 8,82
Zet op verlanglijstje
Starburst

Engels | Paperback | 2007

It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little... Meer

A Risk Worth Taking

Engels | Paperback | 2005

Life has not turned out the way that Dan Porter had planned. He thought that when he married Jackie twenty-five years before, he... Meer

€ 14,99 13,99

Je bespaart 7%!

3-4 werkdagen

In winkelwagentje

Tweedehands vanaf: € 6,90

Zet op verlanglijstje
A Risk Worth Taking

Engels | Paperback | 2004

Life has not turned out the way that Dan Porter had planned. He thought that when he married Jackie twenty-five years before, he... Meer

Starting Over

Engels | Paperback | 2002

Robin Pilcher, bestselling author of An Ocean Apart returns readers to contemporary Scotland, where the "simple" life has grown... Meer

16,99

2-3 weken

In winkelwagentje

Tweedehands vanaf: € 10,00

Zet op verlanglijstje
Starburst

Engels | Paperback | 2008

It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little... Meer

12,99

3-4 werkdagen

In winkelwagentje

Nieuw en Tweedehands vanaf: € 9,95

Zet op verlanglijstje
A Risk Worth Taking

Engels | Hardcover | 2004

Life has not turned out the way that Dan Porter had planned. He thought that when he married Jackie twenty-five years before, he... Meer

Gratis verzending!

23,99

2-3 weken

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Starburst

Engels | Ebook | 2013

It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little... Meer

7,99

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Starting Over

Engels | Ebook | 2010

It seems a long time since life was good for Liz Dewhurst. Her happy marriage to Gregor ended six months ago when she discovered... Meer

7,25

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Starburst
A Novel

Engels | Ebook | 2007

Illuminating.  Captivating.  Stunning.When the fireworks cascade over Edinburgh castle on the Festival's final night,... Meer

7,25

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Wie ein Stern am Horizont
Roman

Duits | Ebook | 2009

Als Tess ihre Arbeit beim Musik- und Theaterfestival in Edinburgh aufnimmt, ist sie von der Begegnung mit Künstlern aus aller Welt... Meer

8,82

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
A Matter Of Trust

Engels | Ebook | 2013

Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years. After the sudden death of her mother,... Meer

7,99

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Starting Over

Engels | Ebook | 2013

Since the split of her 18-year marriage, Liz Dewhurst has lived with her son, Alex, and her father on their family farm on the... Meer

6,49

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Starting Over

Engels | Hardcover | 2002

Robin Pilcher, bestselling author of An Ocean Apart returns readers to contemporary Scotland, where the "simple" life has grown... Meer

Gratis verzending!

39,00

2-3 werkdagen

Verkoop en levering door:
123 Boeken

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
A Risk Worth Taking

Engels | Ebook | 2010

After the dot-com bubble burst, Dan Porter is laid off from his job and must decide what is truly important. His wife of twenty... Meer

7,25

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
A Risk Worth Taking

Engels | Ebook | 2013

Life has not turned out the way that Dan Porter had planned. He thought that when he married Jackie twenty-five years before, he... Meer

7,99

Direct te downloaden

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina