New listpage

Robin Pilcher

23 artikelen in Boeken

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 4
De terugkeer
Inkijkexemplaar

Nederlands | Paperback | 2010

klantbeoordeling: 4.0 van de 5 sterren

Wanneer Claire Barclay hoort dat haar geliefde stiefvader een beroerte heeft gehad, besluiten zij en haar man Art vanuit New York... Meer

De terugkeer

Nederlands | Ebook | 2010

Wanneer Claire Barclay hoort dat haar geliefde stiefvader een beroerte heeft gehad, besluiten zij en haar man Art vanuit New York... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct te downloaden.

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Vlucht Over De Oceaan

Nederlands | Other Formats | 2004

klantbeoordeling: 3.8 van de 5 sterren

Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn... Meer

Opnieuw beginnen ZB3398

Nederlands | Pocket | 2006

Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp... Meer

Een Ander Klimaat
Inkijkexemplaar

Nederlands | Paperback | 2007

De eens zo succesvolle zakenman Dan Porter is werkeloos, lethargisch en eenzaam. Zijn vrouw Jackie, beeldschoon en succesvol... Meer

Vlucht over de oceaan

Nederlands | Paperback | 1999

klantbeoordeling: 4.3 van de 5 sterren

Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn... Meer

The Long Way Home

Engels | Paperback | 2011

In the vein of Maeve Binchy and Nicholas Sparks, "New York Times"-bestselling author Pilcher returns with his most enchanting... Meer

€ 13,99 12,99

Je bespaart 7%!

5-10 werkdagen

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Opnieuw Beginnen

Nederlands | Paperback | 2002

Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp... Meer

Starburst

Engels | Paperback | 2008

It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little... Meer

A Matter Of Trust

Engels | Other Formats | 2010

klantbeoordeling: 3.0 van de 5 sterren

Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years. After the sudden death of her mother,... Meer

€ 11,99 11,49

Je bespaart 4%!

3-4 werkdagen

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 13,04

Zet op verlanglijstje
Jenseits des Ozeans

Duits | Paperback | 2014

Nach dem Tod seiner Frau droht David an dem ungeheuren Schmerz zu zerbrechen und flieht nach Amerika. Unter Geheimhaltung seiner... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

3-5 werkdagen

In winkelwagentje

Tweedehands vanaf: € 4,99

Zet op verlanglijstje
Starburst

Engels | Paperback | 2007

It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little... Meer

Pagina:

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina