New listpage

Tot 60% korting op tweedehands studieboeken

213.447 artikelen in Boeken - Tot € 10

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 4
The Fault in Our Stars
Inkijkexemplaar

Engels | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 4.8 van de 5 sterren

Despite the tumor-shrinking medical miracle that has bought her a few years, Hazel has never been anything but terminal, her final... Meer

Het enige echte kleurboek voor volwassenen
Inkijkexemplaar

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 4.1 van de 5 sterren

Vroeger kon je urenlang geconcentreerd aan een tekening werken. De tijd leek stil te staan en je ging helemaal op in je eigen... Meer

The Maze Runner
Inkijkexemplaar
The Maze Runner #1

Engels | Paperback | 2010

klantbeoordeling: 4.1 van de 5 sterren

Win leuke The Maze Runner prijzen!

The first book in the New York Times bestselling Maze Runner series—The Maze Runner is a modern classic, perfect for fans of The... Meer

Voetbalvrouwen
Inkijkexemplaar
literaire thriller

Nederlands | Paperback | 2014

klantbeoordeling: 3.6 van de 5 sterren

Voetbalvrouw Michelle gaat mee op trainingskamp naar Gran Canaria. Maar wat een gezellige week belooft te worden, eindigt in een... Meer

To Kill a Mockingbird
Inkijkexemplaar

Engels | Paperback | 1988

klantbeoordeling: 4.8 van de 5 sterren

To Kill a Mockingbird, an unforgettable novel of a childhood in a sleepy Southern town and the crisis of conscience that rocked... Meer

Ja-maar... Omdenken
Kijk - denk - creëer

Nederlands | Paperback | 2010

klantbeoordeling: 3.1 van de 5 sterren

Dit praktische boekje laat in een notendop zien wat omdenken betekent en hoe je dat doet. Om in te bladeren, te grazen, ideeën op... Meer

Het tweede enige echte kleurboek voor volwassenen

Nederlands | Paperback | 2014

klantbeoordeling: 4.3 van de 5 sterren

Kleuren is heerlijk! Zeker voor volwassenen. Het is een vorm van ontspanning waarbij je opgaat in je eigen creatieve wereld. "Het... Meer

If I Stay
Inkijkexemplaar
If I Stay #1

Engels | Paperback | 2010

Just listen, Adam says with a voice that sounds like shrapnel.I open my eyes wide now.I sit up as much as I can.And I listen.Stay,... Meer

Vakantievrienden

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 3.1 van de 5 sterren

Op kampeervakantie in Frankrijk met haar gezin raakt Mieke in de ban van de mysterieuze Ewoud. Al snel loopt de spanning... Meer

Under cover
Inkijkexemplaar
Sandrine Jolie is een pseudoniem van bestseller auteur Linda van Rijn

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 2.8 van de 5 sterren

Als Sanne Romeijn undercover gaat bij een uitbater van sekslijnen, komt ze een internationale zwendel op het spoor. Al snel blijkt... Meer

Blue curacao

Nederlands | Paperback | 2014

Als haar kersverse echtgenoot tijdens de huwelijksreis spoorloos verdwijnt, staat Hannah voor een raadsel. Hoe goed kent ze... Meer

14,000 Things To Be Happy About
Inkijkexemplaar
The Happy Book

Engels | Paperback | 2007

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren

No opinions, no explanations, no asides, footnotes, editorializing, or proselytizing. And all in a plain white cover with large... Meer

Pagina:

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina