New listpage

Device profile is: SEO_AGENT

Boeken - Overleven

311 artikelen

De moordopdracht
Eerste prequel van de Labyrintrenner

Nederlands | Paperback | 2015

Vóór het bestaan van WICKED, voordat de Laar was gebouwd en voordat Thomas in het labyrint terechtkwam, werd de aarde geteisterd... Meer

De Hongerspelen
Deel 1 van De Hongerspelen

Nederlands | Paperback | 2014

Katniss Everdeen woont met haar moeder en haar zusje in het 12e en armste district van Panem. Daar heerst het keiharde regime van... Meer

De jongen die tien concentratiekampen overleefde
1939-1942

Nederlands | Paperback | 2013

Geschikt voor zowel jongere als volwassen lezers Voor liefhebbers van 'Haar naam was Sarah' en 'De jongen in de gestreepte pyjama'... Meer

De Loriënkronieken 5 - De wraak van zeven

Nederlands | Paperback | 2015

We dachten dat het ergste voorbij was. Na tien jaar waren we eindelijk herenigd en ontdekten we de waarheid over ons verleden. We... Meer

De Hongerspelen, Vlammen en Spotgaai (3 delen in 1 ebook)

Nederlands | Ebook | 2013

De drie delen van Suzanne Collins' successerie De Hongerspelen voor een spotprijs.Katniss Everdeen woont met haar moeder en haar... Meer

€ 15,99 13,99

Je bespaart 13%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Deel 2 van De Hongerspelen

Nederlands | Paperback | 2015

Hoe onwaarschijnlijk het ook is, Katniss Everdeen heeft de jaarlijkse Hongerspelen gewonnen, samen met haar medestrijder Peeta... Meer

overleven in het wild, op land, op zee en in de stad

Nederlands | Paperback | 2014

Het SAS Survival Handboek is wereldwijd dé gids om te kunnen overleven in elk denkbare omgeving. De Britse militair John 'Lofty'... Meer

Deel 3 van De Hongerspelen

Nederlands | Paperback | 2014

Het onmogelijke is gebeurd: Katniss Everdeen heeft de Hongerspelen twee keer overleefd. Dat betekent niet dat ze veilig is. Het... Meer

Nederlands | Paperback | 2009

Tijdens hun vakantie op de Seychellen wordt Daan smoorverliefd op Sabine. Hun vaders hebben een boot gehuurd om een dag te gaan... Meer

Deel 1 van de Test trilogie

Nederlands | Hardcover | 2013

De Test is het eerste deel van een nieuwe serie waarop de fans van De Hongerspelen en Inwijding al maanden wachten!De jonge,... Meer

Nederlands | Ebook | 2009

Wanneer de Dood een verhaal vertelt, kun je maar beter luisteren. Het is het jaar 1939. Nazi-Duitsland. Het land houdt de adem in.... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Filmeditie van De Hongerspelen

Nederlands | Paperback | 2014

De internationale bestseller The Hunger Games is nu verfilmd. In deze spectaculaire bioscoophit schittert een ware... Meer

Eerste prequel van de Labyrintrenner

Nederlands | Ebook | 2015

Vóór het bestaan van WICKED, voordat de Laar was gebouwd en voordat Thomas in het labyrint terechtkwam, werd de aarde geteisterd... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
wat doe je als alle volwassenen spoorloos verdwenen zijn?

Nederlands | Hardcover | 2012

Wat doe je als alle volwassenen spoorloos verdwenen zijn? Het ene moment stond de leraar nog over de Burgeroorlog te praten. En... Meer

deel 2 van de Loriënkronieken

Nederlands | Paperback | 2011

Ze komen steeds dichterbij. Ze willen ons doden. We moeten vechten. Wij zijn de laatste verdediging. Ik heb hem op het nieuws... Meer

Nederlands | Hardcover | 2014

De 100 jeugdgevangenen zijn inmiddels 21 dagen op de Aarde, maar hun nieuwe leven is allesbehalve gemakkelijk. De voorraad eten en... Meer

Deel 1 van de Loriënkronieken

Nederlands | Paperback | 2012

John Smith is een jongen met buitengewone krachten. Op de vlucht voor zijn vijanden duikt hij onder op een middelbare school in... Meer

Nederlands | Paperback | 2015

Nazi-Duitsland, 1939. Liesel is negen jaar oud wanneer zij en haar broertje Werner naar een pleeggezin worden gebracht. Werner... Meer

Nederlands | Paperback | 2014

Duitsland, 1939. Liesel is pas negen jaar oud wanneer ze door haar moeder naar een pleeggezin wordt gebracht. Een van haar... Meer

deel 3 van de Loriënkronieken

Nederlands | Paperback | 2012

Ik was op de vlucht, hield me schuil en moest vechten om in leven te blijven. Toen onmoette ik John Smith, Nummer Vier. Samen zijn... Meer

een onvergetelijk verhaal dat bekend is bij elke Afrikaner

Nederlands | Ebook | 2015

1895, Zuid-Afrika. De familie De Beer heeft een grote tragedie meegemaakt – de moeder heeft zichzelf het leven benomen. Om de... Meer

8,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje

Nederlands | Paperback | 2014

De engelen van de apocalyps hebben de macht overgenomen in de wereld, en het is een chaos. Overdag schuimen bendes de straten af,... Meer

De Loriënkronieken / deel 5

Nederlands | Ebook | 2015

We dachten dat het ergste voorbij was. Na tien jaar waren we eindelijk herenigd en ontdekten we de waarheid over ons verleden. We... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Het boek bij de film Insurgent - Divergent 2 - Opstand

Nederlands | Paperback | 2015

De filmeditie bij de bioscoophit Insurgent (Opstand) Ze vecht om teoverleven in eenversplinterde wereld.De waarheid ishaar enige hoop.   Meer

Nederlands | Paperback | 2013

Catching Fire. Hét boek bij de bioscoophit. Catching Fire, het tweede deel van de immens populaire Hunger Games- trilogie, is... Meer

de biografie van Valentino Achak Deng

Nederlands | Paperback | 2009

Wat is de wat werd in Nederland en Vlaanderen met superlatieven ontvangen en stond in diverse bestsellerlijsten. Er zijn reeds... Meer

Deel 1 van De Hongerspelen

Nederlands | Ebook | 2010

Katniss Everdeen woont met haar moeder en haar zusje in het 12e en armste district van Panem. Daar heerst het keiharde regime van... Meer

7,48

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje

Nederlands | Paperback | 2010

Castel ontdekt al jong dat er in de drugswereld op een makkelijke manier veel geld te verdienen valt. Hij laat zich verleiden... Meer

Nederlands | Paperback | 2011

Pulitzer Prize-winnaar 2007. Een man en zijn zoontje doorkruisen een verzengd Amerikaans landschap, bedekt met de as van een... Meer

Nederlands | Paperback | 2015

Een jonge vrouw zit uitgedroogd voor een tankstation in Death Valley. Als er plotseling een indiaan voor haar staat die haar leven... Meer

Deel 1 van De Hongerspelen

Nederlands | Hardcover | 2009

Katniss Everdeen woont in het 12e en armste district van Panem, het land dat ooit bekendstond als Noord-Amerika. Met haar moeder... Meer

Nederlands | Paperback | 2013

Pjotrs moeder is al lang dood. Hij en zijn vader zijn de beste vrienden. Dan moet Pjotrs vader naar de gevangenis. Waarom? In... Meer

wat doe je in totale chaos terwijl de hele wereld toekijkt?

Nederlands | Hardcover | 2013

De koepel die de FAKZ al maandenlang van de buitenwereld afsluit, lijkt zijn langste tijd te hebben gehad. De kinderen van Perdido... Meer

Deel 2 uit de Test trilogie

Nederlands | Hardcover | 2014

De studie is het tweede deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding!Malencia Vale heeft in deel 1 van De... Meer

gebasseerd op het waargebeurde verhaal van Ruth en Jack Gruener

Nederlands | Ebook | 2014

Geschikt voor zowel jongere als volwassen lezers Voor liefhebbers van 'Haar naam was Sarah' en 'De jongen in de gestreepte pyjama'... Meer

9,95

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Deel 1 van de Loriënkronieken

Nederlands | Paperback | 2011

John Smith is een jongen met buitengewone krachten. Op de vlucht voor zijn vijanden duikt hij onder op een middelbare school in... Meer

Nederlands | Ebook | 2013

Vroeger kon je als je een paar dollar had gewoon de telefoon oppakken en dan stond er dertig minuten later een bezorger met een... Meer

€ 4,99 3,97

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Deel 1 van de Test trilogie

Nederlands | Ebook | 2015

De Test is het eerste deel van een nieuwe serie waarop de fans van De Hongerspelen en Inwijding al maanden wachten!De jonge,... Meer

€ 7,99 5,43

Je bespaart 32%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje

Nederlands | Hardcover | 2010

De familie van Stanley Yélnats wordt achtervolgd door pech. Stanley is dan ook niet verbaasd als hij door een misverstand naar... Meer

k2 - Antarctica - Muztagh Ata

Nederlands | Other Formats | 2012

Op 22 mei 2011 overleed onverwacht de Nederlandse beroepsavonturier en National Geographic-auteur Ronald Naar. Tijdens een... Meer

Deel 2 uit de Test trilogie

Nederlands | Ebook | 2014

De studie is het tweede deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding!Malencia Vale heeft in deel 1 van De... Meer

€ 7,99 5,43

Je bespaart 32%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
deel 2 van de engelsfors-trilogie

Nederlands | Paperback | 2013

De Uitverkorenen beginnen aan hun tweede jaar in de bovenbouw van het gymnasium. De hele zomervakantie hebben ze hun adem... Meer

Nederlands | Paperback | 2015

Het is nu drie maanden geleden dat alle volwassenen en jongeren ouder dan vijftien jaar spoorloos verdwenen zijn. Het eten in de... Meer

Nederlands | Ebook | 2013

Wat doe je als alle volwassenen spoorloos verdwenen zijn? Het ene moment stond de leraar nog over de Burgeroorlog te praten. En... Meer

€ 4,99 3,97

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Deel 1 van de Loriënkronieken

Nederlands | Ebook | 2012

John Smith is een jongen met buitengewone krachten. Op de vlucht voor zijn vijanden duikt hij onder op een middelbare school in... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje

Nederlands | Ebook | 2013

Het is ondertussen vier maanden geleden dat alle volwassenen en kinderen van vijftien jaar en ouder verdwenen zijn. Het leven in... Meer

€ 4,99 3,97

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje

Nederlands | Hardcover | 2005

Brian vliegt als enige passagier mee in een kleine Cessna over de immense bossen van Canada. Opeens krijgt de piloot een... Meer

Nederlands | Hardcover | 2015

Voor haar verjaardag krijgt Miriam een armband van haar familie, met daarop gegraveerd VOOR MIRIAM – 85 JAAR. In een onbewaakt... Meer

Pagina: