New listpage

45 artikelen in Netwerk - Kti Networks

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 2
  • 3
  • 4
KTI Networks KW9001

Deze KTI Networks Omni WiFi Antenne 2.4Ghz 6dBi is geschikt voor gebruik met zowel 11 Mbps als 54 Mbps Access Points. Uw Access... Meer

KTI Networks 1000 Base SFP module

Netwerkswitch

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden. Meer

KTI Networks 1000 Base SFP module

Netwerkswitch

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden. Meer

KW9005
KTI Networks Industriële gigabit ethernet switch

Netwerkswitch

Industriële Gigabit Ethernet switch voorzien van 5 10/100/1000 Mbps poorten en 1 gigabit SFP slot. Voldoet aan de industriële... Meer

KS2030

Web smart 8-poorts L2 Gigabit Ethernet switch met 1 Gbe SFP poort. Type: 8 Gigabit poorten en 1x Gbit SFP poort Meer

KTI Networks KFS-1640-L netwerk-switch

10/100 Unmanaged switch. LAN poorten: 16 x 10/100 Mbps, RJ-45 Meer

KS3200

Web Smart 24+2-poorts Fast Ethernet Layer 2 switch. type: Web smart 24+2 poorts SFP switch Meer

KS3004

10/100 Unmanaged switch with POE. Type: Met PoE+ Meer

KTI Networks Nway netwerk switch

Netwerkswitch

"Compacte 10/100 Mbps Nwaydesktop switches, ideaal voor werkgroepen en klein zakelijk gebruik. Deze switches zijn voorzien van een... Meer

KTI Networks 8-poorts fast ethernet module t.b.v. 3+2 slot modulaire switch

Netwerkswitch

"Te gebruiken in de 3+2 slot modulaire switch. Dankzij de verschillende modellen, kan een enkele switch een ruim aantal... Meer

KTI Networks Nway netwerk switch met fiber poort

Netwerkswitch

Deze compacte desktop switches zijn ideaal vanwege hun compacte design. Werkgroepen kunnen op een eenvoudige wijze aan een... Meer

KTI Networks KW9002

De KTI Networks Flat Panel WiFi Antenne is geschikt voor zowel 11 Mbps als 54 Mbps Access Points. Uw Access Points dient voorzien... Meer

KTI Networks KW9004

Met deze antenne kan het bereik van uw Access Point in één bepaalde richting aanzienlijk worden vergroot. Uw Access Point dient te... Meer

KTI Networks KW9006

Met deze panel antenne is het mogelijk om het bereik van uw accesspoint in alle horizontale richtingen aanzienlijk te vergroten.... Meer

KTI Networks netwerk-switches KFS-0840

KenmerkenOndersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 MbpsMax. overdrachtssnelheid: 0.1 Gbit/sLED-indicatoren: Link, Power,... Meer

KTI Networks 5+1-poorts gigabit ethernet switch

Netwerkswitch

"Een compacte, managed 6-poorts Gigabit ethernet switch welke 5 koperen poorten bevat, alsmede een mini-GBIC (SFP) poort." Meer

KTI Networks 19

Netwerkswitch

Switch voorzien van 24 10/100 Base T poorten. Iedere poort is auto-negotation en voorzien van MDI/MDI-X detectie. De switch kan... Meer

KTI Networks netwerkkaarten & -adapters KG-500F

KenmerkenOverdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/sCertificering: FCC BCE CISPR22 BVeiligheid: IEC 60825-1 Class 1/CDRH Class... Meer

KTI Networks Nway netwerk switch met fiber poort

Netwerkswitch

Deze compacte desktop switches zijn ideaal vanwege hun compacte design. Werkgroepen kunnen op een eenvoudige wijze aan een... Meer

Intronics Switch7

Netwerkswitch

"Deze switch is ideaal om werkplekken te voorzien van Power over Ethernet (PoE). Hierdoor zullen PoE apparaten de voeding, via de... Meer

KTI Networks netwerk-switches KGS-2421

KenmerkenSwitch-laag: L2Switch type: ManagedOndersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000 MbpsKleur van het product:... Meer

KTI Networks netwerk-switches KFS-0540

KenmerkenSwitchingcapaciteit: 0.1 Gbit/sOndersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 MbpsMax. overdrachtssnelheid: 0.1... Meer

KTI Networks 19

Netwerkswitch

"Deze switch is voorzien van 16- of 24 gigabit ethernetpoorten, al deze poorten zijn uitgerust met auto negotation en... Meer

KTI Networks Managed fast ethernet switches

Netwerkswitch

De switches uit deze serie zijn dankzij hun flexibiliteit vrijwel overal inzetbaar. De ruime bedrijfstemperatuur die deze switches... Meer

KS2042

6-poorts L2 Gigabit Ethernet switch met 1 GbE SFP poort & IGMP snooping. Fiber optic poort: 1x Singlemode duplex LC (SFP) Meer

KTI Networks Fast Ethernet switches

Netwerkswitch

De switches uit deze serie zijn dankzij hun flexibiliteit vrijwel overal inzetbaar. Door de ruime bedrijfstemperatuur die deze... Meer

KTI Networks Managed fast ethernet switches

Netwerkswitch

De switches uit deze serie zijn dankzij hun flexibiliteit vrijwel overal inzetbaar. De ruime bedrijfstemperatuur die deze switches... Meer

KTI Networks netwerk-switches KGS-124

KenmerkenSwitch-laag: L2MAC-adrestabel: 8000 entriesOndersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100/1000Kleur van het product:... Meer

KTI Networks Managed fast ethernet switches

Netwerkswitch

De switches uit deze serie zijn dankzij hun flexibiliteit vrijwel overal inzetbaar. De ruime bedrijfstemperatuur die deze switches... Meer

KTI Networks 19

Deze 16-poorts 10/100 Mbps werkgroepswitch ondersteunt zowel half-duplex als full-duplex verbindingen. Tevens maakt elke... Meer

KS3040

Industriële 1000BASE-T naar 1000BASE-X Gigabit media converter. Fiber optic poort: 1x Multimode duplex LC (SFP) Meer

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina