New listpage

8 artikelen in Netwerk - Kti Networks

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 2
  • 3
  • 4
KTI Networks 3+2 slot modulaire switch

Netwerkswitch

"De KS-2600 is een modular/managed switch met zeer veel geavanceerde netwerkfuncties zoals: VLAN, trunking, spanning tree, mirror... Meer

Niet leverbaar

Zet op verlanglijstje
KS2041

6-poorts L2 Gigabit Ethernet switch met 1 GbE SFP poort & IGMP snooping. Fiber optic poort: 1x Multimode duplex LC (SFP) Meer

Niet leverbaar

Zet op verlanglijstje
KTI Networks 24 10/100 Base poorts managed ethernet switch

Netwerkswitch

Deze switch is uitermate geschikt voor groeiende bedrijfsomgevingen. Door de gigabit combo poorten kan men eenvoudig meerdere... Meer

Niet leverbaar

Zet op verlanglijstje
KTI Networks 8-poorts fast ethernet module t.b.v. 3+2 slot modulaire switch

Netwerkswitch

"Te gebruiken in de 3+2 slot modulaire switch. Dankzij de verschillende modellen, kan een enkele switch een ruim aantal... Meer

Niet leverbaar

Zet op verlanglijstje
KS3076

Managed 10/100/1000Base-T naar dual-speed fiber Gigabit media converter (met PoE+ support). Type: zonder PoE support, fiber poort singlemode duplex LC Meer

Niet leverbaar

Zet op verlanglijstje
KS3003

10/100 Unmanaged switch with POE. Type: Met PoE Meer

Niet leverbaar

Zet op verlanglijstje

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina