New listpage

82 artikelen in Geneesmiddelen

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 2
  • 3
  • 4
Finimal Paracetamol-Coffeine 500/50 mg - 20 Tabletten - Pijnstillers

Finimal met 500mg paracetamol en 50mg coffeine werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 11,95

Zet op verlanglijstje
Nurofen ibuprofen 200 mg - 12 tabletten - Pijnstillers

Nurofen 200 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 6,95

Zet op verlanglijstje
Actavis Paracetamol 1000 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers

Actavis Paracetamol 1000 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 7,95

Zet op verlanglijstje
Healthypharm Cetirizine 10mg

klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren

Healthypharm Cetirizine helpt bij overgevoeligheid voor huisstofmijt en vergelijkbare allergische reactiesWerkzame... Meer

In winkelwagentje

Zet op verlanglijstje
Gaviscon Kauwtabletten Pepermunt - 32 Tabletten - Maagzuurremmers

Last van brandend maagzuur of zure oprispingen? Gaviscon Kauwtabletten geeft snelle verlichting van de klachten. De natuurlijke... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 10,77

Zet op verlanglijstje
Luuf Verkoudheidsbalsem Voor Baby - 30gram

LUUF Balsem voor baby's helpt verschijnselen van verkoudheid te verlichten.Werkzame stof(fen):Eucalyptusolie e.a.Wijze van... Meer

Healthypharm Paracetamol Kind 240 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers

Healthypharm Paracetamol Kind 240mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 4,95

Zet op verlanglijstje
Roter Paracetamol 500 mg - Smelttablet bessen - 20 Tabletten - Pijnstillers

Roter Paracetamol Smelttablet 500 mg met bessensmaak werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 8,95

Zet op verlanglijstje
Azaron Crème - 10 gr - Anti Jeuk

Azaron Crème bevat zorgvuldig geselecteerde bestanddelen die zorgen voor verzachting van de jeuk en pijn na een insectensteek... Meer

Healthypharm Broomhexine 4 mg - 150 ml -  Hoestdrank

Healthypharm Hoestdrank helpt bij vastzittend longslijm, o.a. bij chronische bronchitis, longemfyseem, taaislijmziekte (cystische... Meer

Healthypharm Paracetamol Kind 120 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers

Healthypharm Paracetamol Kind 120mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 4,95

Zet op verlanglijstje
Roter paracof 550 mg - 20 Tabletten - Pijnstillers

ROTER Paracof werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en tegen verschillende soorten pijn zoals bij verkoudheid, na... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 6,58

Zet op verlanglijstje
Pagina:

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina