New listpage

82 artikelen in Geneesmiddelen

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 2
  • 3
  • 4
Idyl Paracetamol ZP 1000mg  AV 5 st

Idyl Paracetamol 1000mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

Idyl Paracetamol ZP 240mg AV 10 st

Idyl Paracetamol 240mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

Idyl Paracetamol ZP 120mg  AV 10 st

Idyl Paracetamol 120mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

Leidapharm Paracetamol - 500 mg - 10 Zetpillen

Leidapharm Paracetamol 500 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

Idyl Paracetamol ZP 500mg AV 10 st

Idyl Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

Apotex Paracetamol 500 mg - 20 Tabletten - Pijnstillers

Apotex Paracetamol 500mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn,... Meer

Idyl Hoestdrank - 8 mg/5 ml

Idyl Hoestsiroop vergemakkelijkt het ophoesten van slijm in de luchtwegen als dit door de taaiheid van het slijm wordt... Meer

Leidapharm Paracetamol - 240 mg - 10 Zetpillen

Leidapharma Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 8,85

Zet op verlanglijstje
Rennie - 48 Tabletten - Maagzuurremmers

Rennie Pepermunt voor snelle en effectieve verlichting bij brandend maagzuur.Rennie Pepermunt zet overtollig maagzuur snel en... Meer

Idyl Paracetamol 500 AV 20 st

Idyl Paracetamol 500mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn,... Meer

Nicotinell cool mint 2 mg kauwgom - 96 stuks - Antirookbehandeling

1 stuks

Wanneer u wilt stoppen met roken, biedt de kauwgom van Nicotinell een juiste ondersteuning voor ieder moment. Nicotinell kauwgom... Meer

Finimal Zest Bruistabletten - 10 st

Finimal Zest is te gebruiken bij koorts en bij pijn. Denk bijvoorbeeld aan veelvoorkomende klachten zoals hoofdpijn, spierpijn en... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 11,75

Zet op verlanglijstje
Actavis Paracetamol 120 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers

Actavis Paracetamol 120 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

Leidapharm Paracetamol - 120 mg - 10 Zetpillen

Leidapharma Paracetamol 120 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 7,95

Zet op verlanglijstje
Leidapharm Broomhexine 8 mg - 30 Tabletten- Keeltabletten

Keeltabletten | 30 stuks

Leidapharm Broomhexine helpt bij vastzittend longslijm, o.a. bij chronische bronchitis, longemfyseem, taaislijmziekte... Meer

Healthypharm Broomhexine 8 mg - 30 tabletten

Healthypharm helpt bij vastzittende hoest, om het ophoesten van slijm in de luchtwegen te vergemakkelijken. Wijze van... Meer

Healthypharm Paracetamol 500 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers

Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 7,95

Zet op verlanglijstje
Actavis Paracetamol 240 mg - 10 Zetpillen - Pijnstillers

Actavis Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 6,08

Zet op verlanglijstje
Leidapharm Paracetamol 1000 mg - 5 Zetpillen - Pijnstillers

Leidapharma Paracetamol 1000 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn,... Meer

Tantum Warmte Lotion - 150 ml

klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren

Tantum Warmte Lotion voor stijve en/of vastzittende spieren. Maakt de spieren soepel, ontspant de spieren en bevordert de... Meer

Tantum Warmte Lotion - 100 ml

Het smeren van Tantum Warmte lotion zorgt voor een weldadige warmte sensatie. Tantum Warmte verwarmt de spieren, waardoor deze... Meer

Nicotinell Mint 2 mg zuigtablet - 36 stuks - Antirookbehandeling

1 stuks

Wanneer u wilt stoppen met roken, biedt de suikervrije zuigtablet van Nicotinell een juiste ondersteuning voor ieder moment.... Meer

Nicotinell fruit 2 mg kauwgom - 12 stuks - Antirookbehandeling

1 stuks

Wanneer u wilt stoppen met roken, biedt de kauwgom van Nicotinell een juiste ondersteuning voor ieder moment. Nicotinell kauwgom... Meer

Hot Coldrex Sachets - 10st

Hot Coldrex wordt gebruikt bij griep en verkoudheid. Volwassenen: 1 sachet (5 gram poeder) per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen... Meer

Gaviscon Suspensie Pepermunt - 200 ml - Maagzuurremmers

Last van brandend maagzuur of zure oprispingen? Gaviscon Suspensie geeft snelle verlichting van de klachten. De natuurlijke... Meer

Mucoangin Zuigtabletten – Tabletten 30 st

Keeltabletten

Mucoangin bij beginnende en gevorderde keelpijn. Werkt snel en langdurig (minimaal 3 uur) en is suikervrij.Lees voor gebruik de bijsluiter Meer

Prevalin Neusspray Extra Sterk tegen Hooikoorts 40 mg

Prevalin Neusspray Extra Sterk helpt tegen hooikoorts, dierenallergie of huisstofmijtallergieWerkzame stof(fen):Cromoglicaat... Meer

Citrosan Hete Citroendrank - 5 stuks

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 8,96

Zet op verlanglijstje
Bisolvon Acetylcysteïne 600 mg - 10 Tabletten - Bruistabletten

Bisolvon bruistabletten is een tablet dat gebruikt wordt bij vastzittende hoest, ter vergemakkelijking van het ophoesten indien... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 9,68

Zet op verlanglijstje
Reneel druppels - 30 ml - Druppels

Reneel druppels is een homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de... Meer

Healthypharm Paracetamol Caplet 500

Healthypharm Paracetamol 500 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

Allerfre - 7 Tabletten - Anti Allergie

Keeltabletten | 7 stuks

Allerfre tabletten kunnen worden gebruikt bij hooikoorts en vergelijkbare allergische reacties. Het verlicht de verschijnselen van... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 14,99

Zet op verlanglijstje
Nicotinell cool mint 2 mg kauwgom - 12 stuks - Antirookbehandeling

1 stuks

Wanneer u wilt stoppen met roken, biedt de kauwgom van Nicotinell een juiste ondersteuning voor ieder moment. Nicotinell kauwgom... Meer

Citrosan Hete Citroendrank - 15 stuks

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en... Meer

Healthypharm Broomhexine 8 mg - 150 ml - Hoestdrank

Healthypharm Hoestdrank helpt bij vastzittend longslijm, o.a. bij chronische bronchitis, longemfyseem, taaislijmziekte (cystische... Meer

Gaviscon Suspensie Anijs - 200 ml - Maagzuurremmers

Last van brandend maagzuur of zure oprispingen? Gaviscon Suspensie geeft snelle verlichting van de klachten. De natuurlijke... Meer

Healthypharm Broomhexine 4 mg - 150 ml -  Hoestdrank

Healthypharm Hoestdrank helpt bij vastzittend longslijm, o.a. bij chronische bronchitis, longemfyseem, taaislijmziekte (cystische... Meer

XTLuis Lotion - 100 ml

XTLuis Lotion 4% dimeticon is het enige geregistreerde geneesmiddel met bewezen werking tegen hoofdluis op basis van dimeticon.... Meer

Healthypharm Acetylcysteine 600 mg - 10 Tabletten - Bruistabletten

Healthypharm Acetylcysteine bruistabletten helpt bij vastzittend longslijm, o.a. bij chronische bronchitis, longemfyseem,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 8,95

Zet op verlanglijstje
Nicotinell cool mint 2 mg kauwgom - 48 stuks - Antirookbehandeling

1 stuks

Wanneer u wilt stoppen met roken, biedt de kauwgom van Nicotinell een juiste ondersteuning voor ieder moment. Nicotinell kauwgom... Meer

Healthypharm Broomhexine 8 mg - 250 ml - Hoestdrank

Healthypharm Hoestdrank helpt bij vastzittend longslijm, o.a. bij chronische bronchitis, longemfyseem, taaislijmziekte (cystische... Meer

Nicotinell Mint 1 mg zuigtablet - 96 stuks - Antirookbehandeling

1 stuks

Wanneer u wilt stoppen met roken, biedt de suikervrije zuigtablet van Nicotinell een juiste ondersteuning voor ieder moment.... Meer

Witte Kruis Paracetamol-Coffeine 500/50 mg  - 20 Sachets -  Poeders

Witte kruis paracetamol met coffeine werkt bij koorts, pijn ,griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 8,95

Zet op verlanglijstje
Gaviscon Kauwtabletten Pepermunt - 16 Tabletten - Maagzuurremmers

Last van brandend maagzuur of zure oprispingen? Gaviscon 250 Kauwtabletten geeft snelle verlichting van de klachten. De... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 8,95

Zet op verlanglijstje
Prevalin Neusspray tegen Hooikoorts 20 mg

Prevalin Neusspray helpt tegen hooikoorts, dierenallergie of huisstofmijtallergieWerkzame stof(fen):Cromoglicaat DinatriumWijze... Meer

Fluimucil Drank Junior 20mg/ml - 100 ml - Hoestdrank

Fluimucil Drank Junior bij aandoeningen waarbij vastzittend slijm het ophoesten ervan moeilijker maakt, zoals bij bronchitis... Meer

Pagina:

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina