New listpage

101 artikelen in Nederlandse boeken - Hardcover

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 4
De test
Inkijkexemplaar
Deel 1 van de Test trilogie

Nederlands | Hardcover | 2013

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren

De Test is het eerste deel van een nieuwe serie waarop de fans van De Hongerspelen en Inwijding al maanden wachten!De jonge,... Meer

Gone deel 1 - verlaten
Inkijkexemplaar
wat doe je als alle volwassenen spoorloos verdwenen zijn?

Nederlands | Hardcover | 2008

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren

Wat doe je als alle volwassenen spoorloos verdwenen zijn? Het ene moment stond de leraar nog over de Burgeroorlog te praten. En... Meer

De studie
Inkijkexemplaar
Deel 2 uit de Test trilogie

Nederlands | Hardcover | 2014

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren

De studie is het tweede deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding!Malencia Vale heeft in deel 1 van De... Meer

19,95

Op werkdagen besteld, binnen 1-2 werkdagen in huis.

In winkelwagentje

Nieuw en Tweedehands vanaf: € 17,95

E-boek vanaf € 7,99
Zet op verlanglijstje
Gone deel 2 - honger
Inkijkexemplaar
wat doe je als je alleen nog maar aan eten kunt denken?

Nederlands | Hardcover | 2009

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren

Vroeger kon je als je een paar dollar had gewoon de telefoon oppakken en dan stond er dertig minuten later een bezorger met een... Meer

Gone deel 6 - licht
Inkijkexemplaar
wat doe je in totale chaos terwijl de hele wereld toekijkt?

Nederlands | Hardcover | 2013

klantbeoordeling: 4.8 van de 5 sterren

De koepel die de FAKZ al maandenlang van de buitenwereld afsluit, lijkt zijn langste tijd te hebben gehad. De kinderen van Perdido... Meer

Gone deel 5 - angst
wat doe je in totale duisternis?

Nederlands | Hardcover | 2012

klantbeoordeling: 4.8 van de 5 sterren

De kinderen in Perdido Beach hebben het leven in de plotseling ontstane koepel tot nu toe overleefd, ondanks de honger en alle... Meer

Gone deel 3 - leugens
Inkijkexemplaar
wat doe je als je niet weet wie de waarheid spreekt?

Nederlands | Hardcover | 2010

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren

Het is ondertussen vier maanden geleden dat alle volwassenen en kinderen van vijftien jaar en ouder verdwenen zijn. Het leven in... Meer

Gone deel 4 - plaag
Inkijkexemplaar
wat doe je tegen een levensgevaarlijke plaag?

Nederlands | Hardcover | 2011

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren

Perdido Beach is al maandenlang afgesloten van de buitenwereld door een ondoordringbare muur. Alle volwassenen zijn verdwenen en... Meer

De Hongerspelen
Inkijkexemplaar

Nederlands | Hardcover | 2009

klantbeoordeling: 4.8 van de 5 sterren

Katniss Everdeen woont in het 12e en armste district van Panem, het land dat ooit bekendstond als Noord-Amerika. Met haar moeder... Meer

Gaten

Nederlands | Hardcover | 1999

klantbeoordeling: 4.3 van de 5 sterren

De familie van Stanley Yélnats wordt achtervolgd door pech. Stanley is dan ook niet verbaasd als hij door een misverstand naar... Meer

17,95

Op werkdagen besteld, binnen 1-2 werkdagen in huis.

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf € 20,45

Zet op verlanglijstje
Hoe overleef ik (zonder) dromen?
Inkijkexemplaar
deel 12 uit de succesvolle serie hoe overleef ik

Nederlands | Hardcover | 2009

klantbeoordeling: 4.8 van de 5 sterren

Rosa's hart ligt in de kreukels, nu het echt uit is met Neuz, maar ze bindt het dapper met touwtjes en plakband aan elkaar. Als je... Meer

Spotgaai
Inkijkexemplaar
van de hongerspelen

Nederlands | Hardcover | 2013

klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren

Het onmogelijke is gebeurd: Katniss Everdeen heeft de Hongerspelen twee keer overleefd. Dat betekent niet dat ze veilig is. Het... Meer

Pagina:

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina