New listpage

5 artikelen in Tijdelijke afprijzingen

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 2
  • 3
  • 4
Ga nooit terug
Inkijkexemplaar
Jack Reacher deel 18 (ook los te lezen)

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 4.3 van de 5 sterren

Lee Child, Ga nooit terug Maar dat doet Jack Reacher nou juist wel. Na een moeizame tocht vanuit South Dakota is Jack Reacher... Meer

Broederband - De outsiders
Inkijkexemplaar
Boek 1

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren

Ter gelegenheid van het 75-jarige jubileum van Uitgeverij Gottmer verschijnt het eerste deel uit de populaire ‘Broederband-serie,... Meer

Alex
Inkijkexemplaar
De Verhoeven trilogie deel 1 (ook los te lezen)

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 4.0 van de 5 sterren

De huiveringwekkende thriller Alex opent met de schokkende ontvoering en marteling van Alex Prévost. Ze wordt op straat in Parijs... Meer

De wraak van meneer Heming
Inkijkexemplaar

Nederlands | Paperback | 2014

klantbeoordeling: 3.0 van de 5 sterren

Een buitengewoon originele literaire thriller van een groot talent  Waarschijnlijk herinnert u zich meneer Heming niet meer.... Meer

De cipier

Nederlands | Paperback | 2013

Authentieke psychologische thriller voor fans van Mo Hayder en Peter JamesRechercheur Sean Corrigan voelt aan wat de misdadigers... Meer

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina