New listpage

Device profile is: SEO_AGENT

5 artikelen in Tijdelijke afprijzingen

  • Toon resultaten als:
  • Lijst
  • 2
  • 3
  • 4
Ga nooit terug
Jack Reacher deel 18 (ook los te lezen)

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 4.3 van de 5 sterren

Lee Child, Ga nooit terug Maar dat doet Jack Reacher nou juist wel. Na een moeizame tocht vanuit South Dakota is Jack Reacher... Meer

Alex
De Verhoeven trilogie deel 1 (ook los te lezen)

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 4.0 van de 5 sterren

De huiveringwekkende thriller Alex opent met de schokkende ontvoering en marteling van Alex Prévost. Ze wordt op straat in Parijs... Meer

Broederband - De outsiders
Boek 1

Nederlands | Paperback | 2013

klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren

Ter gelegenheid van het 75-jarige jubileum van Uitgeverij Gottmer verschijnt het eerste deel uit de populaire ‘Broederband-serie,... Meer

De wraak van meneer Heming

Nederlands | Paperback | 2014

klantbeoordeling: 3.0 van de 5 sterren

Een buitengewoon originele literaire thriller van een groot talent  Waarschijnlijk herinnert u zich meneer Heming niet meer.... Meer

De cipier

Nederlands | Paperback | 2013

Authentieke psychologische thriller voor fans van Mo Hayder en Peter JamesRechercheur Sean Corrigan voelt aan wat de misdadigers... Meer