431.801 boeken in Kind en jeugd

Nu al te reserveren bij bol.com

  • 10 februari 2015

    The Ruby Circle
    The Ruby Circle
    Richelle Mead
    € 18,99 16,99
  • 10 februari 2015

    Red Queen
    Red Queen
    Victoria Aveyard
    € 13,99 12,99
  • 24 februari 2015

    Homecoming
    Homecoming
    Kass Morgan
    € 11,99 10,49
  • 26 maart 2015

    Half Wild
    Half Wild
    Sally Green
    12,49

The Maze Runner trilogie

klantbeoordeling: 4.5 van de 5 sterren. aantal reviews: 21 (21)
€ 37,99 27,99

Thomas wordt op een dag wakker in een ruimte die hij niet herkent. Samen met de andere jongens die daar terecht zijn gekomen probeert hij te ontsnappen. Buiten de ruimte bevindt zich echter een gigantisch doolhof.. Deze boxset bevat alle delen van de spannende The Maze Runner trilogie! Een aanrader voor fans van The Hunger Games en Divergent.

Het eerste boek van Zoella

Girl Online
Zoe Sugg
klantbeoordeling: 4.6 van de 5 sterren. aantal reviews: 8 (8)
€ 18,99 8,49

Geweldig debuut van YouTube fenomeen Zoe Sugg, aka Zoella. Penny heeft een geheim: ze blogt onder het alias GirlOnline over schooldrama’s, jongens, haar knotsgekke familie en de paniekaanvallen die haar de laatste tijd steeds meer teisteren. Wanneer Penny tot over haar oren verliefd wordt op de mysterieuze Noah komt Penny’s dekmantel in gevaar…

Tips van de redactie

  • The 5th Wave
    The 5th Wave
    Rick Yancey
    € 12,99 7,49
  • Paper Towns
    Paper Towns
    John Green
    klantbeoordeling: 4.2 van de 5 sterren. aantal reviews: 5 (5)
    € 11,99 10,99
  • Wonder
    Wonder
    R. J. Palacio
    klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren. aantal reviews: 1 (1)
    11,99
  • Eleanor & Park
    Eleanor & Park
    Rainbow Rowell
    € 11,99 9,99

Weekaanbieding

12,99
8,99

All the Bright Places - Jennifer Niven

Een aangrijpend verhaal over de jonge Theodore en Violet, die beiden te maken hebben met depressiviteit. Een aanrader voor fans van John Green en Rainbow Rowell.

Bestverkocht

  • The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order)
    The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order) James Dashner 27,99
  • The Fault in Our Stars
    The Fault in Our Stars John Green 6,99
  • Girl Online
    Girl Online Zoe Sugg 8,49
  • Wreck This Journal
    Wreck This Journal Keri Smith 10,46
  • Looking for Alaska
    Looking for Alaska John Green 10,49
Meer bestverkocht

Boxsets

  • Divergent Trilogy boxset (1-3)
    Divergent Trilogy boxset (1-3) Veronica Roth 24,99
  • The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order)
    The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order) James Dashner 27,99
  • John Green boxset (4 books)
    John Green boxset (4 books) John Green 24,87
  • If I Stay boxset (1-2)
    If I Stay boxset (1-2) Gayle Forman 15,49
  • The Hunger Games Trilogy boxset (1-3)
    The Hunger Games Trilogy boxset (1-3) Suzanne Collins 22,37
Meer boxsets

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina