433.108 boeken in Kind en jeugd

The Maze Runner trilogie

klantbeoordeling: 4.6 van de 5 sterren. aantal reviews: 17 (17)
€ 36,99 22,99

Thomas wordt op een dag wakker in een ruimte die hij niet herkent. Samen met de andere jongens die daar terecht zijn gekomen probeert hij te ontsnappen. Buiten de ruimte bevindt zich echter een gigantisch doolhof.. Deze boxset bevat alle delen van de spannende The Maze Runner trilogie! Een aanrader voor fans van The Hunger Games en Divergent.

Het eerste boek van Zoella

Girl Online
Zoe Sugg
klantbeoordeling: 4.6 van de 5 sterren. aantal reviews: 3 (3)
€ 15,99 12,99

Geweldig debuut van YouTube fenomeen Zoe Sugg, aka Zoella. Penny heeft een geheim: ze blogt onder het alias GirlOnline over schooldrama’s, jongens, haar knotsgekke familie en de paniekaanvallen die haar de laatste tijd steeds meer teisteren. Wanneer Penny tot over haar oren verliefd wordt op de mysterieuze Noah komt Penny’s dekmantel in gevaar…

Top 10 Engelse boekencadeaus

Top 10 Engelse boekencadeaus

Op zoek naar een goed cadeau? Wij hebben de beste boeken per genre voor je op een rijtje gezet!

De 100 allerbeste boeken

De 100 allerbeste boeken

Een boek is altijd een cadeau waarmee je goed zit en geef je een titel uit de top 100, dan scoor je zeker punten!

Nieuw verschenen

  • Who We Are
    Who We Are
    One Direction
    klantbeoordeling: 5.0 van de 5 sterren. aantal reviews: 1 (1)
    € 20,99 16,99
  • Endgame
    Endgame
    James Frey
    klantbeoordeling: 4.0 van de 5 sterren. aantal reviews: 6 (6)
    € 18,99 15,99
  • Hey, Let's Make A Band!
    Hey, Let's Make A Band!
    5 Seconds Of Summer
    € 20,99 16,99
  • A Thousand Pieces of You
    € 11,99 10,99

Nu al te reserveren bij bol.com

  • 06 januari 2015

    Frostfire
    Frostfire
    Amanda Hocking
    € 10,99 9,49
  • 29 januari 2015

    I Was Here
    I Was Here
    Gayle Forman
    € 12,99 12,49
  • 10 februari 2015

    The Ruby Circle
    The Ruby Circle
    Richelle Mead
    19,99
  • 03 maart 2015

    The Queen & The Favorite
    € 9,99 8,49

Weekaanbieding

27,99
20,99

John Green Boxset

Deze mooie boxset bevat vier boeken van bestsellerauteur John Green: The Fault in Our Stars, Looking for Alaska, An Abundance of Katherines en Paper Towns. Een superleuk cadeau voor onder de boom.

Actueel

Bestverkocht

  • The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order)
    The Maze Runner boxset (1-3 and The Kill Order) James Dashner 22,99
  • The Fault in Our Stars
    The Fault in Our Stars John Green 7,99
  • Looking for Alaska
    Looking for Alaska John Green 11,99
  • Girl Online
    Girl Online Zoe Sugg 12,99
  • Divergent Trilogy boxset (1-3)
    Divergent Trilogy boxset (1-3) Veronica Roth 23,09
Meer bestverkocht

De leukste kalenders voor 2015

  • 5 Seconds of Summer 2015 Calendar
    5 Seconds of Summer 2015 Calendar 9,49
  • One Direction 2015 Calendar
    One Direction 2015 Calendar Danilo 9,49
  • Cute Overload Calendar 2015 Mini Calender
    Cute Overload Calendar 2015 Mini Calender 8,49
Bekijk meer kalenders

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina