Gratis verzending vanaf 20 euro
& 30 dagen bedenktijd*

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu

A Widow For One Year

A Widow For One Year
Auteur: John Irving & Irving

Engels - Paperback

Ook verkrijgbaar als: Audio Book , Hardcover , Meer...

672 pagina's | Corgi Uk | New ed | mei 1999

Schrijf een review

Schrijf als eerste een review

2ehands - conditie Als nieuw

  • **Boek na Boek**
€ 9,95

1-8 werkdagen

2ehands - conditie Goed

  • Arjan's boeken
€ 6,50

1-8 werkdagen

7 exemplaren vanaf € 6,50

Bekijk 2ehands aanbod
  1. Overzicht
  2. Beschrijving
  3. Reviews
  4. 2ehands

Beschrijving

Ruth Cole is a complex, often self-contradictory character - a difficult woman. By no means is she conventionally nice , but she will never be forgotten. Ruth's story is told in three parts, each focusing on a critical time in her life in this multi-layered love story.

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review

Reviews

De reviews kunnen helaas niet getoond worden.

Terug naar het overzicht

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review

2ehands exemplaren (7)

Conditie Verkoper Prijs
Als nieuw
"NIEUW in plastic krimpfolie. Verzending binnen 24 uur."
Bekijk exemplaar
Verkoper: **Boek na Boek**
€ 9,95
Goed
"Boek is nooit gelezen, verkeerd in zeer goede staat. Is alleen verkleurd."
Bekijk exemplaar
Verkoper: Arjan's boeken
€ 6,50
Goed
"Gebruikt maar in prima conditie"
Bekijk exemplaar
Verkoper: H Ip
€ 6,50

Alle 2ehands exemplaren

Productinformatie

Auteur
John Irving , Irving
Taal
Engels
Oorspronkelijke titel:
A Widow for One Year
Afmetingen
37x177x106 mm
Gewicht
320 gr
ISBN10
0552146684
ISBN13
9780552146685

Je vindt dit boek in

Categorieën
Engelse boeken > Literatuur > Romans > Meer romans
Trefwoord(en)
Fiction , General , Literary , Modern fiction

Ook verkrijgbaar

Ook verkrijgbaar - Engelse boeken
Engelse boeken bol.com prijs 2ehands vanaf
Audio Book (verschijningsdatum: 12-07-2005) € 39,99
Paperback (verschijningsdatum: 27-11-2001) € 7,99 € 6,00
Paperback (verschijningsdatum: 23-03-1999) € 15,99 € 4,95
Paperback (verschijningsdatum: 13-03-1999) € 11,99 € 7,00
Hardcover (verschijningsdatum: 23-04-1998) € 22,99 € 9,00
Hardcover (verschijningsdatum: 09-04-1998) € 38,99
Hardcover (verschijningsdatum: 01-05-2003)   € 10,00

Meer boeken met dezelfde kenmerken

Selecteer één of meer kenmerken:





Beschrijving

Ruth Cole is a complex, often self-contradictory character - a difficult woman. By no means is she conventionally nice , but she will never be forgotten. Ruth's story is told in three parts, each focusing on a critical time in her life in this multi-layered love story.

Terug naar het overzicht

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review

Hoe werkt 2ehands bestellen?
1
Kies uit de beschikbare 2ehands exemplaren.
2
Plaats je bestelling via bol.com.
3
Je betaalt aan bol.com.
4
De verkoper stuurt het artikel naar je op.
5
Binnen 1-8 dagen ontvang je het artikel.

2ehands exemplaren (7)

Exemplaar 1 t/m 7

Conditie Verkoper Prijs
Als nieuw
"NIEUW in plastic krimpfolie. Verzending binnen 24 uur."
Bekijk exemplaar
Verkoper: **Boek na Boek**
€ 9,95
Goed
"Boek is nooit gelezen, verkeerd in zeer goede staat. Is alleen verkleurd."
Bekijk exemplaar
Verkoper: Arjan's boeken
€ 6,50
Goed
"Gebruikt maar in prima conditie"
Bekijk exemplaar
Verkoper: H Ip
€ 6,50
Goed
"Als nieuw, maar met verkleurde rug"
Bekijk exemplaar
Verkoper: Ingrid Zalmé
€ 7,50
Goed
"Binnenwerk zeer goed, omslag krult naar buiten, leesvouwen, open verstuurd."
Bekijk exemplaar
Verkoper: abcBoekBookBuch
€ 9,99
Redelijk
Bekijk exemplaar
Verkoper: Cheryl Lynn
€ 7,50
Redelijk
"twijfel tussen goed en redelijk. pagina's zijn verkleurd maar verder in goede staat"
Bekijk exemplaar
Verkoper: bookshelves store
€ 10,50

Terug naar het overzicht

Anderen bekeken ook:

Bekijk de hele lijst

Liefhebbers van deze auteur bestelden ook:

Meer verwante auteurs
Betaal gemakkelijk met acceptgiro

Betaal gemakkelijk met acceptgiro!

Ook daarom koop je bij bol.com

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina