Aspirine Pijnstiller Tablet - 20 st

Merk: Aspirine  | 
  • Dit artikel is alleen leverbaar in Nederland.

Productbeschrijving

Bekijk de bijsluiter

Let op! Raadpleeg bij medicijngebruik je huisarts.

Merk: Aspirine

Alle productspecificaties

Aspirine Pijnstiller 100 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Werkzame stof(fen):
Acetylsalicylzuur

Wijze van gebruik:
- Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag
- Volwassenen: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8 tabletten per dag

Contra indicaties:
Overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur

Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Productspecificaties

Productspecificaties

Substantie Tablet
Ingrediënten Per tablet 500 mg acetylsalicylzuur (acetosal)

Gebruikswijze en werking

Doelgroep Doelgroep Groep personen die op basis van één of meerdere gezamenlijke kenmerken tot een groep gerekend worden. Bijvoorbeeld; mannen, vrouwen en unisex. Volwassenen
Gebruiksaanwijzing Tieners: 1 tablet per keer, maximaal 4 tabletten per dag; Volwassenen: 1-2 tabletten per keer, maximaal 8 tabletten per dag

Inhoud en samenstelling van dit artikel

Aantal stuks in verpakking 20 stuks

Productinformatie

Gewicht 0 kg
EAN 8713091000980

Niet leverbaar

Zet op verlanglijstje

Houd er rekening mee dat het artikel niet
altijd weer terug op voorraad komt.

Anderen bekeken ook:

Bekijk de hele lijst
Naar boven

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina