Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu
2ehands - conditie Als nieuw
1-8 werkdagen
2ehands - conditie Als nieuw
1-8 werkdagen
12 exemplaren vanaf € 14,00
Bekijk 2ehands aanbod| Conditie | Verkoper | Prijs |
|---|---|---|
|
Als nieuw Eerste editie "stofomslag met lichte verkleuring aan bovenrand en rug" Bekijk exemplaar |
Verkoper: Novemberland |
€ 20,00
|
|
Als nieuw "1ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 1988. 319 p. Karton met stofomslag. * Stofomslag licht gekreukt op de bovenrand en verkleurd. Snede iets verkleurd." Bekijk exemplaar |
Verkoper: JOOT Just Out Of Time |
€ 21,00
|
|
Als nieuw Eerste editie "Uitgave 1988. Zeer snelle levering: Voor 17.00 uur besteld is de volgende dag in huis. Na 17.00 uur besteld is uw bestelling..." Bekijk exemplaar |
Verkoper: LIFESTYLE PROVIDERS ***** |
€ 35,50
|
Selecteer één of meer kenmerken:
Exemplaar 1 t/m 12
| Conditie | Verkoper | Prijs |
|---|---|---|
|
Als nieuw Eerste editie "stofomslag met lichte verkleuring aan bovenrand en rug" Bekijk exemplaar |
Verkoper: Novemberland |
€ 20,00
|
|
Als nieuw "1ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 1988. 319 p. Karton met stofomslag. * Stofomslag licht gekreukt op de bovenrand en verkleurd. Snede iets verkleurd." Bekijk exemplaar |
Verkoper: JOOT Just Out Of Time |
€ 21,00
|
|
Als nieuw Eerste editie "Uitgave 1988. Zeer snelle levering: Voor 17.00 uur besteld is de volgende dag in huis. Na 17.00 uur besteld is uw bestelling..." Bekijk exemplaar |
Verkoper: LIFESTYLE PROVIDERS ***** |
€ 35,50
|
|
Goed "Eerste druk; rug iets verkleurd." Bekijk exemplaar |
Verkoper: J Jak |
€ 14,00
|
|
Goed "Naam binnenin" Bekijk exemplaar |
Verkoper: T. Brans |
€ 15,00
|
|
Goed Eerste editie Bekijk exemplaar |
Verkoper: B. Peters |
€ 15,99
|
|
Goed "Als u het boek voor 18:00 besteld heeft u het de volgende dag in huis, gebruikt bibliotheekboek in hardcover uitvoering met kleine sticker en stempel" Bekijk exemplaar |
Verkoper: Raoul Groot |
€ 17,85
|
|
Goed Bekijk exemplaar |
Verkoper: Pieter van der Meer |
€ 18,90
|
|
Goed Bekijk exemplaar |
Verkoper: BUDGET BOEK *****ALKMAAR |
€ 26,99
|
|
Goed Bekijk exemplaar |
Verkoper: ++ ANTIQUARIAAT MARJO SPAAN++ |
€ 26,99
|
|
Redelijk "Als u het boek voor 18:00 besteld heeft u het de volgende dag in huis, gebruikt bibliotheekboek in hardcover uitvoering met kleine sticker en stempel" Bekijk exemplaar |
Verkoper: Raoul Groot |
€ 14,88
|
|
Redelijk "Boek is niet gelezen maar de papieren omslag is verkleurd." Bekijk exemplaar |
Verkoper: Margriet de Jong |
€ 17,50
|
Veilig en betrouwbaar 2ehands artikelen kopen, met recht van retour.
Ook daarom koop je bij bol.comGa naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina