Healthypharm Paracetamol Caplet 500

Merk: Healthypharm  | 
  • Dit artikel is alleen leverbaar in Nederland.

Productbeschrijving

Bekijk de bijsluiter

Let op! Raadpleeg bij medicijngebruik je huisarts.

Merk: Healthypharm

Alle productspecificaties

Healthypharm Paracetamol 500 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Werkzame stof(fen):
Paracetamol

Wijze van gebruik:
- Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag
- Kinderen 12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 tabletten per dag
- Kinderen 9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per dag
- Kinderen 6 -9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 tabletten per dag

Contra-indicaties:
Overgevoeligheid voor paracetamol

Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Productspecificaties

Productspecificaties

Ingrediënten Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol. De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (E1412) en natriumzetmeelglycolaat.

Productinformatie

EAN 8714632058514

4,95

1-2 werkdagen We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.

8.0
Verkoop door
Reprint B.V.
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Gratis verzending
  • 14 dagen bedenktijd
Zet op verlanglijstje

Anderen bekeken ook:

Bekijk de hele lijst

Vergelijk prijzen nieuw & tweedehands

Naar boven

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina