Leidapharm Paracetamol 1000 mg - 5 Zetpillen - Pijnstillers

Merk: Leidapharm  | 
  • Dit artikel is alleen leverbaar in Nederland.

Productbeschrijving

Bekijk de bijsluiter

Let op! Raadpleeg bij medicijngebruik je huisarts.

Merk: Leidapharm

Alle productspecificaties

Leidapharma Paracetamol 1000 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Wijze van gebruik:
- Kinderen van 12-15 jaar: 2-3 keer per dag 1000mg.
- Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: Maximaal 4000mg per dag.

Contra-indicaties:
Overgevoeligheid voor paracetamol

Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Productspecificaties

Productspecificaties

Substantie Tablet
Ingrediënten De werkzame stof is paracetamol. Iedere zetpil bevat respectievelijk 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De andere bestanddelen zijn: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet.

Gebruikswijze en werking

Werkzame stoffen paracetamol
Gebruiksaanwijzing Kinderen van 12-15 jaar: 2-3 keer per dag 1000mg.
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: Maximaal 4000mg per dag.G8

Productinformatie

Gewicht 0 kg
EAN 8712755009512

3,79

Vandaag besteld, dinsdag in huis We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.

Verkoop door bol.com

  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Zet op verlanglijstje

Anderen bekeken ook:

Bekijk de hele lijst
  • Gratis verzending*

  • 30 dagen bedenktijd

  • Dag en nacht klantenservice

  • Gratis retourneren

  • Achteraf betalen

  • Veilig betalen

  • Vandaag besteld, morgen in huis

Vergelijk prijzen nieuw & tweedehands

Naar boven

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina