Leidapharm Paracetamol - 120 mg - 10 Zetpillen

Merk: Leidapharm  | 
  • Dit artikel is alleen leverbaar in Nederland.

Productbeschrijving

Bekijk de bijsluiter

Let op! Raadpleeg bij medicijngebruik je huisarts.

Merk: Leidapharm

Alle productspecificaties

Leidapharma Paracetamol 120 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Werkzame Stof(fen):
Paracetamol

Wijze van gebruik:
- Kinderen vanaf 3 maanden - 1 jaar: 2-3 keer per dag 120mg.

Contra-indicaties:
Overgevoeligheid voor paracetamol

Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Productspecificaties

Productspecificaties

Substantie Capsule
Ingrediënten De werkzame stof is paracetamol. Iedere zetpil bevat respectievelijk 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De andere bestanddelen zijn: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet.

Gebruikswijze en werking

Doelgroep Doelgroep Groep personen die op basis van één of meerdere gezamenlijke kenmerken tot een groep gerekend worden. Bijvoorbeeld; mannen, vrouwen en unisex. Kinderen
Gebruiksaanwijzing Kinderen vanaf 3 maanden - 1 jaar: 2-3 keer per dag 120mg.

Inhoud en samenstelling van dit artikel

Aantal stuks in verpakking 10 stuks

Productinformatie

Gewicht 0 kg
EAN 8712755009482

3,99

3-5 werkdagen We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.

Verkoop door bol.com

  • Gratis verzending vanaf 20 euro
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
Zet op verlanglijstje

Anderen bekeken ook:

Bekijk de hele lijst
  • Gratis verzending*

  • 30 dagen bedenktijd

  • Dag en nacht klantenservice

  • Gratis retourneren

  • Achteraf betalen

  • Veilig betalen

  • Vandaag besteld, morgen in huis

Vergelijk prijzen nieuw & tweedehands

Naar boven

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina