Leidapharm Paracetamol - 500 mg - 20 Tabletten

Merk: Leidapharm  | 
  • Dit artikel is alleen leverbaar in Nederland.

Productbeschrijving

Bekijk de bijsluiter Let op! Raadpleeg bij medicijngebruik uw huisarts.

Merk: Leidapharm

Alle productspecificaties

Leidapharma Paracetamol 500 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Werkzame Stof(fen):
Paracetamol

Wijze van gebruik:
- Volwassenen: 1 - 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten 500 mg per dag.
Na inname van 1 of 2 tabletten dient u tenminste 4 uur te wachten voordat u weer 1 of 2 tabletten inneemt.

Contra-indicaties:
Overgevoeligheid voor paracetamol

Let op! Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter.

Productspecificaties

Productspecificaties

Ingrediënten De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat.

Productinformatie

Gewicht 0 kg
EAN 8712755009215

5,95

1-2 werkdagen

7.8
Verkoop en levering door
Reprint B.V.
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Gratis verzending
  • 14 dagen bedenktijd
Zet op verlanglijstje

Anderen bekeken ook:

Bekijk de hele lijst

Vergelijk prijzen nieuw & tweedehands

Nieuw
7.8
Reprint B.V.

1-2 werkdagen

€ 5,95

gratis verzending

Naar boven

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina