Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu

Bezorgde ouders

Auteur: Gerard Reve

Nederlands - Hardcover

Ook verkrijgbaar als: Paperback , Meer...

Uitgeverij Contact

Schrijf een review

Schrijf als eerste een review

2ehands - conditie Als nieuw

  • Novemberland
€ 20,00

1-8 werkdagen

2ehands - conditie Als nieuw

  • JOOT Just Out Of Time
€ 21,00

1-8 werkdagen

11 exemplaren vanaf € 14,88

Bekijk 2ehandsaanbod
  1. Overzicht
  2. Beschrijving
  3. Inkijkexemplaar
  4. Reviews
  5. 2ehands

Beschrijving

De hoofdpersoon, de eenenveertigjarige drankzuchtige dichter Hugo Treger, woont samen met Eenhoorn, een achttien jaar jongere student tegenover de hoofdstedelijke dierentuin Artis. Aan de vooravond van Kerstmis wordt hij geweld door erotische fantasieën en angsten. In de hoofdpersoon herkennen we een afsplitsing van Frits van Egters, de hoofdpersoon uit De Avonden. Het is opnieuw een hard, bijna genadeloos boek, maar er valt voor de lezer, net als in De Avonden, weer veel en onbedaarlijk te lachen.

Volledige beschrijving

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review

Reviews

De reviews kunnen helaas niet getoond worden.

Terug naar het overzicht

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review

2ehands exemplaren (11)

Conditie Verkoper Prijs
Als nieuw
Eerste editie
"stofomslag met lichte verkleuring aan bovenrand en rug"
Bekijk exemplaar
Verkoper: Novemberland
€ 20,00
Als nieuw
"1ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 1988. 319 p. Karton met stofomslag. * Stofomslag licht gekreukt op de bovenrand en verkleurd. Snede iets verkleurd."
Bekijk exemplaar
Verkoper: JOOT Just Out Of Time
€ 21,00
Als nieuw
Eerste editie
"Uitgave 1988. Zeer snelle levering: Voor 17.00 uur besteld is de volgende dag in huis. Na 17.00 uur besteld is uw bestelling..."
Bekijk exemplaar
Verkoper: LIFESTYLE PROVIDERS *****
€ 35,50

Alle 2ehands exemplaren

Productinformatie

Auteur
Gerard Reve
Taal
Nederlands
Afmetingen
29x211x137 mm
Gewicht
457 gr
ISBN10
9020422529
ISBN13
9789020422528

Je vindt dit boek in

Categorieën
Nederlandse boeken > Literatuur > Romans
Trefwoord(en)
Sadomasochisme|Homoseksuele mannen|Schrijvers

Ook verkrijgbaar

Ook verkrijgbaar - Nederlandse boeken
Nederlandse boeken bol.com prijs 2ehands vanaf
Hardcover (verschijningsdatum: 01-05-2006) € 17,50 € 19,75
Paperback   € 4,75

Meer boeken met dezelfde kenmerken

Selecteer één of meer kenmerken:







Beschrijving

De hoofdpersoon, de eenenveertigjarige drankzuchtige dichter Hugo Treger, woont samen met Eenhoorn, een achttien jaar jongere student tegenover de hoofdstedelijke dierentuin Artis. Aan de vooravond van Kerstmis wordt hij geweld door erotische fantasieën en angsten. In de hoofdpersoon herkennen we een afsplitsing van Frits van Egters, de hoofdpersoon uit De Avonden. Het is opnieuw een hard, bijna genadeloos boek, maar er valt voor de lezer, net als in De Avonden, weer veel en onbedaarlijk te lachen.

Recensie(s)


Het is traditie dat elk nieuw boek van Reve vergeleken wordt met "De avonden", waarmee blijkbaar elke criticus als puber dweepte. Deze keer wordt de vergelijking echter afgedwongen door het boek zelf. Ook in deze roman gebeurt niets en "komt geen normaal mens voor"; ook hier eindeloos gemier en getob in de slagschaduw van de feestdagen, maar nu met een veel rijker register van stemmingen en een veel vollediger geuit gevoelsleven. "Bezorgde ouders" doet "De avonden" verbleken tot een aandoenlijk onhandige halfwas van het soort waar de schrijver in dagdromen de zweep over legt. Ook in dit boek expliciete seksuele fantasieen, onorthodoxe theologische excursies en quasi-racistische complottheorieen, de laatste probaat geironiseerd voor zelfs de ergdenkendste lezer. Kleine letter.

Redactie

Terug naar het overzicht

Inkijkexemplaar (1)

Terug naar het overzicht

Reviews

Er zijn nog geen reviews.

Schrijf als eerste een review

Hoe werkt 2ehands bestellen?
1
Kies uit de beschikbare 2ehands exemplaren.
2
Plaats je bestelling via bol.com.
3
Je betaalt aan bol.com.
4
De verkoper stuurt het artikel naar je op.
5
Binnen 1-8 dagen ontvang je het artikel.

2ehands exemplaren (11)

Exemplaar 1 t/m 11

Conditie Verkoper Prijs
Als nieuw
Eerste editie
"stofomslag met lichte verkleuring aan bovenrand en rug"
Bekijk exemplaar
Verkoper: Novemberland
€ 20,00
Als nieuw
"1ste druk. Amsterdam, L.J. Veen. 1988. 319 p. Karton met stofomslag. * Stofomslag licht gekreukt op de bovenrand en verkleurd. Snede iets verkleurd."
Bekijk exemplaar
Verkoper: JOOT Just Out Of Time
€ 21,00
Als nieuw
Eerste editie
"Uitgave 1988. Zeer snelle levering: Voor 17.00 uur besteld is de volgende dag in huis. Na 17.00 uur besteld is uw bestelling..."
Bekijk exemplaar
Verkoper: LIFESTYLE PROVIDERS *****
€ 35,50
Goed
Eerste editie
Bekijk exemplaar
Verkoper: B. Peters
€ 15,99
Goed
Eerste editie
"Eerste druk; rug iets verkleurd."
Bekijk exemplaar
Verkoper: J Jak
€ 17,00
Goed
"Als u het boek voor 18:00 besteld heeft u het de volgende dag in huis, gebruikt bibliotheekboek in hardcover uitvoering met kleine sticker en stempel"
Bekijk exemplaar
Verkoper: Raoul Groot
€ 17,85
Goed
Bekijk exemplaar
Verkoper: Pieter van der Meer
€ 18,90
Goed
Bekijk exemplaar
Verkoper: BUDGET BOEK *****ALKMAAR
€ 26,99
Goed
Bekijk exemplaar
Verkoper: ++ ANTIQUARIAAT MARJO SPAAN++
€ 26,99
Redelijk
"Als u het boek voor 18:00 besteld heeft u het de volgende dag in huis, gebruikt bibliotheekboek in hardcover uitvoering met kleine sticker en stempel"
Bekijk exemplaar
Verkoper: Raoul Groot
€ 14,88
Redelijk
"Boek is niet gelezen maar de papieren omslag is verkleurd."
Bekijk exemplaar
Verkoper: Margriet de Jong
€ 17,50

Terug naar het overzicht

Anderen bekeken ook:

Bekijk de hele lijst
Betaal gemakkelijk met acceptgiro

Betaal gemakkelijk met acceptgiro!

Ook daarom koop je bij bol.com

Ga naar het hoofdmenu Ga naar het paginamenu Ga naar het begin van deze pagina