De Bezige Bij

Alle artikelen van De Bezige Bij

6614 resultaten

  • Aartsvaders van de Lage Landen
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2020-11-20
    • Blz.: 608 pagina's

    De prachtige paperbackeditie van 'De Bourgondiërs' Meesterverteller Bart Van Loo neemt de lezer op sleeptouw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 39,99
    E-book
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    27 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 19,25

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-11-11
    • Blz.: 480 pagina's

    Het Klimaatboek toont glashelder hoe de vele crises op onze planeet met elkaar samenhangen en vertelt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    30 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf € 29,00

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2021-02-16
    • Blz.: 224 pagina's

    Wilde meningen en intieme herinneringen In het hoofd van Delphine Lecompte is het nooit stil. Waar die… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    E-book
    € 9,99
    E-book
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • De schaduw van de revolutie
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2019-11-18
    • Blz.: 496 pagina's

    De luxe-editie van Napoleon voor de fans van De Bourgondiërs De Franse Revolutie en Napoleon: de twee… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Hardcover
    € 36,90
    34 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 29,95

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-11-11
    • Blz.: 608 pagina's

    April 1999. Mount Pleasant, een rustig stadje in de Amerikaanse staat New Hampshire, wordt opgeschud… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 15,99
    25 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 15,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-11-22
    • Blz.: 320 pagina's

    Dit is een roman over de toekomst. Een toekomst die we vrezen en waarnaar we verlangen, een toekomst… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2019-09-16
    • Blz.: 144 pagina's

    In De vreemdeling schiet hoofdpersoon Meursault op klaarlichte dag een man dood. Hij heeft er geen verklaring… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    E-book
    € 6,99
    Hardcover
    € 18,90
    Paperback
    € 12,50
    Paperback
    € 23,95
    Paperback
    € 37,21

    Bekijk alle varianten

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2018-11-16
    • Blz.: 608 pagina's

    Op zoek naar de verloren tijd is een van de grootste triomfen van de wereldliteratuur. In deze romancyclus… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 33,10
    Paperback
    € 29,99
    E-book
    € 6,99
    Hardcover
    € 24,55
    Paperback
    € 8,58
    Digitaal luisterboek
    € 15,99

    Bekijk alle varianten

    Vanaf
    72 57

    Ebook € 6,99

  • DWDD Boek van de Maand - september 2017
    • Nederlands
    • E-book
    • Introductie: 2017-09-07
    • Blz.: 181 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Pietro is een stadsjongen uit Milaan. Zijn vader is scheikundige, en gefrustreerd door zijn werk in een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 13,80
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De gloriejaren
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2021-08-19
    • Blz.: 400 pagina's

    Wervelende geschiedschrijving over een grootse stad De stad die Antwerpen ooit geweest is, is vandaag… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    23 95
    Adviesprijs 29,99

    Je bespaart 20%

    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis

    Ebook € 14,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2021-11-04
    • Blz.: 352 pagina's

    Een hartverscheurende familiegeschiedenis in Oekraïne Lisa Weeda reist in opdracht van haar vierennegentigjarige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 13,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 21:35 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 13,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2013-05-24
    • Blz.: 400 pagina's

    De ongeschoolde Mariam is vijftien wanneer ze wordt uitgehuwelijkt aan de dertig jaar oudere schoenverkoper… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 21,50
    Hardcover
    € 12,50
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    Paperback
    € 14,00
    Hardcover
    € 35,85

    Bekijk alle varianten

    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

  • Frankrijktrilogie Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2016-06-02
    • Blz.: 1023 pagina's

    In duizend-en-enige bladzijden bezingt de francofiele wervelwind Bart Van Loo zijn liefde voor de Franse… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 63,00
    Paperback
    € 65,50
    Vanaf
    41 84

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2013-05-03
    • Blz.: 352 pagina's

    Amir en Hassan zijn gevoed door dezelfde min en groeien samen op in de hoofdstad van Afghanistan. Als… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Wil
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2021-02-04
    • Blz.: 336 pagina's

    Nu in een fraaie gebonden editie! Het is oorlog. Antwerpen wordt bezet door geweld en wantrouwen. Wilfried… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 44,90
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 59,93
    Digitaal luisterboek
    € 16,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 6,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2020-11-26
    • Blz.: 480 pagina's

    Olyslaegers neemt je mee naar het Antwerpen van de 16e eeuw… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    E-book
    € 13,99
    27 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 19,59

    Ebook € 13,99

  • De wereldpolitiek sinds 1989
    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2021-09-09
    • Blz.: 416 pagina's

    Een ambitieuze geschiedenis van de wereldpolitiek Het jaar 1989 luidde een nieuwe periode van vrijheid… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 25,00
    E-book
    € 15,99
    34 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 15,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2022-10-31
    • Blz.: 240 pagina's

    Maryam Hassouni, die op haar vijftiende furore maakte met de televisieserie Dunya en Desie, won voor… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 12,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 21:35 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 12,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • Introductie: 2021-09-23
    • Blz.: 208 pagina's

    Een poëtisch liefdesverhaal en een ode aan de natuur Fausto en Silvia ontmoeten elkaar voor het eerst… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,95
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2014-08-26
    • Blz.: 416 pagina's

    Voor de driejarige Pari is haar grote broer Abdullah meer een vader dan een broer. Voor de tienjarige… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,95
    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 55,90
    Paperback
    € 17,50
    Hardcover
    € 18,50
    16 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 10,75

    Ebook € 9,99

  • voor elk probleem een pil?
    • Nederlands
    • Paperback
    • Introductie: 2013-09-18
    • Blz.: 224 pagina's

    ‘Vroeger stonden magazines vol met advertenties voor sigaretten, nu zijn het medicijnen.’ — A.M. Homes… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 17,90

    Ebook € 9,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.