Let op:

Door drukte kan de bezorging van je pakketje en de reactie van de klantservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling.

Alle artikelen van Irene Dirkes

18 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048857418
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 224 pagina's

    Herontdekking uit 1938: ontroerend en verontrustend boek over een man op de vlucht De reiziger is een… Meer

    21 99
    Uiterlijk 8 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046825181
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 384 pagina's

    Een spannende en aangrijpende roman over vriendschap en verraad, voor lezers van Lize Spit, Het smelt.… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,95

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046825198
    • Druk: 1
    • juni 2019
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    Verslavend van de eerste tot de laatste bladzijde.' ElleRaffael, zelfverzekerd en charismatisch, en Moritz,… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046826300
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 512 pagina's

    De nieuwe, beeldschone roman van de prijswinnende auteur van bestseller De Zwemmer: een van de grote… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 13,90

    Ebook € 6,99

  • De reiziger Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789048846221
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 223 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De reiziger is een aangrijpende roman over een joodse man, Otto Silbermann, die in 1938 weet te ontsnappen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046826317
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 511 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De nieuwe, beeldschone roman van de prijswinnende auteur van bestseller De Zwemmer: een van de grote… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • het levensverhaal van een gepassioneerde vrouw
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046823439
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 464 pagina's

    Else groeit op in een welgesteld Joods gezin in Berlijn aan het begin van de twintigste eeuw. Ze leidt… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,95

    Ebook € 5,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046827987
    • juli 2020
    • Verteller: Jannemien Cnossen
    • Speelduur: 14:05:48

    'Verslavend van de eerste tot de laatste bladzijde.' Elle Raffael, zelfverzekerd en charismatisch, en… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 14,99

  • De reiziger Tweedehands
    Aangeraden door DWDD Boekenpanel
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048846214
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 224 pagina's

    Herontdekking uit 1938: ontroerend en verontrustend boek over een man op de vlucht De reiziger is een… Meer

    12 95

    Ebook € 9,99

  • Spannende, actuele en vlijmscherpe roman over de gapende kloof tussen de generaties en de seksen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046826379
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 284 pagina's
    • Adobe ePub

    Spannende, actuele en vlijmscherpe roman over de gapende kloof tussen de generaties en de seksen. Maximilian… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • het levensverhaal van een gepassioneerde vrouw
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046823446
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 394 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Else groeit op in een welgesteld Joods gezin in Berlijn aan het begin van de twintigste eeuw. Ze leidt… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • roman

    Spannende, actuele en vlijmscherpe roman over de gapende kloof tussen de generaties en de seksen. Maximilian… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 12,95

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046822029
    • Druk: 1
    • december 2009
    • 176 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De sjah is verdreven en de revolutie in Iran is een feit. Behsad en Nahid zijn idealistisch en willen… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400407145
    • Druk: 1
    • november 2017
    • 592 pagina's

    Het is 1 april 1945. De joodse Paul Renner heeft zich jarenlang verborgen kunnen houden, maar nu zijn… Meer

    9 90
    Adviesprijs 24,99

    Je bespaart 60%

    Uiterlijk 10 december in huis
    Verkoop door bol.com
  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044536461
    • Druk: 1
    • januari 2017
    • 224 pagina's

    Als de Berlijnse Arjeta tijdens een verhuizing een aantal oude foto’s ontdekt, roept dat allerlei herinneringen… Meer

    12 50
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044539875
    • Druk: 2
    • november 2018
    • 92 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Met de vroege dood van haar Wit-Russische moeder verliest Maja ook haar moedertaal. Van de ene dag op… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044539868
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 128 pagina's

    Met de vroege dood van haar Wit-Russische moeder verliest Maja ook haar moedertaal. Van de ene dag op… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 9,50

    Ebook € 9,49

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046822012
    • Druk: 1
    • maart 2017
    • 272 pagina's

    1979. De sjah is verdreven en de revolutie in Iran is een feit. Behsad en Nahid zijn idealistisch en… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
    Tweedehands vanaf € 12,95

    Ebook € 11,99

Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.