Autumn Falls

Schrijf een review
Autumn Falls

Uitgever: Random House Childrens Books

Auteur: Bella Thorne
  • Engels
  • Hardcover
  • Introductie: 2014-11-11
  • Blz.: 224 pagina's
Alle productspecificaties

Bella Thorne

"Annabella Avery ""Bella"" Thorne (Pembroke Pines, 8 oktober 1997) is een Amerikaanse tieneractrice, danseres, zangeres, model en schrijfster. Ze is een kindmodel en acteur met optredens in meer dan 20 films en televisieseries en meer dan 60 commercials, is ze vooral bekend voor haar rol als de ambitieuze jonge danser CeCe Jones in de originele Disney Channel serie Shake It Up!. Bella Thorne is geboren op 8 oktober 1997 in Pembroke Pines, Florida. Zij is de jongste van de vier kinderen die allen ook acteur en model zijn. Thorne, die van Italiaanse, Cubaanse en Ierse afkomst is, sprak Spaans maar dat is ze vergeten. Thorne was voor het eerst te zien als een figurant die bij de zijlijn stond in de film Stuck on You uit 2003. Sindsdien was ze ook te zien in Jimmy Kimmel Live!, Entourage, The O.C. (als een jongere versie van Taylor Townsend), de op drie na laatste aflevering van October Road (als Angela Ferilli, de ""pre-adolescence crush"" van de hoofdpersonen; haar oudere broer Remy had ook een gastrol in dezelfde aflevering als de jongere Eddie Latekka) en vijf afleveringen van Dirty Sexy Money (als Margaux Darling). In 2007 was Thorne te zien als een jong meisje dat geplaagd werd door bovennatuurlijke visioenen in The Seer. In 2008 speelde Thorne de rol van Ruthy Spivey in My Own Worst Enemy, die maar voor een korte duur op tv was. Christian Slater en Taylor Lautner waren ook in de serie te zien. Ze won zelfs een Young Artist's Award daarmee. Thorne beschreef haar Enemycasting als een grote doorbraak toen dit haar eerste echte rol was in haar carriëre. Daarna was ze te zien in de webserie met tien afleveringen van Little Monk, waarin de personages van Monk te zien waren als kinderen. In 2009 kreeg ze de rol van een wraakzuchtige antagonist in de horrorfilm Forget Me Not.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie  Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)"

Samenvatting

New friends, new enemies . . . can a magical journal change Autumn's crazy life? This funny and sweet novel by FAMOUS IN LOVE star Bella Thorne—is perfect for fans of Girl Online, Liv and Maddie: Cali Style, Descendants, and anyone looking for an entertaining read with just a touch of magic!

With her fiery red hair, new-girl outsider status, and tendency to be a total klutz, Autumn Falls definitely isn’t flying below the radar at Aventura High. Luckily, she makes some genuine friends who take her under their wing. But she also manages to get on the wrong side of the school’s queen bee, and then finds out the guy she’s started to like, funny and sweet Sean, hangs with the mean crowd. Now her rep and her potential love life are at stake.

When Autumn vents her feelings in a journal that belonged to her late father, suddenly her wildest wishes start coming true. Is it coincidence? Or can writing in the journal solve all her problems? And if the journal doesn’t work that way, is there a bigger purpose for it—and for her?

Filled with personal elements from Bella’s own life, AUTUMN FALLS is the first book in Bella Thorne’s new series! It has everything readers will love and relate to: a real girl trying to find her own inner strength and be the best she can be, with a hint of magic and mystery, and a steady stream of OMG-I-can’t-believe-that-just-happened fun.


"You'll be obsessed with Autumn Falls. It has basically everything you could ever want: a lovable klutz for a main character, a total heartthrob, and just a touch of magic." —Seventeen.com

“A brilliant debut from Bella Thorne!” —Girls’ Life

“We personally loved the book. . . . The main character is a fiery, redheaded girl who captures your heart.” —Latina.com

“Entertaining.” —Booklist

“Captivating . . . highly recommended.” —VOYA

“A fun premise.” —Publishers Weekly

“Thorne is a shining example of what can be accomplished with the right attitude and drive.” —Girls Write Now

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Hardcover
Oorspronkelijke releasedatum
11 november 2014
Aantal pagina's
224
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Bella Thorne

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
363 g
Product breedte
142 mm
Product hoogte
23 mm
Product lengte
213 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
142 mm
Verpakking hoogte
23 mm
Verpakking lengte
213 mm

EAN

EAN
9780375991615

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Type boek
Hardcover
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

12 -
Op voorraad
Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
Verkoop door GMSbooks
8,9
  • Bestellen en betalen via bol.com
  • Prijs inclusief verzendkosten, verstuurd door GMSbooks
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Wettelijke garantie via GMSbooks

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen