Unorthodox The Scandalous Rejection of My Hasidic Roots

Unorthodox
  • Engels
  • Paperback
  • Introductie: 2020-03-19
  • Blz.: 272 pagina's
Alle productspecificaties

Deborah Feldman

Deborah Feldman was raised in the Satmar Hasidic community in Williamsburg, Brooklyn. She now lives with her son in New England.

Samenvatting

Now a Netflix original series! Unorthodox is the Bestselling memoir of a young Jewish womans escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Alis Infidel and Carolyn Jessops Escape, featuring a new epilogue by the author. As a member of the strictly religious Satmar sect of Hasidic Judaism, Deborah Feldman grew up under a code of relentlessly enforced customs governing everything from what she could wear and to whom she could speak to what she was allowed to read. Yet in spite of her repressive upbringing, Deborah grew into an independent-minded young woman whose stolen moments reading about the empowered literary characters of Jane Austen and Louisa May Alcott helped her to imagine an alternative way of life among the skyscrapers of Manhattan. Trapped as a teenager in a sexually and emotionally dysfunctional marriage to a man she barely knew, the tension between Deborahs desires and her responsibilities as a good Satmar girl grew more explosive until she gave birth at nineteen and realized that, regardless of the obstacles, she would have to forge a path-for herself and her son-to happiness and freedom. Remarkable and fascinating, this sensitive and memorable coming-of-age story (Pittsburgh Post-Gazette) is one you wont be able to put down.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
Paperback
Oorspronkelijke releasedatum
19 maart 2020
Aantal pagina's
272
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Deborah Feldman
Tweede Auteur
Deborah Feldman
Co Auteur
Cassandra Campbell
Hoofduitgeverij
Simon + Schuster Inc.

Vertaling

Eerste Vertaler
Christian Ruzicska
Tweede Vertaler
Ruzicska, Christian
Originele titel
Unorthodox

Overige kenmerken

Editie
Media Tie-In
Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
224 g
Product breedte
129 mm
Product lengte
198 mm
Studieboek
Nee
Verpakking breedte
139 mm
Verpakking hoogte
20 mm
Verpakking lengte
211 mm

EAN

EAN
9781982148201

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Studieboek of algemeen
Algemene boeken

Reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

review
4,0

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

0
1
0
0
0
  • Kijkje in orthodoxe wereld
    • Spannend
    • autobiografisch en authentiek prettig leesbaar
    • Voorspelbaar
    • wat weinig informatie over haar 'ontsnapping'

    Geschreven bij Unorthodox

    Boek geeft bijzonder inkijkje in een wereld die anders verborgen en gesloten blijft. Joodse sekte in New York, erg vrouwonvriendelijk. Dappere poging van de auteur om hier uit te breken. als ereaderboek gekocht omdat print uitverkocht was

    Vond je dit een nuttige review?
    0
    0
9 99
10 dagen
Verkoop door bol.com
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice
  • Doordeweeks ook ’s avonds in huis

Alle bindwijzen en edities (6)

  • 14,53
    Direct beschikbaar
  • 23,57
    Direct beschikbaar
  • 9,99
    10 dagen Tooltip
  • 11,69
    2 - 4 weken Tooltip
  • 22,85
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, donderdag in huis Tooltip
  • 14,00
    Uiterlijk 6 december in huis Tooltip

Vaak samen gekocht

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen