264376 resultaten

  • Ze wil jouw leven. Ze begint bij je zoon.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318517
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    De internationale megabestseller: wereldwijd ruim 500.000 exemplaren verkocht Voor de fans van Paula… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044932669
    • Druk: 2
    • juni 2021
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    Toen was ze weg is Lsa Jewells meest succesvolle en meest aangrijpende thriller tot nu toe. Ze was vijftien,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    Paperback
    € 20,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401617246
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 335 pagina's
    • Adobe ePub

    In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De gunst Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026357695
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 226 pagina's
    • Adobe ePub

    In De gunst, de nieuwste Nicci French, moet Jude alles op alles zetten om zich staande te houden en het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,99
    Hardcover
    € 26,99
    Dwarsligger
    € 18,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401615853
    • Druk: 1
    • september 2021
    • Adobe ePub

    In de spannende roman De liefdesbrief van bestsellerauteur Lucinda Riley stuit journaliste Joanna op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044358919
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 325 pagina's
    • Adobe ePub

    In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    Paperback
    € 10,00
    Paperback
    € 10,00
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    4 99
    Was 7,99 Tooltip

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Afgesloten Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789021436494
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 14 pagina's
    • Adobe ePub

    Een kort verhaal van de auteur van 'Ons huis' en 'Nieuwe vrienden'! Eén appje kan alles veranderen… Meg… Meer

    0 10
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789089547026
    • Druk: 1
    • oktober 2014
    • 226 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De tweelingbroers Louis en Pierre leiden een teruggetrokken leven op een boerderij in Zuid-Frankrijk.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,50
    0 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De Echoman Ebook
    Hij imiteert de beruchtste seriemoordenaars. Nu wil hij ze overtreffen...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402764413
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 374 pagina's
    • Adobe ePub

    Ultraspannende serial killer-thriller voor lezers van Daniel Cole (Ragdoll) en fans van de Netflix-serie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044644487
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 423 pagina's
    • Adobe ePub

    Op haar zestigste verjaardag pleegt een vrouw zelfmoord. Haar dood leidt tot de heropening van een onopgeloste… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 22,50
    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Samantha heeft je een brief geschreven. Maar Samantha is al zeven jaar dood.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318487
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Na een geslaagd feestje loopt Samantha in… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044933505
    • Druk: 2
    • april 2022
    • 336 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 15,99
    Paperback
    € 22,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Partnerruil Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9788726569988
    • januari 2022
    • Adobe ePub

    Detective Jacob Kanon maakt zich klaar voor een reis door Europa, maar niet eentje waar hij zich op verheugt.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 39,30
    Paperback
    € 13,25
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De rozentuin Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616362
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    In De rozentuin van Tracy Rees moeten Olive, Ottilie en Mabs door een gevaarlijke ontdekking samenwerken… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De waarheid Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020536409
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 244 pagina's
    • Adobe ePub

    'De waarheid' is een angstaanjagend goede en verslavende thriller van bestsellerauteur Colleen Hoover.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 16,00
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Hij was de enige die de moorden kon stoppen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317022
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • Adobe ePub

    Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie Na covid-19 bevindt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 19,99
    Paperback
    € 21,99
    Paperback
    € 12,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761948
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 422 pagina's
    • Adobe ePub

    'Slaughter heeft een meesterstuk afgeleverd.' – ★★★★ VN Detective & Thrillergids Een geweldige standalone-thriller… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 15,00
    Hardcover
    € 26,99
    Paperback
    € 22,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Zondaar Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616782
    • Druk: 1
    • april 2022
    • 316 pagina's
    • Adobe ePub

    In de bloedstollende thrillerbestseller Zondaar van Charlotte Link raakt Kate Linville betrokken bij… Meer

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401612173
    • Druk: 1
    • april 2020
    • 512 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wanneer in De vlinderkamer van Lucinda Riley de eerste liefde van natuurliefhebber Posy Montague terugkeert… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 13,90
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 17,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Gewetenloos Ebook
    De waarheid komt altijd aan het licht...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402766141
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 363 pagina's
    • Adobe ePub

    De nieuwe standalone topthriller van #1 bestsellerauteur Karin Slaughter. Emily Vaughn maakt zich op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 26,99
    Paperback
    € 22,99
    9 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 14-06-2022.
  • Hoeveel is haar leven je waard?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402317664
    • Druk: 1
    • november 2021
    • 387 pagina's
    • Adobe ePub

    Twee meisjes verdwijnen, maar slechts een van hen zal overleven Kim Stone is een briljante rechercheur… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Paperback
    € 19,99

    Je bespaart 41%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ik volg je Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044978155
    • Druk: 2
    • juni 2019
    • 352 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Dit is zowel een grijpt-je-bij-de-strot-thriller als een aangrijpend familiedrama. Fantastisch.’ – A.J.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    Digitaal luisterboek
    € 13,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De match Ebook
    Zal Wilde het mysterie rondom zijn verleden eindelijk oplossen?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318579
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    In deze nieuwe nagelbijter zet de meester van het hedendaagse thrillergenre zijn traditie van ongekende… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026347009
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 354 pagina's
    • Adobe ePub

    In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 41,60
    Paperback
    € 9,99
    Paperback
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 12,99
    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.