Nederlandse Historische romans

Ben jij op zoek naar nederlandstalige historische romans? Bekijk hier het volledige aanbod. Binnen historische romans vind je o.a. boeken over waargebeurde historische gebeurtenissen, tijdperk van romantiek, levendig en kleurrijk, middeleeuwen, Bridgerton en de Tweede Wereldoorlog.

9.468 resultaten

  • Maia's verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401609371
    • Druk: 15
    • juni 2018
    • 567 pagina's

    In het eerste deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley brengt Maia’s zoektocht naar haar verleden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Paperback
    Niet leverbaar
    Hardcover
    € 24,99
    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311495
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 528 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,99
    Paperback
    € 18,45
    Digitaal luisterboek
    € 19,99

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Violeta Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028451940
    • Druk: 1
    • februari 2022
    • 311 pagina's
    • Adobe ePub

    Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hun belofte hield hen samen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762945
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • 372 pagina's
    • Adobe ePub

    Het nieuwe hartverscheurende boek van de schrijver van De tatoeëerder van Auschwitz. Toen ze klein waren,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Stars verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401608718
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 576 pagina's

    In Schaduw, het derde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, vertrekt Star samen met CeCe… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Hardcover
    € 24,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028441590
    • Druk: 1
    • december 2009
    • 699 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een buitengewone roman vol verrassende plotwendingen en emoties, vanaf de geheimzinnige titel tot aan… Meer

    Je bespaart 81%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ally's verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401607988
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 0 pagina's

    Onderdeel van de serie De Zeven Zussen - Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Hardcover
    € 24,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • CeCe's verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401609326
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 592 pagina's

    In Parel, het vierde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, reist CeCe via de prachtige stranden… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

  • Tiggy's verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401610247
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 606 pagina's

    In Maan, het vijfde deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, wordt Tiggy van het Schotse landgoed… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 11,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318401
    • Druk: 1
    • maart 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Het tweede deel van Quinns heerlijke historische romance-serie over de buren van de Bridgertons, in de… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 17,99
    Digitaal luisterboek
    € 14,99

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De mooiste landhuizen herbergen de duisterste geheimen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318456
    • Druk: 1
    • mei 2022
    • 384 pagina's
    • Adobe ePub

    Dé Duitse bestsellerauteur van spannende historische romans Tegen de wensen van haar familie in zegt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401614283
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 704 pagina's

    De zevende zus, het zevende deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, voert de zussen de hele… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    E-book
    € 14,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf € 21,99

    Ebook € 14,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319453
    • Druk: 1
    • juli 2022
    • 400 pagina's
    • Adobe ePub

    Voor de vele fans van de boekenserie Bridgerton en iedere romancelezer die deze nog niet kent! Deel 3… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 18,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401614337
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 704 pagina's
    • Adobe ePub

    De zevende zus, het zevende deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, voert de zussen de hele… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    Paperback
    € 24,99
    Digitaal luisterboek
    € 18,99
    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Om haar geheime recept te bewaken, moet ze een onmogelijke keuze maken
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789046829523
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 472 pagina's
    • Adobe ePub

    Wervelende familiesaga voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe. Keulen, 1838. Anna Sophia… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,99
    Digitaal luisterboek
    € 11,99
    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401616331
    • Druk: 1
    • januari 2022
    • Adobe ePub

    In De belofte van het weesmeisje van Anne Jacobs moet Marie een belangrijke beslissing nemen als het… Meer

    4 99
    Was 9,99 Tooltip

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590881
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 464 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 9,99
    18 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

  • Het verhaal van Pa Salt
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401615877
    • Druk: 1
    • mei 2023

    In Atlas, het achtste en laatste deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley, wordt de vraag beantwoord… Meer

    29 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 11-05-2023.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401617673
    • Druk: 1
    • augustus 2022
    • 252 pagina's
    • Adobe ePub

    Als Stella in de roman De kleuren van de liefde van Cristina Caboni in het huis van haar oudtante op… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028440364
    • Druk: 1
    • juni 2014
    • 795 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een onvergetelijke vrouw: bourgois, revolutionair, minnares, spionne, moordenares. Een pageturner: liefde,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 15,00
    Paperback
    € 38,49
    Paperback
    € 21,99
    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Berlijn, 1919. In een stad waar de oorlog diepe wonden heeft achtergelaten, staat de jonge verpleegster Hanna voor een grootse taak.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318647
    • Druk: 1
    • juni 2022
    • 576 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 1 van de Waldfriede-serie, dé nieuwe historische serie van #1 bestsellerauteur Corina Bomann Berlijn,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 21,99
    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.