Let op:

Door drukte kan de bezorging van je pakketje en de reactie van de klantservice of partner langer duren. Bekijk je track & trace voor de laatste status van je bestelling.

28 resultaten

  • documenten gerelateerd aan de zaak van Roderick Macrae
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048838158
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 304 pagina's

    Een van de beste literaire thrillers van het jaar Het jaar is 1869. Een gewelddadige drievoudige moord… Meer

    7 90
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789021808703
    • Druk: 2
    • april 2013
    • 352 pagina's

    Op de Rots van Gibraltar wordt in het diepste geheim een antiterrorisme-operatie met de codenaam Wildlife… Meer

    17 -
    1 - 2 weken
    Tweedehands vanaf € 7,95

    Ebook € 9,99

  • DWDD Boek van de maand - april 2014 | VN Thriller van het jaar 2014
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789023496625
    • augustus 2017
    • Verteller: Jeroen Tjepkema
    • Speelduur: 14:06:32

    Op een ijskoude dag in januari 1895 wordt de Joods-Franse officier Alfred Dreyfus voor het oog van een… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 4,99

  • Tot stof Ebook
    1949. De oorlog is voorbij, maar nog niet vergeten
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402306606
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • Adobe ePub

    Winnaar van De Gouden Strop 2017, nu in midprice Verontrustende thriller waarin feit en fictie ingenieus… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Documenten gerelateerd aan de zaak van Roderick Macrae
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789048838165
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 217 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het jaar is 1869. Een gewelddadige drievoudige moord in een afgelegen gemeenschap in de Schotse Hooglanden… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • VN Thriller van het jaar 2010
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460926563
    • Druk: 1
    • juli 2011
    • 446 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Niemand schrijft ze beter dan Kerr. Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781847084323
    • Druk: 1
    • april 2014
    • 848 pagina's

    WINNER OF THE BOOKER PRIZE FOR FICTION 2013 NOW A MAJOR BBC TV SERIES 'Captivating, intense and full… Meer

    9 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,09

  • Deel 6 met Bernie Gunther
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585511
    • Druk: 11
    • januari 2019
    • 448 pagina's

    Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,99

  • Frances Hardinge
    • Engels
    • Paperback
    • 9781419726415
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 377 pagina's

    Faith Sunderly leads a double life. To most people, she is reliable, dull, trustworthy--a proper young… Meer

    10 49
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • 1949. De oorlog is voorbij, maar nog niet vergeten
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022577356
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • 352 pagina's

    Verontrustende thriller waarin feit en fictie ingenieus met elkaar zijn verweven, geïnspireerd op een… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 11,35

    Ebook € 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780316074292
    • Druk: 1
    • oktober 2014
    • 864 pagina's

    The winner of the Man Booker Prize, this "expertly written, perfectly constructed" bestseller (The Guardian)… Meer

    12 69
    Uiterlijk 23 december in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,09

  • Documenten gerelateerd aan de zaak van Roderick Macrae
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048843732
    • Druk: 1
    • juli 2019
    • 304 pagina's

    Het jaar is 1869. Een gewelddadige drievoudige moord in een afgelegen gemeenschap in de Schotse Hooglanden… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf € 14,99

    Ebook € 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781847085931
    • Druk: 1
    • augustus 2013
    • Adobe ePub

    It is 1866, and Walter Moody has come to make his fortune upon the New Zealand goldfields. On arrival,… Meer

    9 09
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509868162
    • maart 2018
    • 432 pagina's

    Winner of the Costa Book of the Year 2015. The Lie Tree is a wonderfully evocative and atmospheric novel… Meer

    8 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • Winnaar van de Man Booker Prize 2013
    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781486220328
    • Druk: Unabridged edition
    • juli 2014
    • Verteller: Mark Meadows

    It is 1866, and walter moody has come to make his fortune upon the new zealand goldfields. On arrival,… Meer

    29 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 9,09

  • VN Thriller van het jaar 2010
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022558478
    • Druk: 4
    • april 2011
    • 448 pagina's

    Schoon, Compleet en als Nieuw… Meer

    8 99

    Ebook € 7,99

  • Costa Book of the Year 2015

    Winner of the Costa Book of the Year 2015, The Lie Tree is a dark and powerful novel from universally… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781847084316
    • Druk: 1
    • augustus 2013
    • 848 pagina's

    It is 1866, and Walter Moody has come to make his fortune upon the New Zealand goldfields. On arrival,… Meer

    20 -
    1 - 2 weken
    Tweedehands vanaf € 18,01

    Ebook € 9,09

  • The Lie Tree Tweedehands
    • Engels
    • Paperback
    • 9781447264101
    • Druk: Unabridged edition
    • mei 2015
    • 416 pagina's

    Winner of the Costa Book of the Year 2015. The Lie Tree is a wonderfully evocative and atmospheric novel… Meer

    16 -

    Ebook € 7,59

  • Deel 6 met Bernie Gunther
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022568781
    • juni 2013
    • 446 pagina's
    11 -
    Tweedehands vanaf € 7,99

    Ebook € 7,99

  • The Lie Tree Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781447264118
    • mei 2015
    • Adobe ePub

    Winner of the Costa Book of the Year 2015. The Lie Tree is a wonderfully evocative and atmospheric novel… Meer

    7 59
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 6 met Bernie Gunther
    • Nederlands
    • 9789022561584
    • 446 pagina's
    10 -
    1 - 2 weken
    Tweedehands vanaf € 7,95
  • The Luminaries Tweedehands
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780316074315
    • Druk: 1
    • oktober 2013
    • 848 pagina's

    Prostitute Anna Wetherell is arrested on the same day that three men with various connections to her… Meer

    47 23

    Ebook € 9,09

    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781509832514
    • Druk: Unabridged edition
    • maart 2016
    • Verteller: Emilia Fox
    • Speelduur: 13:52:58

    Winner of the Costa Book of the Year 2015. Read by actress Emilia Fox, The Lie Tree is a wonderfully… Meer

    16 39
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook € 7,59

  • 1
  • 2
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.