Klassieke misdaadromans

Op zoek naar een goed boek? Bekijk hier de beste Klassieke misdaadromans. Bij bol.com vind je ongetwijfeld wat je nodig hebt. Hier vind je alle Klassieke misdaadromans.

22791 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026158988
    • 17 januari 2023
    • 144 pagina's

    Baantjer 92. Wanneer de maker van een podcast over een onopgeloste moordzaak van jaren geleden vermoord… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    11 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026122811
    • 01 oktober 2008
    • 144 pagina's

    Het lichaam van een vermogend man wordt in de gracht gevonden. De Cock twijfelt of de verslaafde vriend… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    E-book
    € 7,99
    9 95
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 23%

    Op voorraad

    Voor 17:00 uur besteld, zaterdag in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026137044
    • 03 februari 2015
    • 144 pagina's

    De Cock onderzoekt een zaak waarbij een oude dame uit haar traplift is gevallen. Haar huisarts vertrouwt… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    11 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026135859
    • 09 oktober 2014
    • 160 pagina's

    Twee doden: een alcoholverslaafde journalist en de populaire voorman van een Amsterdamse Volkspartij.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 7,99
    Digitaal luisterboek
    € 9,99
    11 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
  • gentleman inbreker
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789492068026
    • 12 mei 2016
    • 240 pagina's

    Bekend van de Netflix-serie! ‘Wees gewaarschuwd, goede lezer, bij de eerste ontmoeting raak je gecharmeerd,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,50
    19 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Holly Jackson
    • Engels
    • Paperback
    • 9781405297752
    • 30 april 2020
    • 432 pagina's

    Jackson [is] a homegrown thriller writer to watch.... - Guardian Pip Fitz-Amobi is not a detective anymore.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 11,49
    E-book
    € 7,99
    Hardcover
    € 18,49
    Digitaal luisterboek
    € 22,99
    Paperback
    € 24,99
    10 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • De bestseller 'Een van ons liegt' nu te zien op Netflix
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000383931
    • 18 februari 2022
    • 304 pagina's

    Een van ons liegt nu te zien als One of Us Is Lying van bestsellerauteur Karen M. McManus One of Us Is… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
  • als er één dood is
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000380510
    • 19 november 2021
    • 280 pagina's

    Geheimen, jaloezie, roddels en moord Ellery en haar tweelingbroer Ezra moeten noodgedwongen verhuizen… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,99
    E-book
    € 5,99
    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789041714817
    • 08 december 2022
    • 188 pagina's

    Door veel lezers geroemd als beste mysterieroman ooit geschreven In een afgelegen huis op een eiland… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
  • The #1 bestseller. 'I read it all in one sitting' - Colleen Hoover
    • Engels
    • Paperback
    • 9781787461482
    • 12 december 2019
    • 480 pagina's

    PREPARE TO BE HOOKED . . . *#1 UK SUNDAY TIMES BESTSELLER* *OVER A MILLION COPIES SOLD* *HOLLY WILLOUGHBY'S… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 10,49
    E-book
    € 6,99
    Paperback
    € 16,99
    Digitaal luisterboek
    € 15,41
    Paperback
    € 34,05
    Paperback
    € 11,69

    Bekijk alle varianten

    9 99
    2 - 3 weken
    • Engels
    • Paperback
    • 9780007136834
    • 01 maart 2003
    • 400 pagina's

    Agatha Christie's world-famous mystery thriller, reissued with a striking new cover designed to appeal… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 8,99
    E-book
    € 9,99
    Hardcover
    € 13,99
    Paperback
    € 20,00
    Audioboek CD
    € 25,03
    Luisterboek op CD
    € 14,99

    Bekijk alle varianten

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • Deluxe 6-Volume Box Set Edition
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781784288594
    • 01 september 2017
    • 1952 pagina's

    This tastefully produced box set collects Arthur Conan Doyle's Sherlock Holmes stories in six volumes.… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Luisterboek op CD
    € 132,18
    Hardcover
    € 47,50
    56 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • suspense in 4 misdaadverhalen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022339329
    • 13 september 2022
    • 352 pagina's

    Volbloed omvat vier nooit eerder gebundelde misdaadverhalen van Pieter Aspe. In Grof wild verrast een… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 14,99
    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789041714800
    • 08 december 2022
    • 256 pagina's

    Moord op de Nijl zal je niet teleurstellen! The New York Times De rust van een cruise op de Nijl wordt… Meer

    15 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
  • Het feest van het jaar. Wie zou er geen moord doen voor een plekje op…
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022591765
    • 10 november 2020
    • 352 pagina's

    De razend spannende opvolger van De jachtpartij, voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Digitaal luisterboek
    € 14,99
    E-book
    € 11,99
    44 95
    Uiterlijk 16 februari in huis
  • Je hebt haar geheim ontdekt. Nu is er geen weg terug.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402318524
    • 02 januari 2023
    • 424 pagina's
    • Adobe ePub

    Topspanning van de bestsellerauteur van Zussen en Zijn nieuwe vriendin Kate was nooit van plan jong moeder… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    7 99
    Direct beschikbaar
  • IJskoud Ebook
    Je ouders kun je altijd vertrouwen Toch?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402319835
    • 28 december 2022
    • Adobe ePub

    Huiveringwekkende spanning voor fans van Ruth Ware en Lucy Foley Als de zeventienjarige Eva wakker wordt,… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 20,00
    7 99
    Direct beschikbaar
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062868947
    • 03 augustus 2021
    • 336 pagina's

    A REESE'S BOOK CLUB PICK THE NEW YORK TIMES BESTSELLER ONE OF THE NEW YORK TIMES BEST THRILLERS OF THE… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 29,71
    Hardcover
    € 29,99
    Paperback
    € 11,49
    E-book
    € 10,99
    Digitaal luisterboek
    € 25,06
    E-book
    € 15,99

    Bekijk alle varianten

    16 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789464341119
    • 24 juni 2022
    • 264 pagina's

    Wat als je kon kiezen wanneer en hoe je sterft? Wegkwijnen in de Alzheimerafdeling, dat is geen optie… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 11,99
    22 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 22:30 uur besteld, morgen in huis
  • NR 1 OP NIEUW TALENT THRILLER LIJST! Een bloedstollende psychologische thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789083034812
    • 01 januari 2023
    • 317 pagina's
    • Adobe ePub

    Wat als je erin geluisd wordt voor moord? Na het onverwachte overlijden van haar man Olivier staat huisarts… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Paperback
    € 12,50
    Digitaal luisterboek
    € 4,99
    4 99
    Direct beschikbaar
  • Omnibus Edition
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781435167902
    • 15 maart 2018
    • 1096 pagina's

    A master of deductive reasoning who can solve the most difficult crimes by spotting obscure clues overlooked… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    Hardcover
    € 22,09
    E-book
    € 4,49
    E-book
    € 17,99
    Hardcover
    € 42,52
    E-book
    € 0,49
    E-book
    € 0,91

    Bekijk alle varianten

    36 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    • Engels
    • Paperback
    • 9780007527496
    • 26 september 2013
    • 288 pagina's

    Agatha Christie's first ever murder mystery, reissued with a striking new cover - includes for the first… Meer

    In verschillende varianten verkrijgbaar:

    E-book
    € 5,99
    Paperback
    € 13,99
    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Vergelijk artikelen
  • Waar wil je dit mee vergelijken? Je kan in totaal vijf artikelen kiezen. Er is nog plaats voor andere artikelen. ander artikel.