The Finn Ryan Conspiracy Thrillers 1 - Michelangelo's Notebook Ebook Tooltip

Schrijf een review
The Finn Ryan Conspiracy Thrillers 1 -  Michelangelo's Notebook
  • Engels
  • E-book
  • 9781788632249
  • 23 augustus 2018
  • Adobe ePub
Alle productspecificaties
  • Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
  • Ebooks lezen is heel makkelijk. Na aankoop zijn ze direct beschikbaar op je Kobo e-reader op je smartphone of tablet met de gratis bol.com Kobo app.

Paul Christopher

Paul Christopher is the pseudonym of a bestselling novelist who lives in the Great Lakes region.

Samenvatting

An innocent woman, a deadly conspiracy...

Studying art history, brilliant Finn Ryan makes a startling discovery: a Michelangelo drawing of a dissected corpse – supposedly from the artist’s near-mythical notebook.

But that night someone breaks into Finn’s apartment, murders her partner and steals her sketches. Fleeing for her life, she heads to an address her mother gave her for emergencies, where she finds enigmatic antiquarian book dealer Michael Valentine.

Together they embark on a desperate race through the pages of history itself, determined to stay one step ahead of a vengeful assassin – and to expose an electrifying secret from the final days of World War II. A secret whose source lies in the dark, labyrinthine heart of the Vatican itself.

Michelangelo’s Notebook, the first of the Finn Ryan Conspiracy Thrillers, is perfect for fans of Chris Kuzneski, Steve Berry and Scott Mariani.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
23 augustus 2018
Ebook Formaat
Adobe ePub
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Hoofdauteur
Paul Christopher
Hoofduitgeverij
Canelo Action

Vertaling

Originele titel
Michelangelo's Notebook

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Product breedte
109 mm
Product hoogte
43 mm
Product lengte
172 mm
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9781788632249

Je vindt dit artikel in

Taal
Engels
Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews

Negatief, positief, neutraal: we zetten een review altijd online. We controleren wel eerst of ’ie voldoet aan onze reviewvoorwaarden en niet nep is. We controleren ook of ’ie is geschreven door iemand die het artikel heeft gekocht via bol.com en zetten dit er dan bij. De controles gebeuren automatisch, al kijken er soms mensen mee. Bol.com betaalt niet voor reviews. Als een reviewer door een andere partij is vergoed, staat dit in de review zelf.

1 99
Direct beschikbaar
Verkoop door bol.com
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen

Alle bindwijzen en edities (3)

  • 1,99
    Direct beschikbaar
  • 6,99
    Direct beschikbaar
  • 14,50
    Uiterlijk 20 december in huis Tooltip

Recent bezochte artikelen

 
Vergelijk artikelen