The Villa in Italy: Escape to the Italian sun with this captivating, page-turning mystery Ebook Tooltip

Afbeeldingen
Inkijkexemplaar
Artikel vergelijken
  • Engels
  • E-book
  • 9780007343416
  • 20 augustus 2009
  • 432 pagina's
  • -6283
Alle productspecificaties
  • Je leest ebooks gemakkelijk op je Kobo e-reader, of op je smartphone of tablet met de bol.com Kobo app. Let op! Ebooks kunnen niet geannuleerd of geretourneerd worden.

Elizabeth Edmondson

Elizabeth Edmondson groeide op in het Lake District, in het noorden van Groot-Brittannië. Deze prachtige streek verruilde later voor het ook zo schitterende Italië, waar ze jarenlang woonde met haar man. Ze overleed begin 2016 na een kort ziekbed.

Samenvatting

Be swept away by The Villa in Italy, the perfect escapist read

Four very different people are named in a will. All are summoned to the Villa Dante, home of the late Beatrice Malaspina. But who was she?

While they wait to find out, the villa begins to work its seductive magic. With its faded frescoes and magnificent mediaeval tower, it’s unlike anywhere they have been before. Slowly, four characters who have gone to great lengths to hide their troubles find that change – and even hope – is possible after all. But the mysterious Beatrice has a devastating secret to reveal that will change everything . . .

The perfect holiday read for fans of Rosanna Ley and Santa Montefiore, The Villa in Italy is a beautiful evocation of Italy in the aftermath of World War Two.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
en
Bindwijze
E-book
Oorspronkelijke releasedatum
20 augustus 2009
Aantal pagina's
432
Ebook Formaat
-6283

Betrokkenen

Hoofdauteur
Elizabeth Edmondson
Hoofduitgeverij
HarperCollins

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Desktop (Mac en Windows) | Kobo e-reader | Android (smartphone en tablet) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet)

Overige kenmerken

Editie
ePub ed
Studieboek
Nee

EAN

EAN
9780007343416

Je vindt dit artikel in

Boek, ebook of luisterboek?
Ebook
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaar in Kobo Plus
Beschikbaarheid
Leverbaar
Studieboek of algemeen
Algemene boeken
Nog geen reviews
Kies gewenste uitvoering
Prijsinformatie en bestellen
De prijs van dit product is 5 euro en 99 cent.
Direct beschikbaar
Verkoop door bol
  • E-book is direct beschikbaar na aankoop
  • E-books lezen is voordelig
  • Dag en nacht klantenservice
  • Veilig betalen
Houd er rekening mee dat je downloadartikelen niet kunt annuleren of retourneren. Bij nog niet verschenen producten kun je tot de verschijningsdatum annuleren.
Zie ook de retourvoorwaarden