8.250.232 boeken in Engelstalige boeken

Engelstalige boeken

Engelstalige boeken

Lees Magazine Bomvol boekeninspiratie

Lees Magazine

Lees Magazine is het boekenplatform van bol.com. Op deze pagina houdt hoofdredacteur Janneke Siebelink alles buiten - en binnen - de gebaande boekenpaden in de gaten en plaatst ze de laatste boekentips voor jou.

The New York Times Bestseller List

The New York Times Bestseller List

Bestsellerlijsten zijn de inspiratiebron voor menig fervent lezer. Laat je daarom inspireren door boeken van bekende en minder bekende schrijvers uit de New York Times Bestseller List.

Een spannende thriller Voor liefhebbers van Gone Girl en Girl On the Train

  • J P Delaney
14,99

Jane verhuisd naar nummer 1 Folgate Street, een prachtig vormgegeven huis met minimalistisch design. Wanneer ze intrekt in het huis ontdekt Jane dat de vorige bewoonster van het huis overleden is. Terwijl Jane er achter probeert te komen welk noodlot de vorige bewoonster is ontvallen, lijkt het er op dat ze in de voetsporen treed van het meisje voor haar.

Swing Time nieuwste boek van Zadie Smith

  • Zadie Smith
12,95
Adviesprijs 16,99

Twee vriendinnen ontmoeten elkaar op dansles en dromen van een carrière als danseres, helaas heeft maar één van hen talent. Een boek over vriendschap, cultuur en dansen. Swing Time is het vijfde boek van schrijfster Zadie Smith, die bekend werd met haar boek White Teeth en schrijft voor The New Yorker.

Nu al te reserveren bij bol.com

  • 14 maart 2017

    • J.K. Rowling
    Fantastic Beasts and Where to Find Them
    19,99 14,99
  • 18 april 2017

    • Connor Franta
    Note to Self
    17,99
  • 02 mei 2017

    • Paula Hawkins
    Into the Water
    17,99 16,99
  • 02 mei 2017

    • Sarah J. Maas
    A Court of Wings and Ruin
    8,99

Vroegboekkorting op Lonely Planet

13,99
Adviesprijs
18,99

Vroegboekkorting op Lonely Planet

Heb jij je vakantie al geboekt of ben je nog op zoek naar reisinspiratie? Alleen vandaag vanaf 25% vroegboekkorting op Lonely Planet reisgidsen.

Tweedehands boeken

Tweedehands boeken

Tijdelijk servicebijdrage per bestelling, niet per artikel

Actueel

  1. Gezien bij DWDD

    Sapiens, Paperback, 10,99 euro

    Boek van de maand

    Bekijk Sapiens

Bestverkocht

Engelstalige boeken

  1. Harry Potter and the Cursed Child
    • Jack Thorne
    Harry Potter and the Cursed Child
    18,99
  2. Fantastic Beasts and Where to Find Them
    • J.K. Rowling
    Fantastic Beasts and Where to Find Them
    14,95
  3. Milk and Honey
    • Rupi Kaur
    Milk and Honey
    11,99
  4. Lonely Planet's Ultimate Travelist
    • Lonely Planet
    Lonely Planet's Ultimate Travelist
    17,99
  5. 1984
    • George Orwell
    1984
    7,99
Meer bestverkocht

The New York Times Bestsellers

De best verkocht boeken uit Amerika

  1. Echoes in Death
    • J. D. Robb
    Echoes in Death
    15,99
  2. Norse Mythology
    • Neil Gaiman
    Norse Mythology
    22,99
  3. A Dog's Purpose
    • W Bruce Cameron
    A Dog's Purpose
    9,99
  4. A Man Called Ove
    • Fredrik Backman
    A Man Called Ove
    13,52
  5. The Shack
    • William Paul Young
    The Shack
    9,99
Bekijk de complete The New York Times® Bestseller List