Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Alle artikelen van B.J. Novak

19 resultaten

19 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (105)

    B.J. Novak tovert iedere volwassene om in een comedien met Het boek zonder tekeningen. Dit kinderboek is een onbetwist succes,… Meer

    12, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95

    • Dvd
    • 37 disks
    • oktober 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (12)

    Met The Office slaat het genre van de tv -sitcom nieuwe paden in. In zogenaamde mockumentary stijl volgt de reeks de alledaagse… Meer

    99, 99
    Adviesprijs 399,00

    Je bespaart 75%

    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    Top-Toys Nederland

    Nieuw en Tweedehands vanaf 68,00

    • Dvd
    • 1 disk
    • juni 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (26)

    Geïnspireerd op het bijzondere, onbekende achtergrondverhaal hoe Disney’s klassieker 'Mary Poppins' op het witte doek tot leven… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

  • (Blu-ray is niet afspeelbaar in normale DVD-spelers!)
    • Blu-ray
    • 1 disk
    • juni 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (26)

    Geïnspireerd op het bijzondere, onbekende achtergrondverhaal hoe Disney’s klassieker 'Mary Poppins' op het witte doek tot leven… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 10,50

    • Dvd
    • 6 disks
    • maart 2012
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (2)

    Ook in het zevende seizoen van The Office is onaangepast gedrag weer aan de orde van de dag. Maar deze jaargang heeft ook… Meer

    39, 99
    3 - 7 dagen
    Verkoop door:
    BRR DVD Groothandel

    Tweedehands vanaf 26,00

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    You might think a book with no pictures seems boring and serious. Except . . . here's how books work. Everything written on the… Meer

    8, 59
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Dvd
    • 5 disks
    • december 2007
    • Let op met kinderen tot 12 jaar
    (31)

    Met The Office slaat het genre van de tv-sitcom nieuwe paden in. In zogenaamde mockumentary-stijl volgt de reeks de alledaagse… Meer

    Vanaf
    14, -
    • Dvd
    • 4 disks
    • april 2009
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (4)

    In seizoen vier schittert Steve Carrel (40 Year Old Virgin) in zijn met een Golden Globe bekroonde rol van " 's werelds beste… Meer

    26, 19
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    ___The_Best_on_DVD___

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    • Dvd
    • 5 disks
    • februari 2013
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (4)

    …het vijfde seizoen doet er een schep bovenop met meer dan 3 uur hysterisch grappige deleted scenes!Kijker, verheug u! Klant, zoek… Meer

    14, 98
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    ___The_Best_on_DVD___

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    • Dvd
    • 5 disks
    • april 2011
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (2)

    Deze boxset van The Office mag in geen enkele verzameling ontbreken, want het is de ultieme manier om te genieten van de "beste… Meer

    29, 98
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    ___The_Best_on_DVD___

    Tweedehands vanaf 22,00

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (1)

    Geestige verhalenbundel voor fans van David Sedaris en Woody AllenSubtiel en met een feilloos gevoel voor timing fileert komiek… Meer

    19, 75
    Op voorraad. Nu besteld, donderdag in huis
    Verkoop door:
    Antiquariaat het Noorden

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 12,99

    • Dvd
    • 5 disks
    • maart 2015
    • Let op met kinderen tot 12 jaar

    Met The Office slaat het genre van de tv -sitcom nieuwe paden in. In zogenaamde mockumentary stijl volgt de reeks de alledaagse… Meer

    19, 99
    4 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 19,79

    • Dvd
    • 4 disks
    • februari 2013
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (5)

    Laat je inbox vollopen met hilarische momenten uit Seizoen 3 van The Office, de reeks die in 2006 de Primetime Emmy Award voor… Meer

    Vanaf
    19, -
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (1)

    Geestige verhalenbundel voor fans van David Sedaris en Woody AllenSubtiel en met een feilloos gevoel voor timing fileert komiek… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Italiaanstalig
    • Ebook
    • 2015

    Un libro senza figure? Che noia. Se un libro è senza figure non c’è niente da guardare. Ci sono solo le parole. Però le parole, se… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Storys und andere Storys
    • Duitstalig
    • Binding Unknown

    Ein Junge, der in einer Kellogg‘s Frosties-Packung einen Gewinnschein über 100.000 Dollar findet und, als er ihn einlösen will,… Meer

    17, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 13,99

  • Storys und andere Storys
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2014

    Ein Junge, der in einer Kellogg‘s Frosties-Packung einen Gewinnschein über 100.000 Dollar findet und, als er ihn einlösen will,… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Italiaanstalig
    • Ebook
    • 2015

    Vorreste vincere 100.000 dollari per scoprire che non potete intascare un centesimo o far visita a vostra nonna in Paradiso per… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Das verrückteste Vorlesebuch – mit einer Audio-Lesung von Adnan Maral
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2016

    Sie werden sicher denken, dass ein Buch ohne Bilder langweilig und sehr ernst ist. Außer ... wenn das Buch so funktioniert: Alles,… Meer

    12, 21
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com