Jeroen Windmeijer

Jeroen Windmeijer

Antropoloog Jeroen Windmeijer (1969) debuteerde in 2015 succesvol met De bekentenissen van Petrus, een thriller waarin Romeinse en Bijbelse geschiedenis verweven worden met de geschiedenis van zijn woonplaats Leiden. Windmeijer is... lees meer

Jeroen Windmeijer

Jeroen Windmeijer Antropoloog Jeroen Windmeijer (1969) debuteerde in 2015 succesvol met De bekentenissen van Petrus, een thriller waarin Romeinse en Bijbelse geschiedenis verweven worden met de geschiedenis van zijn woonplaats Leiden. Windmeijer is leraar godsdienst en maatschappijleer op een middelbare school.

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Jeroen Windmeijer

12 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (40)

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscriptHet anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 13,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (39)

    Intelligente thriller - voor liefhebbers van de boeken van Dan Brown.In het najaar van 1996 werd in Leiden bij de opgraving van… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    Ebook 9,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (56)

    #1 op de Amazon-bestsellerlijst De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (40)

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscript Het anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (56)

    #1 op de Amazon-bestsellerlijst ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.*** De Dan Brown van de… Meer

    5, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (39)

    Op 2 oktober 1996 werd in Leiden bij de opgraving van het Romeinse kamp Matilo een bronzen viziermasker gevonden, een vondst die… Meer

    9, 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (56)

    ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.***De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester… Meer

    19, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 5,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, ROBERT HARRIS AND SCOTT MARIANI A shocking secret that has been buried for centuries… When… Meer

    2, 94
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018
    (1)

    Meer dan een jaar lang bezochten schrijvers Jos van Duinen en Jeroen Windmeijer religieuze en spirituele bijeenkomsten in Leiden… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
  • The Explosive New Thriller Perfect for Fans of Dan Brown!
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, JAMES SWALLOW AND TERRY HAYESA shocking secret that has been buried for centuries…When university… Meer

    12, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,94

    • Nederlandstalig
    • 2018
    (56)

    ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.***De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester… Meer

    13, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-11-2018.
  • een literaire thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (39)

    Intelligente thriller - voor liefhebbers van de boeken van Dan Brown.In het najaar van 1996 werd in Leiden bij de opgraving van… Meer

    Vanaf
    14, 90