Jeroen Windmeijer

Jeroen Windmeijer

Antropoloog Jeroen Windmeijer (1969) debuteerde in 2015 succesvol met De bekentenissen van Petrus, een thriller waarin Romeinse en Bijbelse geschiedenis verweven worden met de geschiedenis van zijn woonplaats Leiden. Windmeijer is... lees meer

Jeroen Windmeijer

Jeroen Windmeijer Antropoloog Jeroen Windmeijer (1969) debuteerde in 2015 succesvol met De bekentenissen van Petrus, een thriller waarin Romeinse en Bijbelse geschiedenis verweven worden met de geschiedenis van zijn woonplaats Leiden. Windmeijer is leraar godsdienst en maatschappijleer op een middelbare school.

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Jeroen Windmeijer

15 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    #1 op de Amazon-bestsellerlijst ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.*** De Dan Brown van de… Meer

    5, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Intelligente thriller - voor liefhebbers van de boeken van Dan Brown.In het najaar van 1996 werd in Leiden bij de opgraving van… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscriptHet anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscript Het anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    #1 op de Amazon-bestsellerlijst De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Op 2 oktober 1996 werd in Leiden bij de opgraving van het Romeinse kamp Matilo een bronzen viziermasker gevonden, een vondst die… Meer

    9, 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.***De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • 2018

    dwarsligger 573 Jeroen Windmeijer Het PauluslabyrintDe Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester van Leiden het… Meer

    13, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,49

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscriptHet anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    12, 50
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 14-05-2019.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Meer dan een jaar lang bezochten schrijvers Jos van Duinen en Jeroen Windmeijer religieuze en spirituele bijeenkomsten in Leiden… Meer

    15, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,40
  • The Explosive New Thriller Perfect for Fans of Dan Brown!
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, JAMES SWALLOW AND TERRY HAYEPERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, JAMES SWALLOW AND TERRY HAYESA shocking… Meer

    12, 99
    3 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,09

  • een literaire thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Intelligente thriller - voor liefhebbers van de boeken van Dan Brown.In het najaar van 1996 werd in Leiden bij de opgraving van… Meer

    Vanaf
    9, 98
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    In een gesloten gemeenschap in de buurt van het Boliviaanse Titicacameer worden in korte tijd drie kinderen vermoord. Alles wijst… Meer

    20, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-08-2019.
  • The Explosive New Thriller Perfect for Fans of Dan Brown!
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, ROBERT HARRIS AND SCOTT MARIANI A shocking secret that has been buried for centuries… When… Meer

    8, 09
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019
    13, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 20-09-2019.