Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Jeroen Windmeijer

Jeroen Windmeijer

Antropoloog Jeroen Windmeijer (1969) debuteerde in 2015 succesvol met De bekentenissen van Petrus, een thriller waarin Romeinse en Bijbelse geschiedenis verweven worden met de geschiedenis van zijn woonplaats Leiden. Windmeijer is... lees meer

Jeroen Windmeijer

Jeroen Windmeijer Antropoloog Jeroen Windmeijer (1969) debuteerde in 2015 succesvol met De bekentenissen van Petrus, een thriller waarin Romeinse en Bijbelse geschiedenis verweven worden met de geschiedenis van zijn woonplaats Leiden. Windmeijer is leraar godsdienst en maatschappijleer op een middelbare school.

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Jeroen Windmeijer

11 resultaten

11 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (21)

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscriptHet anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 13,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (21)

    Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscript Het anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (34)

    Intelligente thriller - voor liefhebbers van de boeken van Dan Brown.In het najaar van 1996 werd in Leiden bij de opgraving van… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (48)

    ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.***De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (48)

    ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.*** De Dan Brown van de Lage Landen Wanneer de… Meer

    5, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (34)

    Op 2 oktober 1996 werd in Leiden bij de opgraving van het Romeinse kamp Matilo een bronzen viziermasker gevonden, een vondst die… Meer

    9, 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (48)

    ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.***De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Meer dan een jaar lang bezochten schrijvers Jos van Duinen en Jeroen Windmeijer religieuze en spirituele bijeenkomsten in Leiden… Meer

    15, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-10-2018.
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, JAMES SWALLOW AND TERRY HAYES A shocking secret that has been buried for centuries… When university… Meer

    2, 94
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • 2018
    (48)

    ***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Thriller.***De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester… Meer

    12, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-11-2018.
  • The explosive new thriller perfect for fans of Dan Brown!
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, JAMES SWALLOW AND TERRY HAYES A shocking secret that has been buried for centuries... When… Meer

    11, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 18-10-2018.