Merel Leene

Alle artikelen van Merel Leene

263 resultaten

263 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Call, Tamara en Aaron zouden veilig moeten zijn op het Magisterium, maar de plotselinge dood van een klasgenoot bewijst het… Meer

    17,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (34)

    Door een kernramp is de aarde onleefbaar geworden. De mensheid heeft zichzelf weten te redden en leeft nu in een ruimteschip dat… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 4,99

  • In de Gouden Eeuw is Europa in de ban van koffie, en op het smokkelen ervan staat de doodstraf…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (7)

    1683. Heel Europa is in de ban van koffie. Maar het is verschrikkelijk kostbaar: het Ottomaanse Rijk heeft het monopolie op de… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,70

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (14)

    De 100 jeugdgevangenen zijn inmiddels 21 dagen op de Aarde, maar hun nieuwe leven is allesbehalve gemakkelijk. De voorraad eten en… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (12)

    Call's zomervakantie lijkt niet op die van andere kinderen. Zijn beste vriend is een wolf, Brutus genaamd, van wie zijn vader… Meer

    17,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,25

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (10)

    De 12-jarige Callum Hunt is van jongs af aan opgegroeid met drie regels: 1: Vertrouw nooit een tovenaar2: doe nooit mee aan de… Meer

    5,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (8)

    De 100. ThuisDe honderd beginnen langzaam te wennen aan het leven op aarde. Maar alles wat ze zo zorgvuldig hebben opgebouwd,… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (20)

    Na haar ontroerende dierenhaakboeken Gehaakte beestenboel, Dierenvriendjes haken, Kleine knuffels haken en Aapjes haken heeft… Meer

    9,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
  • in de Gouden Eeuw is Europa in de ban van koffie, en op het smokkelen ervan staat de doodstraf…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (7)

    1683. Heel Europa is in de ban van koffie. Maar het is verschrikkelijk kostbaar: het Ottomaanse Rijk heeft het monopolie op de… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • belevenissen van een klinisch psycholoog
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (5)

    Meeslepende verhalen en uitmuntend geschreven! Tanya Byron, vertelt over haar ervaringen als beginnend klinisch psycholoog op… Meer

    Vanaf 6,49
  • vrees me
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (13)

    'Je kunt me niet aanraken,' fluister ik. Ik lieg, maar dat zeg ik niet. Hij kan me aanraken, maar dat zal ik nooit vertellen. Raak… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
  • het tweede boek der dromen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (1)

    Liv Silber heeft nogal wat aan haar hoofd: Hoe kan het dat het roddelblog van de school al haar geheimen kent? Welke duis¬tere… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,40

  • het eerste boek der dromen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (14)

    Sinds Liv Silber met haar moeder en zusje naar Londen is verhuisd, droomt ze nogal vreemd. Lange gangen met versierde deuren, in… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (16)

    Gwendolyn komt uit een heel bijzondere familie. Al eeuwenlang wordt het tijdreisgen doorgegeven en Gwen is degene die dit gen… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (34)

    Door een kernramp is de aarde onleefbaar geworden. De mensheid heeft zichzelf weten te redden en leeft nu in een ruimteschip dat… Meer

    4,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (16)

    Gwendolyn Shepherd heeft het helemaal gehad. Met het stomme tijdreisgen waarmee ze is opgezadeld en met de geheimzinnigheid van de… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,85

    Ebook 9,99

  • vertrouw me
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (82)

    De Touching Juliette-trilogie komt tot een explosieve finale Het langverwachte vervolg in de Touching Juliette-trilogie! Deel 2,5… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (7)
    Onbeperkt lezen met het Kobo Plus ebook-abonnement. Bekijk het aanbod

    VUUR WIL BRANDEN, WATER WIL STROMEN, LUCHT WIL STIJGEN, AARDE WIL BINDEN, CHAOS WIL VERSLINDEN...De meeste kinderen zouden er… Meer

    8,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • de laatste wens van haar moeder zet haar leven op zijn kop…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (7)

    Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes Als haar moeder te jong… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • eindeloos verliefd
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (34)

    Waarom is niemand in haar familie normaal?! Gek wordt de zestienjarige Gwen soms van haar strenge oma lady Arista, haar… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (2)

    In Heksje Lilly redt de magische eenhoorns beleeft Lilly weer een geweldig avontuur. Lilly leest haar broertje voor uit een oud… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (8)
    Onbeperkt lezen met het Kobo Plus ebook-abonnement. Bekijk het aanbod

    De 100. ThuisDe honderd beginnen langzaam te wennen aan het leven op aarde. Maar alles wat ze zo zorgvuldig hebben opgebouwd,… Meer

    4,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • limited edition
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (4)

    Kaz en zijn bende hebben een missie volbracht waarvan niemand dacht dat ze hem zouden overleven - ook zijzelf niet. Maar in plaats… Meer

    25,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 12,99

  • het derde boek der dromen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    15,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com