Soren Hammer

Lotte en Søren Hammer zijn broer en zus. Ze wonen en werken in hetzelfde huis in de binnenstad van Frederiksværk. Zij schreven zes jaar aan hun debuut MISBRUIK, waarna uitgeverij Gyldendal besloot om het uit te geven – met... lees meer

Soren Hammer

Lotte en Søren Hammer zijn broer en zus. Ze wonen en werken in hetzelfde huis in de binnenstad van Frederiksværk. Zij schreven zes jaar aan hun debuut MISBRUIK, waarna uitgeverij Gyldendal besloot om het uit te geven – met overdonderend succes. Het boek bestormde de Deense bestsellerlijst en verkocht in de eerste paar maanden al 50.000 exemplaren.

Alle artikelen van Soren Hammer

16 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (11)

    Deel 1 in de hoofdinspecteur Konrad Simonsen-reeksOp een maandagmorgen wordt het moordzakenteam van hoofdinspecteur Konrad… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (1)

    Op een groot landgoed buiten Kopenhagen wordt in een meer met de bijnaam ‘het Duivelsveen’ het lichaam van een jonge vrouw… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (3)

    DEEL 2 IN DE HOOFD-INSPECTEUR KONRAD SIMONSEN-REEKSDe koelbloedigste seriemoordenaar van Denemarken is eindelijk opgespoord. Er is… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2011
    (11)

    Op een maandagmorgen wordt het moordzakenteam van hoofdinspecteur Konrad Simonsen naar een lagere school in een voorstad van… Meer

    Vanaf
    5, -
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (3)

    Een ijzersterke Deense thriller voor de liefhebbers van Jussi Adler-Olsen en de tv-serie The Killing.DEEL 3 IN DE HOOFDINSPECTEUR… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2011
    (3)

    DEEL 2 IN DE HOOFD-INSPECTEUR KONRAD SIMONSEN-REEKS De koelbloedigste seriemoordenaar van Denemarken is eindelijk opgespoord. Er… Meer

    Vanaf
    9, -
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    (3)

    Een ijzersterke Deense thriller voor de liefhebbers van Jussi Adler-Olsen en de tv-serie The Killing.DEEL 3 IN DE HOOFDINSPECTEUR… Meer

    19, 50
    Op voorraad

    Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Tweedehands vanaf 8,99

    Ebook 7,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    The chilling new instalment in the Konrad Simonsen series, perfect for fans of Johan Theorin and Yrsa Sigurdardottir Sixteen… Meer

    10, 99
    4 - 7 dagen
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    Everything comes with a price The chilling next instalment in the Konrad Simonsen series, perfect for fans of Johan Theorin and… Meer

    8, 99
    4 - 7 dagen
    Verkoop door bol.com
  • A Thriller
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013

    One morning before school, two children find the naked bodies of five men hanging from the gym ceiling. The case leads detective… Meer

    6, 40
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Konrad Simonsen Thriller 3
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Lying at the bottom of his apartment stairs, a postman is found dead. At first glance, his death appears to be a tragic accident… Meer

    11, 99
    4 - 7 dagen
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    A riveting crime novel from the internationally bestselling authors of The Hanging and The Girl in the Ice--the fifth book in the… Meer

    23, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • Ebook
    • 2012

    Una temprana mañana unos niños realizan un hallazgo macabro. Del techo del gimnasio de su escuela cuelgan, con precisión… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Everything comes with a price The chilling next instalment in the Konrad Simonsen series, perfect for fans of Johan Theorin and… Meer

    17, 99
    4 - 7 dagen
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • Ebook
    • 2013

    Después de que el primer ministro alemán se tropiece con el cadáver de una joven, enterrado en la llanura helada de Groenlandia,… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Lying at the bottom of his apartment stairs, a postman is found dead. At first glance, his death appears to be a simple fall, a… Meer

    22, 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com