Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

Soren Hammer

Lotte en Søren Hammer zijn broer en zus. Ze wonen en werken in hetzelfde huis in de binnenstad van Frederiksværk. Zij schreven zes jaar aan hun debuut MISBRUIK, waarna uitgeverij Gyldendal besloot om het uit te geven – met... lees meer

Soren Hammer

Lotte en Søren Hammer zijn broer en zus. Ze wonen en werken in hetzelfde huis in de binnenstad van Frederiksværk. Zij schreven zes jaar aan hun debuut MISBRUIK, waarna uitgeverij Gyldendal besloot om het uit te geven – met overdonderend succes. Het boek bestormde de Deense bestsellerlijst en verkocht in de eerste paar maanden al 50.000 exemplaren.

Alle artikelen van Soren Hammer

17 resultaten

17 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (1)

    Op een groot landgoed buiten Kopenhagen wordt in een meer met de bijnaam ‘het Duivelsveen’ het lichaam van een jonge vrouw… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (11)

    Deel 1 in de hoofdinspecteur Konrad Simonsen-reeksOp een maandagmorgen wordt het moordzakenteam van hoofdinspecteur Konrad… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    (3)

    Een ijzersterke Deense thriller voor de liefhebbers van Jussi Adler-Olsen en de tv-serie The Killing.DEEL 3 IN DE HOOFDINSPECTEUR… Meer

    20, 01
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door:
    Tegelboeken V.O.F.

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2011
    (3)

    DEEL 2 IN DE HOOFD-INSPECTEUR KONRAD SIMONSEN-REEKS De koelbloedigste seriemoordenaar van Denemarken is eindelijk opgespoord. Er… Meer

    Vanaf
    9, 95
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2011
    (11)

    Op een maandagmorgen wordt het moordzakenteam van hoofdinspecteur Konrad Simonsen naar een lagere school in een voorstad van… Meer

    19, 95
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door:
    Antiquariaat het Noorden

    Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (3)

    DEEL 2 IN DE HOOFD-INSPECTEUR KONRAD SIMONSEN-REEKSDe koelbloedigste seriemoordenaar van Denemarken is eindelijk opgespoord. Er is… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (3)

    Een ijzersterke Deense thriller voor de liefhebbers van Jussi Adler-Olsen en de tv-serie The Killing.DEEL 3 IN DE HOOFDINSPECTEUR… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Konrad Simonsen Thriller 3
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Lying at the bottom of his apartment stairs, a postman is found dead. At first glance, his death appears to be a tragic accident… Meer

    10, 49
    5 - 6 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Everything comes with a price The chilling next instalment in the Konrad Simonsen series, perfect for fans of Johan Theorin and… Meer

    17, 49
    5 - 6 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    Everything comes with a price The chilling next instalment in the Konrad Simonsen series, perfect for fans of Johan Theorin and… Meer

    11, 95
    5 - 6 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • A Thriller
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013

    One morning before school, two children find the naked bodies of five men hanging from the gym ceiling. The case leads detective… Meer

    7, 01
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Lying at the bottom of his apartment stairs, a postman is found dead. At first glance, his death appears to be a simple fall, a… Meer

    22, 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door: bol.com
    • Ebook
    • 2014

    Egy hétfő reggel két kisdiák borzalmas felfedezést tesz az iskola tornatermében. A plafonrol öt férfi holtteste log, mértani… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Library Edition
    • Engelstalig
    • Audio Book
    • 2015

    Sent to the Arctic to investigate the murder of Maryann Nygard, whose body was discovered by the German Chancellor, Copenhagen… Meer

    72, 99
    2 - 9 weken
    Verkoop door: bol.com
    • Spaanstalig
    • Ebook
    • 2013

    Después de que el primer ministro alemán se tropiece con el cadáver de una joven, enterrado en la llanura helada de Groenlandia,… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Audio Book
    • 2015

    Sent to the Arctic to investigate the murder of Maryann Nygard, whose body was discovered by the German Chancellor, Copenhagen… Meer

    23, 99
    2 - 9 weken
    Verkoop door: bol.com
    • Spaanstalig
    • Ebook
    • 2012

    Una temprana mañana unos niños realizan un hallazgo macabro. Del techo del gimnasio de su escuela cuelgan, con precisión… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com