Alice Feeney

Alice Feeney

Alice Feeney is schrijver en journalist. Ze werkte 15 jaar bij de BBC als verslaggever, nieuwsredacteur, en producer. Ze woonde in Londen en Sydney, maar heeft zich nu gesetteld op het platteland in Surrey. Soms lieg ik is haar thrillerdebuut.

Alice Feeney

Alice Feeney Alice Feeney is schrijver en journalist. Ze werkte 15 jaar bij de BBC als verslaggever, nieuwsredacteur, en producer. Ze woonde in Londen en Sydney, maar heeft zich nu gesetteld op het platteland in Surrey. Soms lieg ik is haar thrillerdebuut.

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Alice Feeney

25 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Ik weet wie je bent is een verslavende psychologische thriller boordevol twists voor de liefhebbers van B.A. Paris en S.J… Meer

    15, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 28-05-2019.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    **Er zijn drie dingen die je over me moet weten:Ik lig in comaMijn man houdt niet meer van meSoms lieg ik**Amber Reynolds ligt in… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Er zijn drie dingen die je over me moet weten:1. Ik lig in coma2. Mijn man houdt niet meer van me3. Soms lieg ikAmber Reynolds… Meer

    15, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    "What a ride, I loved this book and the brilliant Hitchcockian twist!' Sarah Michelle Gellar "Twisty and gripping' Jane Fallon… Meer

    7, 25
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    What a ride, I loved this book and the brilliant Hitchcockian twist!' Sarah Michelle Gellar Twisty and gripping' Jane Fallon You… Meer

    11, 36
    8 - 12 dagen
    Verkoop door Wordery

    Ebook 7,25

  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    * SOON TO BE A MAJOR TV SERIES STARRING SARAH MICHELLE GELLAR AS AMBER REYNOLDS * Marvellous' A. J. Finn 'A bold and original… Meer

    9, 59
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 11,12

  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2017

    * SOON TO BE A MAJOR TV SERIES STARRING SARAH MICHELLE GELLAR AS AMBER REYNOLDS * "Marvellous' A. J. Finn 'A bold and original… Meer

    11, 12
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    From the New York Times and international bestselling author of Sometimes I Lie comes a brand new, highly anticipated, dark and… Meer

    21, 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,25

    • Engelstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2019

    "What a ride, I loved this book and the brilliant Hitchcockian twist!' Sarah Michelle Gellar "Twisty and gripping' Jane Fallon… Meer

    16, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,25

    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2018

    Amber Reynolds ligt in coma. Ze kan zich niet herinneren hoe dat is gebeurd. Maar ze weet dat het geen ongeluk was… Ze heeft het… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Hardcover

    From the New York Times and international bestselling author of Sometimes I Lie comes a brand new, highly anticipated, dark and… Meer

    42, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 29-05-2019.
  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    NEW YORK TIMES AND INTERNATIONAL BESTSELLER“Boldly plotted, tightly knotted—a provocative true-or-false thriller that deepens and… Meer

    12, 99
    10 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,12

  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    NEW YORK TIMES AND INTERNATIONAL BESTSELLER“Boldly plotted, tightly knotted—a provocative true-or-false thriller that deepens and… Meer

    17, 99
    10 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,12

  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Boldly plotted, tightly knotted – a provocative true-or-false thriller that deepens and darkens to its ink-black finale… Meer

    15, 49
    10 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,12

  • 20, -
    8 - 12 dagen
    Verkoop door MyBoeken.nl
  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Other Formats
    • 2018

    ''Despite the challenges--an unreliable narrator, an intricate plot, a shifting timeline, and myriad characters--Stephanie Racine… Meer

    33, 99
    10 - 11 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,12

  • Psychothriller
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2017

    Ich heiße Amber Reynolds. Drei Dinge sollten Sie über mich wissen: 1. Ich liege im Koma. 2. Mein Mann liebt mich nicht mehr. 3… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Other Formats
    • 2019

    ''Alice Feeney's latest thriller is a compelling listen...Narrator Stephanie Racine deftly portrays characters from a variety of… Meer

    28, 99
    10 - 11 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,25

  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    "Boldly plotted, tightly knotted – a provocative true-or-false thriller that deepens and darkens to its ink-black finale… Meer

    38, 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,12

    • Ebook
    • 2018

    A nevem AmberReynolds. Három dolgot kell tudnotok rolam:Komában vagyok.A férjem már nem szeret.Időnként hazudok.Félelmetes,… Meer

    15, 10
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    NEW YORK TIMES AND INTERNATIONAL BESTSELLER“Boldly plotted, tightly knotted—a provocative true-or-false thriller that deepens and… Meer

    23, 99
    10 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,12

    • Duitstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2018

    Drei Dinge sollten Sie über mich wissen: 1. Ich liege im Koma. 2. Mein Mann liebt mich nicht mehr. 3. Manchmal lüge ich. Amber ist… Meer

    20, 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Psychological Thriller with a Killer Twist You'Ll Never Forget
    • Engelstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2017

    * SOON TO BE A MAJOR TV SERIES STARRING SARAH MICHELLE GELLAR AS AMBER REYNOLDS *My name is Amber Reynolds. There are three things… Meer

    16, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,12

    • Italiaanstalig
    • Ebook
    • 2019

    Credi che nessuno conosca il tuo segreto.Ti sbagli.Quando suo marito svanisce nel nulla, Aimee Sinclair è quasi sollevata: Ben era… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com