Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*

B.J. Novak

Alle artikelen van B.J. Novak

18 resultaten

18 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (102)

    B.J. Novak tovert iedere volwassene om in een comedien met Het boek zonder tekeningen. Dit kinderboek is een onbetwist succes,… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    • Dvd
    • 37 disks
    • oktober 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (12)

    Met The Office slaat het genre van de tv -sitcom nieuwe paden in. In zogenaamde mockumentary stijl volgt de reeks de alledaagse… Meer

    99, 99
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    Top-Toys Nederland

    Nieuw en Tweedehands vanaf 68,00

    • Dvd
    • 1 disk
    • juni 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (25)

    Geïnspireerd op het bijzondere, onbekende achtergrondverhaal hoe Disney’s klassieker 'Mary Poppins' op het witte doek tot leven… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

  • (Blu-ray is niet afspeelbaar in normale DVD-spelers!)
    • Blu-ray
    • 1 disk
    • juni 2014
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (25)

    Geïnspireerd op het bijzondere, onbekende achtergrondverhaal hoe Disney’s klassieker 'Mary Poppins' op het witte doek tot leven… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Dvd
    • 5 disks
    • december 2007
    • Let op met kinderen tot 12 jaar
    (31)

    Met The Office slaat het genre van de tv-sitcom nieuwe paden in. In zogenaamde mockumentary-stijl volgt de reeks de alledaagse… Meer

    49, 99
    1 - 2 dagen

    Tweedehands vanaf 9,99

    • Dvd
    • 4 disks
    • april 2009
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (4)

    In seizoen vier schittert Steve Carrel (40 Year Old Virgin) in zijn met een Golden Globe bekroonde rol van " 's werelds beste… Meer

    26, 19
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    ___The_Best_on_DVD___

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,75

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    You might think a book with no pictures seems boring and serious. Except . . . here's how books work. Everything written on the… Meer

    7, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Dvd
    • 6 disks
    • maart 2012
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (2)

    Ook in het zevende seizoen van The Office is onaangepast gedrag weer aan de orde van de dag. Maar deze jaargang heeft ook… Meer

    39, 99
    3 - 7 dagen
    Verkoop door:
    BRR DVD Groothandel

    Nieuw en Tweedehands vanaf 29,99

    • Dvd
    • 5 disks
    • april 2011
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (2)

    Deze boxset van The Office mag in geen enkele verzameling ontbreken, want het is de ultieme manier om te genieten van de "beste… Meer

    29, 98
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    ___The_Best_on_DVD___

    Tweedehands vanaf 25,00

    • Dvd
    • 5 disks
    • februari 2013
    • Niet schadelijk / Alle leeftijden
    (4)

    …het vijfde seizoen doet er een schep bovenop met meer dan 3 uur hysterisch grappige deleted scenes!Kijker, verheug u! Klant, zoek… Meer

    14, 98
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    ___The_Best_on_DVD___

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (1)

    Geestige verhalenbundel voor fans van David Sedaris en Woody AllenSubtiel en met een feilloos gevoel voor timing fileert komiek… Meer

    19, 75
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    Antiquariaat het Noorden

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 12,99

    • Dvd
    • 5 disks
    • maart 2015
    • Let op met kinderen tot 12 jaar

    Met The Office slaat het genre van de tv -sitcom nieuwe paden in. In zogenaamde mockumentary stijl volgt de reeks de alledaagse… Meer

    19, 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (1)

    Geestige verhalenbundel voor fans van David Sedaris en Woody AllenSubtiel en met een feilloos gevoel voor timing fileert komiek… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Italiaanstalig
    • Ebook
    • 2015

    Un libro senza figure? Che noia. Se un libro è senza figure non c’è niente da guardare. Ci sono solo le parole. Però le parole, se… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Storys und andere Storys
    • Duitstalig
    • Binding Unknown

    Ein Junge, der in einer Kellogg‘s Frosties-Packung einen Gewinnschein über 100.000 Dollar findet und, als er ihn einlösen will,… Meer

    17, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 13,99

  • Storys und andere Storys
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2014

    Ein Junge, der in einer Kellogg‘s Frosties-Packung einen Gewinnschein über 100.000 Dollar findet und, als er ihn einlösen will,… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Italiaanstalig
    • Ebook
    • 2015

    Vorreste vincere 100.000 dollari per scoprire che non potete intascare un centesimo o far visita a vostra nonna in Paradiso per… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Das verrückteste Vorlesebuch – mit einer Audio-Lesung von Adnan Maral
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2016

    Sie werden sicher denken, dass ein Buch ohne Bilder langweilig und sehr ernst ist. Außer ... wenn das Buch so funktioniert: Alles,… Meer

    12, 21
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com