Blake Crouch

Blake Crouch

"Blake Crouch is an American author, best known for his Wayward Pines Trilogy, which was adapted into the 2015 television series Wayward Pines. <br> <br>(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie <a rel="nofollow">Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen</a>.)"

Alle artikelen van Blake Crouch

90 resultaten

  • The Most Mind-Blowing And Twisted Thriller Of The Year
    • Engels
    • Paperback
    • 9781447297581
    • Druk: Main Market Ed.
    • januari 2017
    • 352 pagina's

    'Brilliant. . . I think Blake Crouch just invented something new.' - Lee Child, author of the Jack Reacher… Meer

    8 90
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,49

    • Engels
    • Paperback
    • 9781509866670
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 432 pagina's

    'Recursion takes mind-twisting premises and embeds them in a deeply emotional story about time and loss… Meer

    11 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 9,58

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781101904244
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 368 pagina's

    "A mindbending, relentlessly surprising thriller from the author of the bestselling Wayward Pines trilogy.… Meer

    11 99
    Uiterlijk 1 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,49

  • Recursion Ebook
    From the Bestselling Author of Dark Matter Comes the Most Exciting, Twisty Thriller of the Year
    • Engels
    • E-book
    • 9781509866694
    • juni 2019
    • Adobe ePub

    'Recursion takes mind-twisting premises and embeds them in a deeply emotional story about time and loss… Meer

    9 58
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Dark Matter Ebook
    A Mind-Blowing Twisted Thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9781447297550
    • augustus 2016
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    'Brilliant. . . I think Blake Crouch just invented something new.' - Lee Child, author of the Jack Reacher… Meer

    7 99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Verloren Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045207810
    • Druk: 1
    • juni 2013
    • 320 pagina's

    Filmische en beklemmende thriller in de sfeer van Twin Peaks en Lost! Secret Service agent Ethan Burke… Meer

    17 95
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045211244
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 320 pagina's

    Het leven bestaat uit keuzes. Door één pad te kiezen, sluit je het andere af. Maar wat als dat nu eens… Meer

    24 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 8,00
  • Het tweede deel van de Wayward Pines-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045205939
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 320 pagina's

    Voor de fans van Twin Peaks, Lost en Shutter Island TV-serie in de maak door regiseur en producent van… Meer

    22 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,85
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045204277
    • Druk: 1
    • augustus 2014
    • 320 pagina's

    Voor de fans van Twin Peaks, Lost en Shutter Island Wayward Pines, de 10 delige tv-serie naar de boeken… Meer

    22 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,25
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045212609
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 304 pagina's

    In deze keiharde thriller slaat Jack op de vlucht. Hij weet niet waarom, maar wel dat ze komen. Om hem… Meer

    10 99
    Uiterlijk 5 oktober in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781101904220
    • Druk: 1
    • juli 2016
    • 352 pagina's

    A mindbending, relentlessly surprising thriller from the author of the bestselling Wayward Pines trilogy.… Meer

    22 99
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,80

    Ebook 7,49

  • Pines Tweedehands
    • Engels
    • Paperback
    • 9781503946606
    • Druk: Media tie-in
    • mei 2015
    • 320 pagina's

    The one-million copy bestseller that inspired the Fox TV show. Secret service agent Ethan Burke arrives… Meer

    23 22
    • Engels
    • Paperback
    • 9781432840075
    • Druk: Large type / large print edition
    • mei 2017
    • 515 pagina's

    **A mindbending, relentlessly surprising thriller from the author of the bestselling Wayward Pines trilogy.… Meer

    15 99
    Verwacht over 7 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 7,49

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781524759797
    • maart 2020
    • 336 pagina's

    NEW YORK TIMES BESTSELLER &; From the bestselling author of Dark Matter and the Wayward Pines trilogy… Meer

    15 99
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,58

  • Verloren Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045206196
    • Druk: 1
    • oktober 2014
    • 328 pagina's

    Filmische en beklemmende thriller in de sfeer van Twin Peaks en Lost! Secret Service agent Ethan Burke… Meer

    24 45
  • A Novel
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781101924488
    • juli 2016
    • 352 pagina's
    • Speelduur: 10:08:50
    • 400##

    **A mindbending, relentlessly surprising thriller from the author of the bestselling Wayward Pines trilogy.… Meer

    19 63
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 7,49

  • Dark Matter Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045215884
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 304 pagina's

    Het leven bestaat uit keuzes. Door één pad te kiezen, sluit je het andere af. Maar wat als dat nu eens… Meer

    28 65
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781460928264
    • Druk: 1
    • maart 2011
    • 210 pagina's

    “My name is Lancelot Blue Dunkquist, and the best thing about me is, when you doll me up right, I look… Meer

    14 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • A Novel
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781524759780
    • juni 2019
    • 336 pagina's

    NEW YORK TIMES BESTSELLER • From the bestselling author of Dark Matter and the Wayward Pines trilogy… Meer

    23 99
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,58

  • A Novel of Terror
    • Engels
    • Paperback
    • 9781456506667
    • Druk: 1
    • februari 2011
    • 268 pagina's

    HE THINKS HE CAN RUN… Seven years ago, suspense novelist Andrew Thomas’s life of fame and luxury was… Meer

    20 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 9,90
    • Engels
    • Paperback
    • 9781477822586
    • Druk: 1
    • juli 2014
    • Verteller: Paul Michael Garcia
    • 306 pagina's

    The third book in the internationally bestselling series that inspired the Fox TV show. Welcome to Wayward… Meer

    14 99
    Uiterlijk 3 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Engels
    • Paperback
    • 9781481814768
    • januari 2013
    • 322 pagina's

    For Will Innis and his daughter, Devlin, the loss was catastrophic. Every day for the past five years,… Meer

    19 99
    Verwacht over 9 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • Dark Matter Ebook
    A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9781101904237
    • juli 2016
    • 352 pagina's
    • Adobe ePub

    **A mindbending, relentlessly surprising thriller from the author of the bestselling Wayward Pines trilogy.… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781455811571
    • december 2009
    • Verteller: Patrick Lawlor | Verteller: Angela Dawe
    • Speelduur: 04:04:54

    Remember the twin golden rules of hitchhiking? #1: Don't go hitchhiking, because the driver who picks… Meer

    14 71
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek