Holly Seddon

Holly Seddon groeide op in Devon en woont tegenwoordig in Amsterdam met haar echtgenoot en vier kinderen. Ze werkt als freelance journalist voor diverse kranten en tijdschriften.

Boeken van Holly Seddon

29 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026339233
    • Druk: 1
    • februari 2018
    • 359 pagina's

    'Hou je ogen open' is na 'Hou je adem in' de nieuwe thriller van Holly Seddon. Tweelingzussen Robin en… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026332401
    • Druk: 1
    • januari 2016
    • 355 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In Hou je adem in van Holly Seddon doet journaliste Alex Dale onderzoek naar de zaak Amy Stevenson, die… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026339240
    • Druk: 1
    • februari 2018
    • EPUB met digitaal watermerk

    "Hou je ogen open' is na "Hou je adem in' de nieuwe thriller van Holly Seddon. Tweelingzussen Robin en… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026338274
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 368 pagina's

    In Hou je adem in van Holly Seddon doet journaliste Alex Dale onderzoek naar de zaak Amy Stevenson, die… Meer

    10 99
    Uiterlijk 25 september in huis
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

  • Gripping psychological thriller bestseller and perfect holiday read
    • Engels
    • E-book
    • 9781782396697
    • januari 2016
    • Adobe ePub

    The most talked about psychological suspense novel, loved by Marian Keyes and Tess Gerritsen. Once you… Meer

    5 39
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026344381
    • mei 2018
    • Verteller: Carly Wijs
    • Speelduur: 10:08:44

    Tweelingzussen Robin en Sarah hebben elkaar in geen jaren gesproken. Sarahs man heeft haar op straat… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Luisterboek

    Ebook 9,99

  • Seddon Holly
    • Engels
    • Paperback
    • 9781782396710
    • Druk: Main
    • juli 2017
    • 336 pagina's

    Two sisters. A lifetime of secrets. One terrible reckoning. The astonishing new thriller from the bestselling… Meer

    16 99
    Uiterlijk 25 september in huis
    Verkoop door: bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026332395
    • Druk: 1
    • december 2015
    • 365 pagina's

    In Hou je adem in van Holly Seddon doet journaliste Alex Dale onderzoek naar de zaak Amy Stevenson, die… Meer

    13 99
    Uiterlijk 23 september in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,45

    Ebook 9,99

  • The captivating new novel from the author of Try Not to Breathe
    • Engels
    • E-book
    • 9781786490544
    • Druk: Simultaneous Release
    • juni 2018
    • Adobe ePub

    Shortlisted for the Hearst Big Books Award, 2019 Sometimes a promise becomes a prison. Fearing eternal… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
  • Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641216733
    • december 2018
    • Adobe ePub

    Du kannst dein Leben ändern, doch nicht die Vergangenheit Die Zwillinge Robin und Sarah standen sich… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781489398956
    • Druk: Unabridged edition
    • juli 2017
    • Verteller: Katy Sobey

    Two sisters. A lifetime of secrets. One terrible reckoning. The astonishing new thriller from the bestselling… Meer

    26 -
    Uiterlijk 25 september in huis
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

    • Franstalig
    • E-book
    • 9782824644950
    • november 2016
    • Adobe ePub

    Cela fait quinze ans que Amy est dans le coma sur un lit d'hôpital. Adolescente, elle avait disparu plusieurs… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Paperback
    • 9781786491992
    • Druk: Open Market Edition
    • januari 2018
    • 336 pagina's

    Robin and Sarah weren't the closest of twins. They weren't even that similar. But they loved each other… Meer

    9 99
    Uiterlijk 25 september in huis
    Verkoop door: bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788822739896
    • januari 2020
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    Autrice del bestseller Testimone silenziosa In un quartiere periferico di Manchester c'è una casa silenziosa,… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
  • The astonishing psychological thriller from bestselling author of Try Not to Breathe
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781786492173
    • Druk: Main
    • juli 2017
    • 336 pagina's

    Robin and Sarah weren't the closest of twins. They weren't even that similar. But they loved each other… Meer

    16 99
    Uiterlijk 25 september in huis
    Verkoop door: bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

  • Locked in Ebook
    Wach auf, wenn du kannst - Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641170318
    • maart 2016
    • Adobe ePub

    Du denkst, sie hört dich nicht. Aber du täuschst dich. Alex Dale ist eine brillante Journalistin. Doch… Meer

    9 39
    Adviesprijs 10,99

    Je bespaart 15%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
  • Three bestselling, gripping domestic page-turners perfect for fans of Big Little Lies
    • Engels
    • E-book
    • 9781786498809
    • Adobe ePub

    Holly Seddon's first three thrillers in one fast-paced, dramatic collection 'Gripping... as addictive… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781489339874
    • Druk: Unabridged ed
    • maart 2016
    • Verteller: Katy Sobey

    For fans of Gillian Flynn, Laura Lippman, and Paula Hawkins comes Holly Seddon's arresting fiction debut—an… Meer

    24 55
    Verwacht over 7 weken
    Verkoop door: bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 5,39

  • The astonishing psychological thriller from bestselling author of Try Not to Breathe
    • Engels
    • Paperback
    • 9781782396734
    • Druk: Open Market Edition
    • januari 2018
    • 336 pagina's

    Two sisters. A lifetime of secrets. One terrible reckoning. The astonishing new thriller from the bestselling… Meer

    10 99
    Uiterlijk 23 september in huis
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

  • Gripping psychological thriller bestseller and perfect holiday read
    • Engels
    • Paperback
    • 9781782396703
    • Druk: Main
    • juli 2016
    • 384 pagina's

    The most talked about psychological suspense novel of the 2016, loved by Marian Keyes and Tess Gerritsen.… Meer

    12 99
    Uiterlijk 25 september in huis
    Verkoop door: bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 5,39

    • Engels
    • Paperback
    • 9781786495068
    • Druk: Simultaneous Release
    • juni 2018
    • 336 pagina's
    16 99
    Uiterlijk 25 september in huis
    Verkoop door: bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788822722539
    • juni 2018
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    **'Terrà i lettori incollati fino all'ultima pagina.' Publishers Weekly Un grande thriller 'Mai letto… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
    • Franstalig
    • E-book
    • 9782824649023
    • maart 2018
    • Adobe ePub

    Cela fait quinze ans qu'Amy est dans le coma, couchée sur un lit d'hôpital. Adolescente, elle a été kidnappée… Meer

    6 49
    Adviesprijs 6,99

    Je bespaart 7%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Ebook
  • Gripping psychological thriller bestseller and perfect holiday read
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781782399452
    • Druk: Main
    • januari 2016
    • 384 pagina's

    You won't be able to put it down. Just remember to breathe. Alex is sinking. Slowly but surely, she's… Meer

    16 99
    Verwacht over 7 weken
    Verkoop door: bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 5,39