Robin Pilcher

Literatuur & Romans van Robin Pilcher

31 resultaten

31 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2006

    Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp… Meer

    Vanaf 9,95
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2000
    (10)

    Elfrida Phipps houdt van haar nieuwe leven in hetkleine Schotse dorpje, waar ze zich heeft teruggetrokkenmet haar hond Horace. Ze… Meer

    Vanaf 5,95
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2002

    Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp… Meer

    Vanaf 11,95
  • De terugkeer
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2010
    (2)

    Wanneer Claire Barclay hoort dat haar geliefde stiefvader een beroerte heeft gehad, besluiten zij en haar man Art vanuit New York… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2004
    (7)

    Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn… Meer

    Vanaf 3,95
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 9999

    De eens zo succesvolle zakenman Dan Porter is werkeloos, lethargisch en eenzaam. Zijn vrouw Jackie, beeldschoon en succesvol… Meer

    Vanaf 34,70
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 1999
    (7)

    Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn… Meer

    Vanaf 5,75
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2010

    In the vein of Maeve Binchy and Nicholas Sparks, "New York Times"-bestselling author Pilcher returns with his most enchanting… Meer

    11,72
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2011

    “The Long Way Home is Robin Pilcher at his best. I devoured every word of this masterful storyteller.”—Debbie Macomber, #1New York… Meer

    13,95
    Vermoedelijk 2-3 weken
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 19,81

    Ebook 11,72

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2008

    It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little… Meer

    12,49
    3-4 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 12,94

    Ebook 5,49

    • Engelstalig
    • Pocket
    • 2010
    (1)

    Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years. After the sudden death of her mother,… Meer

    11,99
    Op voorraad. Voor zondag 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 13,42

    Ebook 5,49

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2003

    Living on a small family farm on the east coast of Fife, which is known for its rich soil and lush landscapes, with her son Alex… Meer

    Vanaf 7,00
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2002

    Robin Pilcher, bestselling author of An Ocean Apart returns readers to contemporary Scotland, where the "simple" life has grown… Meer

    Vanaf 8,00
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013
    (1)

    Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years. After the sudden death of her mother,… Meer

    5,49
    Adviesprijs 5,99

    Je bespaart 8%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2004

    The "New York Times" bestselling author of "An Ocean Apart" pens a poignant and moving story about a Londoner who leaves the world… Meer

    17,99
    Op voorraad. Voor zondag 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 12,50

  • Roman
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2010
    9,79
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Duitstalig
    • Paperback

    Nach dem Tod seiner Frau droht David an dem ungeheuren Schmerz zu zerbrechen und flieht nach Amerika. Unter Geheimhaltung seiner… Meer

    Vanaf 6,99
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 1999

    While Scotsman David Corstorphine struggles to recover from tragic death of his young wife, he travels to a small Long Island town… Meer

    Vanaf 6,89
    • Ebook
    • 2012

    Claire Barclay boldogan él New Yorkban férjével és kislányával. Az éttermük népszerű, nincsenek különösebb gondjaik. Egy nap… Meer

    6,36
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • A Novel
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2007

    Illuminating. Captivating. Stunning.When the fireworks cascade over Edinburgh castle on the Festival's final night, the magic… Meer

    6,64
    Adviesprijs 6,99

    Je bespaart 5%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013

    It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little… Meer

    5,49
    Adviesprijs 5,99

    Je bespaart 8%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2009

    Als Tess ihre Arbeit beim Musik- und Theaterfestival in Edinburgh aufnimmt, ist sie von der Begegnung mit Künstlern aus aller Welt… Meer

    9,79
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Duitstalig
    • Paperback

    Als Tess ihre Arbeit beim Musik- und Theaterfestival in Edinburgh aufnimmt, ist sie von der Begegnung mit Künstlern aus aller Welt… Meer

    10,99
    3-4 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 16,52

    Ebook 9,79

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 1999

    In a struggle to recover from the tragic death of his young wife, Scotsman David Corstorphine travels to a small Long Island town… Meer

    Vanaf 6,25