Robin Pilcher

Literatuur & Romans van Robin Pilcher

32 resultaten

32 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007

    De eens zo succesvolle zakenman Dan Porter is werkeloos, lethargisch en eenzaam. Zijn vrouw Jackie, beeldschoon en succesvol… Meer

    Vanaf 16,50
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2002

    Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp… Meer

    Vanaf 9,95
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2006

    Het afgelopen jaar is het niet gemakkelijk geweest voor Liz Dewhurst: haar moeder kwam te overlijden en tot overmaat van ramp… Meer

    Vanaf 7,00
    • Engelstalig
    • Pocket
    • 2010
    (1)

    Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years. After the sudden death of her mother,… Meer

    11,91
    3-4 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 13,22

    Ebook vanaf 8,49

  • De terugkeer
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2010
    (2)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Wanneer Claire Barclay hoort dat haar geliefde stiefvader een beroerte heeft gehad, besluiten zij en haar man Art vanuit New York… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2000
    (15)

    Elfrida Phipps houdt van haar nieuwe leven in hetkleine Schotse dorpje, waar ze zich heeft teruggetrokkenmet haar hond Horace. Ze… Meer

    Vanaf 6,25
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2008
    (15)

    Elfrida Phipps houdt van haar nieuwe leven in hetkleine Schotse dorpje, waar ze zich heeft teruggetrokkenmet haar hond Horace. Ze… Meer

    Vanaf 14,90
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2004
    (7)

    Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn… Meer

    Vanaf 2,95
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2005

    Life has not turned out the way that Dan Porter had planned. He thought that when he married Jackie twenty-five years before, he… Meer

    11,91
    3-4 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2008

    It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little… Meer

    12,73
    3-4 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 16,00

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 1999
    (7)

    Davids wereld is ingestort na het overlijden van zijn geliefde vrouw Rachel. Hij is met zijn drie kinderen ingetrokken bij zijn… Meer

    Vanaf 5,75
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2004

    Life has not turned out the way that Dan Porter had planned. He thought that when he married Jackie twenty-five years before, he… Meer

    17,99
    Op voorraad. Voor zondag 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013

    Since the split of her 18-year marriage, Liz Dewhurst has lived with her son, Alex, and her father on their family farm on the… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • A Novel
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2007

    Illuminating. Captivating. Stunning.When the fireworks cascade over Edinburgh castle on the Festival's final night, the magic… Meer

    8,82
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013
    (1)

    Claire Barclay has returned to the home in Scotland where she spent her teenage years. After the sudden death of her mother,… Meer

    8,99 8,49

    Je bespaart 6%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2013

    It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little… Meer

    8,99 8,49

    Je bespaart 6%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2010

    "The Long Way Home is Robin Pilcher at his best. I devoured every word of this masterful storyteller."—Debbie Macomber, #1 New… Meer

    14,75
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2011

    In the vein of Maeve Binchy and Nicholas Sparks, "New York Times"-bestselling author Pilcher returns with his most enchanting… Meer

    14,49
    5-10 werkdagen
    Verkoop door: bol.com
  • Roman
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2010

    Meer

    9,79
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Duitstalig
    • Paperback
    • 2010

    Als Tess ihre Arbeit beim Musik- und Theaterfestival in Edinburgh aufnimmt, ist sie von der Begegnung mit Künstlern aus aller Welt… Meer

    10,99
    2-3 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 16,38

    Ebook vanaf 9,79

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2008

    It's Edinburgh in August. A group of people, drawn to the city for the forthcoming Festival, meet for the first time, little… Meer

    9,49
    5-7 werkdagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 1999

    David Corstorphine is a man in despair. His young wife has died tragically from cancer and he is devastated. Searching for relief… Meer

    Vanaf 6,95

    Ebook vanaf 23,10

  • Roman
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2009

    Als Tess ihre Arbeit beim Musik- und Theaterfestival in Edinburgh aufnimmt, ist sie von der Begegnung mit Künstlern aus aller Welt… Meer

    9,79
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2003

    Since the split of her 18-year marriage, Liz Dewhurst has lived with her son, Alex, and her father on their family farm on the… Meer

    Vanaf 7,00