Cargo

Cargo

Alle artikelen van Cargo

1.078 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Hij komt terug, altijd... In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist inzijn keuken… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 13-11-2018.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (61)

    "Lisa Gardner is een geweldige schrijver. Haar verhalen zijn vanaf de eerste pagina verslavend.' -Karin Slaughter"Ik kon niet meer… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een geheim leven. Een geheim huwelijk.Een moordenaar die je geheimen kent.William en Mary zijn al zestig jaar getrouwd. William is… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (34)

    Op wonderlijke wijze heeft Nicole Frank een auto-ongeluk overleefd. Als de politie haar verhoort, heeft ze het over een klein… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • stop jezelf te veroordelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (33)

    Compassie hebben met anderen, dat lukt meestal wel. Maar compassie hebben met jezelf is vaak een stuk moeilijker. Dat ontdekte… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,40

    Ebook 9,99

  • Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2013
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (92)

    Lena Adams probeert haar man Jared net te overtuigen om mee naar bed te gaan als hij, in hun eigen slaapkamer, door meerdere… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (213)

    Begin maar vast met rennen. Joona Linna is terug! Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerNa twee jaar te hebben… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Crimezone Award 2013 - categorie 'buitenland'
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (92)

    Will Trent wordt voor een speciale opdracht ingezet als undercover-agent. Maar zijn onderzoek naar een drugsdealer loopt niet als… Meer

    7, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,40

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (4)

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.Twaalf jaar na de ontvoering… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    San Francisco is in de ban van een systematische maar onvoorspelbare moordenaar. Hetonderzoek brengt brigadier Lindsay Boxer in… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 08-11-2018.
  • Harry Hole deel 2
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (34)

    Deel 1 van de Harry Hole serie van Jo NesbøIn de kamer van een obscuur motel in Bangkok wordt het lijk van de Noorse ambassadeur… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (175)

    De 'Koningin van de Suspense' laat je weer sidderen met haar nieuwste thriller.' – Marie Claire 'Spannend en gruwelijke details… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (213)

    Begin maar vast met rennenJoona Linna is terug!Na twee jaar te hebben doorgebracht in een van de best beveiligde gevangenissen van… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 9,99

  • de kunst van creatief leven
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (36)

    In Big Magic moedigt Elizabeth Gilbert ons aan om onze verborgen talenten te ontdekken. Balancerend tussen spiritualiteit en… Meer

    18, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (92)

    Hij ziet je, hij filmt je, hij wil jeZweden is in de ban van een seriemoordenaar die zijn slachtoffers eerst filmt vanuit het… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (9)

    "Kippenvel gegarandeerd.' – Het Parool"Meeslepend, spannend en verrassend. Jo Nesbø is een van de beste Scandinavische… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (114)

    Tien jaar geleden heeft hij gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen. Maar als inspecteur Joona Linna hem vraagt haar… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (29)

    September 1938. Hugh Legat maakt carrière bij de Britse diplomatieke dienst; hij werkt op 10 Downing Street als privésecretaris… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 7,99

  • Deel 12 - Georgia-reeks
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (91)

    Inspecteur Will Trent lijkt, gesterkt door zijn liefde voor Sara Linton, eindelijk afscheid te kunnen nemen van zijn verleden… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (175)

    'You will always be my pretty girl…' Wanneer op het nieuws melding wordt gemaakt van een vermist meisje, moet Claire Scott… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Stalker
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (92)

    Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerZweden is in de ban van een seriemoordenaar die zijn slachtoffers eerst filmt… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (11)

    De nieuwe Queen of Crime!Libby en haar man Justin komen na een avondje uit weer thuis bij hun vijftienjarige dochter, maar stuiten… Meer

    7, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2011
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (65)

    Wat begint als een normale dag, zal voor Faith Mitchell eindigen in een vreselijke nachtmerrie. Er wordt ingebroken in het huis… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (69)

    Deel 5 van de serie Bergmankronieken van Hjorth RosenfeldtZet je leven op het spelIn een verlaten schoolgebouw wordt het lichaam… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com