Clare Mackintosh

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld. In 2011 begon ze als freelancejournalist en inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt... lees meer

Clare Mackintosh

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld. In 2011 begon ze als freelancejournalist en inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. Op bol.com vind je alle boeken van Clare Mackintosh, waaronder het nieuwste boek van Clare Mackintosh.

Alle artikelen van Clare Mackintosh

70 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "Valse hoop' ("Let Me Lie') is de derde thriller van Clare Mackintosh. Ze brak door met haar sensationele debuut "Mea culpa'("I… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Na haar succesdebuut "Mea culpa' (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. "Ik zie… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    "Valse hoop' ("Let Me Lie') is de derde thriller van Clare Mackintosh. Ze brak door met haar sensationele debuut "Mea culpa'("I… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "Mea culpa' is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci FrenchWanneer een alleenstaande… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    ‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, NicciWanneer een alleenstaande moeder de… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Na haar succesdebuut "Mea culpa' (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. "Ik zie… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    'Mea culpa' is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, NicciWanneer een alleenstaande moeder de… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,95

    Ebook 9,99

  • The Richard & Judy Bestseller
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2014

    The sensational Sunday Times and No. 1 Kindle bestseller and Richard & Judy Book Club pick________________A tragic accident. It… Meer

    1, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Na haar succesdebuut 'Mea culpa' (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. 'Ik zie… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door Paagman.nl
    Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 12,99

  • The Number One Sunday Times Bestseller
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    The twisty, gripping Richard & Judy Book Club bestseller and Sunday Times number one bestseller ____________________ You do the… Meer

    11, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 4,49

  • The Richard & Judy Bestseller
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    The sensational Sunday Times and No. 1 Kindle bestseller and Richard & Judy Book Club pick ________________ A tragic accident. It… Meer

    8, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,99

    • Nederlandstalig
    • 2018

    dwarsligger 515 Clare Mackintosh Ik zie jouTijdens een treinrit van werk naar huis ziet Zoë Walker tot haar verbijstering een foto… Meer

    13, 99
    Verwacht over 25 weken
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 9,75

    Ebook 12,99

  • The Number One Sunday Times Bestseller
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    Discover the addictive thriller and number one bestseller from Clare Mackintosh, award-winning author of breakout sensations I See… Meer

    4, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Number One Sunday Times Bestseller
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2016

    The twisty, gripping Richard & Judy Book Club bestseller and Sunday Times number one bestseller____________________You do the same… Meer

    4, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    From New York Times bestselling author Clare Mackintosh, a deeply moving and page-turning novel about an impossible choice—and the… Meer

    20, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 25-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2016

    Mea culpa van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah, Het meisje in de trein en… Meer

    Vanaf
    45, 99
  • heart-warming stories of the countryside from the bestselling author
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    A humorous, warm memoir of family life in the countryside from bestselling author, Clare Mackintosh. 'Insightful, funny,… Meer

    17, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    From New York Times bestselling author Clare Mackintosh, a deeply moving and page-turning novel about an impossible choice—and the… Meer

    21, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 25-06-2019.
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    The stunning new novel from Clare Mackintosh, the international bestselling author of I Let You Go and I See You.The police say it… Meer

    14, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,49

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    One year ago, Caroline Johnson chose to end her life brutally: a shocking suicide planned to match that of her husband just months… Meer

    15, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 4,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Let op: mp3-download luisterboek, dus GEEN CD of fysiek boek!‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de… Meer

    Vanaf
    7, 24
  • The Number One Sunday Times Bestseller
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    Anna is unable to accept the verdict of her parents' deaths as suicide. Now with a child of her own, Anna feels the urgent need to… Meer

    12, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,49

    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2018

    Na haar succesdebuut Mea culpa (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. Ik zie… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • heart-warming stories of the countryside from the bestselling author
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    A humorous, warm memoir of family life in the countryside from bestselling author, Clare Mackintosh.'Insightful, funny, absorbing'… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com