Corina Bomann

Corina Bomann

Corina Bomann (1974) woont een deel van het jaar op het Duitse platteland, waar ze in alle rust kan schrijven, en een deel van het jaar in Berlijn. Haar romans staan in Duitsland steevast hoog in de bestsellerlijsten. Bij Boekerij verschenen van Bomann Het vlindereiland, De maneschijnsonate, De jasmijnzussen,De stormroos en Een wonderlijke winterreis. Op bol.com vind je alle boeken van Corina Bomann, waaronder het nieuwste boek van Corina Bomann.

Alle artikelen van Corina Bomann

157 resultaten

  • Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313871
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • -72234

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Mathilda is zestien… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022587171
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • Verteller: Marjolein Alegera
    • 560 pagina's

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Mathilda is zestien… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,00

    Ebook 11,99

  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589052
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 576 pagina's

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het is 1913 en Agneta… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 12,99

  • Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460235559
    • Druk: 1
    • maart 2013
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim Nadat Diana s huwelijk op de klippen is gelopen,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313291
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 486 pagina's
    • -72234

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het is 1913 en Agneta… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022587188
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 592 pagina's

    Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof Als jonge bruid leek… Meer

    20 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 09-02-2021.
    Reserveer nu
  • Om haar kind een toekomst te kunnen geven, moet Nicole eerst het verleden ontrafelen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309171
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 319 pagina's
    • -72234

    Een ontroerende roman over liefde, eenzaamheid en familiebanden Nicole groeide op als enig kind zonder… Meer

    8 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 31%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een oud gebruik geeft twee jonge vrouwen onverwacht hoop op een nieuwe toekomst
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582091
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 352 pagina's

    Een heerlijke feelgoodroman voor de winterse maanden Corina Bomann is langzamerhand uitgegroeid tot een… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 12,99

  • roman
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402303889
    • Druk: 1
    • september 2015
    • 354 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Modefotografe Melanie Sommer is net terug van een werkreis naar Vietnam, het land van haar voorouders,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim…
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022570951
    • Druk: 2
    • juni 2014
    • 456 pagina's

    Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim… Nadat Diana’s huwelijk op de klippen is… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 9,99

  • Een oud gebruik geeft twee jonge vrouwen onverwacht hoop op een nieuwe toekomst
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309799
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 384 pagina's
    • -72234

    Een heerlijke feelgoodroman voor de winterse maanden Corina Bomann is langzamerhand uitgegroeid tot een… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Dankzij haar overgrootmoeder krijgt een jonge vrouw weer greep op haar leven
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022573501
    • Druk: 1
    • september 2015
    • 448 pagina's

    Modefotografe Melanie Sommer is net terug van een werkreis naar Vietnam, het land van haar voorouders,… Meer

    20 -
    Uiterlijk 28 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,50

    Ebook 9,99

  • om haar kind een toekomst te kunnen geven, moet Nicole eerst het verleden ontrafelen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022576939
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 416 pagina's

    Een ontroerende roman over liefde, eenzaamheid en familiebanden Nicole groeide op als enig kind zonder… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,70

    Ebook 8,99

  • Anna heeft niemand nodig, vindt ze - haar familie al helemaal niet. Of is de tijd voor verzoening gekomen?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402307429
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • 224 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een prachtig, ontroerend verhaal over familie, vriendschap, liefde en hereniging Lekker ontspannen om… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Een antieke viool blijkt de sleutel tot een dramatische familiegeschiedenis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239335
    • Druk: 1
    • mei 2014
    • 410 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Sumatra, 1902. De rijke landeigenaar Paul ontmoet de knappe, veelbelovende violiste Rose. Het is liefde… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • De rozentuin Ebook
    Alexa en haar moeder hebben een moeizame relatie. Maar kennen ze elkaar wel echt?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309805
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 432 pagina's
    • -72234

    Van de boeken van Corina Bomann werden al meer dan 70.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022574188
    • Druk: 2
    • juni 2015
    • 432 pagina's

    Sumatra, 1902. De rijke landeigenaar Paul ontmoet de knappe, veelbelovende violiste Rose. Het is liefde… Meer

    20 -
    Uiterlijk 28 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00

    Ebook 9,99

  • Een mysterieuze oude boot. Een verleden vol geheimen. Een vrouw op zoek naar haar bestemming.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592090
    • Druk: 5
    • juli 2020
    • 464 pagina's

    Een intrigerende, meeslepende mix van geheimen, romantiek en interessante details uit een turbulent verleden… Meer

    12 99
    Uiterlijk 28 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,45
  • Alexa en haar moeder hebben een moeizame relatie. Maar kennen ze elkaar wel echt?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582107
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 432 pagina's

    Van de boeken van Corina Bomann werden al meer dan 70.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 12,99

  • Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052862989
    • oktober 2020

    'Deel 1 van de trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof staat als een huis. Over keuzes maken en je hart… Meer

    19 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 11,99

  • Anna heeft niemand nodig, vindt ze - haar familie al helemaal niet. Of is de tijd voor verzoening gekomen?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022578667
    • Druk: 1
    • november 2016
    • 224 pagina's

    Een prachtig, ontroerend verhaal over familie, vriendschap, liefde en hereniging Lekker ontspannen om… Meer

    25 -

    Ebook 9,99

  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592748
    • Druk: 14
    • februari 2021
    • 576 pagina's

    Deel 1 van De vrouwen van de Leeuwenhof-trilogie, nu in midprice Het is 1913 en Agneta heeft afstand… Meer

    12 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-02-2021.
    Reserveer nu

    Ebook 12,99

  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052862361
    • maart 2020
    • Speelduur: 20:12:03

    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende… Meer

    19 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022587164
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 608 pagina's

    Deel 1 in De vrouwen van de Leeuwenhof-trilogie Voor de lezers van Santa Montefiore en Lucinda Riley… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

    Ebook 12,99