D.B. John

Alle artikelen van D.B. John

7 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Tweeëntwintig jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.Twaalf jaar na de ontvoering… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Nu besteld, woensdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2018

    Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar… Meer

    16 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Italiaanstalig
    • Ebook
    • 2018

    Un thriller avvincente ed elettrico che alza il velo sui segreti del regime più inaccessibile al mondo. Nella foto satellitare che… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2018

    Undercover in NordkoreaWashington D.C.: Niemand kennt das verbotene Land so gut wie Jenna Williams. Als die CIA sie für eine… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Paperback
    21 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

    • Duitstalig
    • Hardcover
    25 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99