Dana Fox

Alle artikelen van Dana Fox

12 resultaten

    • Engels
    • Paperback
    • 9781624145568
    • augustus 2018
    • 192 pagina's

    Dana combines beautiful art, the relaxing nature of watercolour and step-by-step guidance so readers… Meer

    17 58
    Op voorraad
    Select
    Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

  • In the Jungle
    • Engels
    • Paperback
    • 9781645671121
    • november 2020
    • 64 pagina's

    Capture the Vibrant Colors of the Jungle with 25 No-Sketch Projects Grab your paintbrush, smock and explorer's… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

  • In the Ocean
    • Engels
    • Paperback
    • 9781624148576
    • november 2019
    • 120 pagina's

    Dana Fox, author of Watercolor with Me: In the Forest and founder of Wonder Forest, provides fifty new… Meer

    18 99
    Uiterlijk 28 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

  • In the Forest
    • Engels
    • E-book
    • 9781624145575
    • augustus 2018
    • Adobe ePub

    Unleash Your Creativity with 50 No-Sketch Watercolor Projects From a classic dogwood rose, to a sly fox,… Meer

    10 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 21%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • In the Ocean
    • Engels
    • E-book
    • 9781624148583
    • november 2019
    • 192 pagina's
    • Adobe ePub

    5O No-Sketch Projects That Bring the Ocean to Life Dana Fox, author of Watercolor with Me: In the Forest… Meer

    11 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 14%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • In the Jungle
    • Engels
    • E-book
    • 9781645671138
    • oktober 2020
    • 192 pagina's
    • -72234

    Capture the Vibrant Colors of the Jungle with 25 No-Sketch Projects Grab your paintbrush, smock and explorer’s… Meer

    10 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 21%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Paperback
    • 9781091327863
    • maart 2019
    • 152 pagina's
    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

    • Engels
    • E-book
    • 9781301943401
    • december 2012
    • -72192

    New on the blogging scene in 2011, Dana spent a year growing her following and documenting what worked,… Meer

    6 24
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Blog Wonderful Tweedehands
    • Engels
    • Paperback
    • 9781481988940
    • Druk: 1
    • januari 2013
    • 90 pagina's

    *PAPERBACK UPDATED FOR 2016* Blog Wonderful is a book written by blogger Dana Fox of Wonder Forest. This… Meer

    10 74

    Ebook 6,24

    • Engels
    • E-book
    • 9781311862433
    • juli 2015
    • Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM)

    In the tradition of Nick and Nora Charles, the eXtraordinary Bureau series follows the paranormal adventures… Meer

    4 52
    Adviesprijs 4,99

    Je bespaart 9%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Waldtiere
    • Duitstalig
    • Onbekende bindwijze
    • 9783838837321
    • 120 pagina's
    27 99
    Uiterlijk 28 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • Meerestiere
    • Duitstalig
    • Paperback
    • 9783838837338
    • 120 pagina's
    28 99
    Uiterlijk 28 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen