Els Franci-Ekeler

Alle artikelen van Els Franci-Ekeler

198 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Kat Novak is patholoog-anatoom en een vrouw die haar mannetje kan staan. Kat moet in een paar dagen tijd sectie verrichten op de… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Een vermiste jonge vrouw heeft aanwijzingen achtergelaten om haar te vinden, maar voor wie?Sinds haar ontvoering een paar jaar… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Onderdeel van de serie Rizzoli & Isles. Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien:… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Violiste Julia Ansdell ontdekt bij toeval in een antiekwinkeltje in Rome een merkwaardig muziekstuk, de Incendio-wals. Als Julia… Meer

    14, 95
    Op voorraad

    Voor 16:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een vermiste jonge vrouw heeft aanwijzingen achtergelaten om haar te vinden, maar voor wie?Sinds haar ontvoering een paar jaar… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    In de lente van 1939 leidt de Joodse familie Kurc een redelijk normaal leven in Radom, Polen. Tot de oorlog uitbreekt. De vijf… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • inclusief het korte verhaal 'John Doe'
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Onderdeel van de serie Rizzoli & Isles. TESS GERRITSEN OVERTUIGT.' ALGEMEEN DAGBLADRechercheur Jane Rizzoli reist af naar Afrika… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Vijf jaar nadat Flora Dane bevrijd is uit handen van de man die haar maandenlang in een kist gevangen hield, wordt ze beschuldigd… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Julia Ansdell raakt in de greep van de Incendio-wals, een merkwaardig muziekstuk dat ze bij toeval ontdekt in een antiekwinkeltje… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Onderdeel van de serie Rizzoli & Isles. Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien:… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 9,99

  • Het spel is je cadeau. Durf je te spelen?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    'FANTASTISCH! De verslavendste thriller die ik dit jaar heb gelezen.' GoodreadsSpannende psychologische thriller voor de lezers… Meer

    17, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Rizzoli & Isles. Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien:… Meer

    18, 45
    1 - 2 weken
    Verkoop door Bronkhorst Boeken
    Tweedehands vanaf 10,95

    Ebook 9,99

  • Nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie kun je nog vertrouwen?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Kat Novak, patholoog-anatoom, moet in een paar dagen tijd sectie verrichten op de lichamen van twee jonge vrouwen die op… Meer

    14, 50
    Op voorraad

    Voor 16:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Detective D.D. Warren raakt gewond bij het intensieve onderzoek naar moorden die verdacht veel lijken op die van seriemoordenaar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012

    1768. Al duizenden jaren leven de Aboriginals, de tot dan toe enige bewoners van Australië, in harmonie met het land. Maar in de… Meer

    5, -
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Versplinterd, de schitterende debuutroman van Dani Atkins, is voor alle fans van Jojo Moyes' Voor jou. Het boek ging in Engeland… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Charlene Grant is ervan overtuigd dat ze vermoord gaat worden. Haar twee jeugdvriendinnen zijn gedood, allebei op dezelfde datum,… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Op wonderlijke wijze heeft Nicole Frank een auto-ongeluk overleefd. Als de politie haar verhoort, heeft ze het over een klein… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    In de lente van 1939 leidt de Joodse familie Kurc een redelijk normaal leven in Radom, Polen. Tot de oorlog uitbreekt. De vijf… Meer

    22, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,95

    Ebook 9,99

  • Het landgoed van de familie Hartford lijkt sprookjesachtig, maar achter de muren schuilt een geheim dat niet...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013

    Riverton Manor, Engeland, 1924. Op de avond van een groot society-feest pleegt de jonge dichter Robbie Hunter zelfmoord. Twee… Meer

    5, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "Mea culpa' is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci FrenchWanneer een alleenstaande… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    De verslavende nieuwe thriller van de Queen of Crime!Vijf jaar nadat Flora Dane bevrijd is uit handen van de man die haar… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    De nieuwe Queen of Crime!Detective D.D. Warren raakt gewond bij het intensieve onderzoek naar moorden die verdacht veel lijken op… Meer

    7, 95
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99