Emelie Schepp

De Zweedse thrillerauteur Emelie Schepp brak in Nederland door met 'Memento'. Dit werd, evenals haar daarop volgende thrillers, met lovende recensies beoordeeld.

Alle artikelen van Emelie Schepp

65 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026147005
    • Druk: 6
    • december 2018
    • 352 pagina's

    Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,99

    Ebook 9,99

  • Narcotica Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026140570
    • Druk: 1
    • augustus 2016
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026142543
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • EPUB met digitaal watermerk

    Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek naar een seriemoordenaar. Maar Jana heeft zo… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026145650
    • Druk: 1
    • EPUB met digitaal watermerk

    Twee vrouwen zijn vermoord. Jana Berzelius verdenkt Simon Norell, een man die zijn familie doodde. Maar… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Memento Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026136443
    • Druk: 1
    • november 2015
    • 285 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026145636
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 277 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Officier van justitie Jana Berzelius onderzoekt een moord en ontvoeringszaak. Wanneer haar vijand Danilo… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De thrillersensatie uit zweden.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026142536
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 336 pagina's

    Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek naar een seriemoordenaar. Maar Jana heeft zo… Meer

    10 99
    Uiterlijk 6 november in huis
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026140563
    • Druk: 1
    • augustus 2016
    • 336 pagina's

    In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak… Meer

    19 99
    Uiterlijk 3 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026145629
    • Druk: 1
    • juli 2018
    • 336 pagina's

    Officier van justitie Jana Berzelius onderzoekt een moord en ontvoeringszaak. Wanneer haar vijand Danilo… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 9,99

  • (Nederlandstalige editie)
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026145643
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 336 pagina's

    Twee vrouwen zijn vermoord. Jana Berzelius verdenkt Simon Norell, een man die zijn familie doodde. Maar… Meer

    20 99
    Uiterlijk 3 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026154171
    • Druk: 2
    • januari 2021
    • 352 pagina's

    Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek naar een seriemoordenaar. Maar Jana heeft zo… Meer

    7 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-01-2021.
    Reserveer nu
  • Memento Tweedehands
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026143083
    • Druk: 5
    • mei 2017
    • 336 pagina's

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg… Meer

    8 95
    Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026150623
    • Druk: 2
    • januari 2020
    • 336 pagina's

    In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak… Meer

    24 95
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 19,95

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026153372
    • mei 2020
    • Verteller: Margo Dames
    • Speelduur: 11:06:03

    De Zweedse thrillerauteur Emelie Schepp brak in Nederland door met Memento. Dit werd, evenals haar daarop… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
  • A Thriller
    • Engels
    • Paperback
    • 9780778319665
    • Druk: Original ed.
    • juni 2018
    • 432 pagina's

    2017 SWEDISH CRIME WRITER OF THE YEAR AN ACCIDENTAL SLIP OF A BLADE&; A tragic incident on the operating… Meer

    14 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026136436
    • Druk: 1
    • november 2015
    • 320 pagina's

    Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden… Meer

    10 99
    Uiterlijk 6 november in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781848456808
    • Druk: 1
    • december 2017
    • 384 pagina's

    Swedish public prosecutor Jana Berzelius is back in the twisted second instalment of Emelie Schepp's… Meer

    14 26
    1 - 2 weken
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 10,80

    Ebook 7,99

  • Engelsschuld Ebook
    Thriller
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641206970
    • september 2017
    • Adobe ePub

    Ein Fehler, den du nicht wiedergutmachen kannst. Und ein Mörder, der nie vergessen hat ... Grausame Morde… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026153365
    • mei 2020
    • Verteller: Margo Dames
    • Speelduur: 10:40:11

    De Zweedse thrillerauteur Emelie Schepp brak in Nederland door met Memento. Dit werd, evenals haar daarop… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
  • Memento Ebook
    • E-book
    • 9789634330974
    • april 2017
    • Adobe ePub

    „A nő becsukta az ajtot, és utasította a sofőrt, hogy azonnal induljon. A lány előredőlt, és kihúzta… Meer

    7 63
    Adviesprijs 7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Jaakko kulta Ebook
    • E-book
    • 9789150762808
    • mei 2020
    • Adobe ePub

    Jaakko kulta Suosittu Jana Berzelius -sarja jatkuu! Sateisena kevätpäivänä Norrköpingin läpi virtaavasta… Meer

    16 -
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Thriller
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641182892
    • juli 2016
    • Adobe ePub

    Ich kenne deine Vergangenheit. Und ich kann dein Leben zerstören … Eine eisige Winternacht am Bahnhof… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Paperback
    • 9781848455375
    • Druk: 1
    • juni 2017
    • 384 pagina's

    WINNER OF THE SPECSAVERS READERS CHOICE AWARD 2016 In Lindoe, on the Swedish coast, a man has been found… Meer

    11 99
    Uiterlijk 6 november in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 15,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026141300
    • Druk: 1
    • september 2016
    • Verteller: Hymke de Vries
    • Speelduur: 10:42:16

    Memento van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 9,99