Emelie Schepp

Emelie Schepp groeide op in een kleinstadje in het zuiden van Zweden. Zewerkte jarenlang als marketing- encommunicatiespecialist maar was daarnaastaltijd aan het schrijven. In 2015 brak ze door met haar thriller Memento, die met... lees meer

Emelie Schepp

Emelie Schepp groeide op in een kleinstadje in het zuiden van Zweden. Zewerkte jarenlang als marketing- encommunicatiespecialist maar was daarnaastaltijd aan het schrijven. In 2015 brak ze door met haar thriller Memento, die met lovende kritieken werd overladen. Op bol.com vind je alle boeken van Emelie Schepp, waaronder het nieuwste boek van Emelie Schepp.

Alle artikelen van Emelie Schepp

58 resultaten

  • Alter ego Ebook
    • Nederlandstalig
    • Ebook

    Twee vrouwen zijn vermoord. Jana Berzelius verdenkt Simon Norell, een man die zijn familie doodde. Maar Simon zwijgt. Er is maar… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Memento Ebook
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden oproept. Wat gaat er… Meer

    7 99
    Op voorraad

    Nu besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,99

    Ebook 9,99

  • Narcotica Ebook
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2020

    In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet. De verdenkingen… Meer

    8 99
    Op voorraad

    Nu besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • (Nederlandstalige editie)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Twee vrouwen worden vermoord gevonden, liggend in een riviertje. Van beiden zijn de benen aan elkaar genaaid. Wie wil hen laten… Meer

    20 99
    Uiterlijk 3 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,75

    Ebook 9,99

  • Postuum Ebook
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Officier van justitie Jana Berzelius onderzoekt een moord en ontvoeringszaak. Wanneer haar vijand Danilo zich weer in haar leven… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Post mortem Ebook
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek naar een seriemoordenaar. Maar Jana heeft zo haar eigen problemen: Danilo… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De thrillersensatie uit zweden.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Officier van justitie Jana Berzelius leidt het onderzoek naar een seriemoordenaar. Maar Jana heeft zo haar eigen problemen: Danilo… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 16,90

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Officier van justitie Jana Berzelius onderzoekt een moord en ontvoeringszaak. Wanneer haar vijand Danilo zich weer in haar leven… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Nu besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden oproept. Wat gaat er… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2016

    Let op: mp3-download luisterboek, dus GEEN CD of fysiek boek!'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Memento Ebook
    • Ebook
    • 2017

    „A nő becsukta az ajtot, és utasította a sofőrt, hogy azonnal induljon. A lány előredőlt, és kihúzta a véres kést a hátára… Meer

    7 63
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Memento Tweedehands
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer… Meer

    Vanaf
    7 -
  • Narcotica Ebook
    • Ebook
    • 2018

    Egy hideg téli estén a norrköpingi pályaudvar egyik vonatfülkéjében holtan találnak egy fiatal nőt. Az ujjai véresek, a szájábol… Meer

    8 45
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Narcotica Tweedehands
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet. De verdenkingen… Meer

    Vanaf
    37 -
  • Post mortem Ebook
    • Ebook
    • 2019

    Egy márciusi kora reggelen egy csúnyán összeszabdalt nőt találnak annak norrköpingi lakásán. Philip Engström mentős ápolo ér… Meer

    7 15
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2016

    When a high-ranking head of the migration board is found shot to death in his living room, there is no shortage of suspects,… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Une deuxième enquête de Jana Berzelius
    • Franstalig
    • Ebook
    • 2018

    Une deuxième enquête de Jana Berzélius.Quand une jeune Thaïlandaise utilisée pour faire passer de la drogue est retrouvée morte… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Other binding

    ER wurde gezeichnet. ER tötet. ER ist neun Jahre alt.Die Staatsanwältin Jana Berzelius wird bei einem spektakulären Fall… Meer

    14 99
    Uiterlijk 10 maart in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,79

    • Duitstalig
    • Paperback
    • 2016

    Ich kenne deine Vergangenheit. Und ich kann dein Leben zerstören …Eine eisige Winternacht am Bahnhof Norrköping in Schweden. In… Meer

    14 99
    Uiterlijk 10 maart in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,79

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    2017 SWEDISH CRIME WRITER OF THE YEAR A slip of a scapel… A patient's accidental maiming leads a young surgeon to abandon his… Meer

    4 29
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    WINNER OF THE SPECSAVERS READERS CHOICE AWARD 2016 In Lindö, on the Swedish coast, a man has been found brutally murdered in his… Meer

    12 99
    Uiterlijk 6 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2016

    WINNER OF THE SPECSAVERS READERS CHOICE AWARD 2016 In Lindö, on the Swedish coast, a man has been found brutally murdered in his… Meer

    16 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com