Erica James

Erica James

Erica James is een bestsellerauteur van formaat en veelgeprezen om haar meeslepende romans. Van haar verschenen eerder De kleine dingen en Schaduwleven. Haar boeken worden vertaald naar meerdere talen. Zij woont met haar zoons in... lees meer

Erica James

Erica James Erica James is een bestsellerauteur van formaat en veelgeprezen om haar meeslepende romans. Van haar verschenen eerder De kleine dingen en Schaduwleven. Haar boeken worden vertaald naar meerdere talen. Zij woont met haar zoons in Engeland. Op bol.com vind je alle boeken van Erica James, waaronder het nieuwste boek van Erica James.

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Erica James

149 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Erica James heeft al veel bestsellers op haar naam staan, zoals "Zussen voor altijd', "De thuiskomst' en "Zomerliefde'. In haar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Erica James heeft al veel bestsellers op haar naam staan, zoals "Zussen voor altijd', "De thuiskomst' en "Zomerliefde'. In haar… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    "De zomerliefde' (The Holiday) van Erica James is opnieuw een heerlijke feelgoodroman van haar hand. Erica James heeft al veel… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • zomerlezen 2017
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    "De thuiskomst' van Erica James, voor de fans van Jojo Moyes, Liane Moriarty en Nora Roberts.De nieuwe bewoners van Cholmford Hall… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,99

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Lydia woont al jaren in Venetië, waar ze zich thuis voelt. Op een dag wordt ze totaal van haar stuk gebracht door een gezicht in… Meer

    5, -
    7 - 10 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Erica James heeft naast "Een onverwachte wending' reeds veel bestsellers op haar naam staan, zoals "De bloemenjaren',… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Erica James heeft naast "Een onverwachte wending' reeds veel bestsellers op haar naam staan, zoals "De bloemenjaren',… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell. De nieuwe bewoners van… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "Zomerliefde' (The Holiday) van Erica James is opnieuw een heerlijke feelgoodroman van haar hand. Erica James heeft al veel… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    *Includes an exclusive extract of Erica's moving and life-affirming new novel, publishing in 2018!* Set in the beautiful city of… Meer

    11, 99
    7 - 10 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,49

  • This summer escape to the country with bestselling author Erica James
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    A captivating story about friendship, making changes, and learning to live life to the fullest from SUNDAY TIMES bestseller Erica… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013

    Een nieuwe Erica James om bij weg te dromen Mia keek ernaar uit om tijd voor zichzelf te hebben. De kinderen de deur uit, haar… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    From wartime Bletchley to a modern day Suffolk village, a gorgeous tale of friendship and love from the Sunday Times bestselling… Meer

    4, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • grote letter uitgave
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Erica James schrijft over echte mensen in herkenbare situaties en dat heeft haar een grote groep fans opgeleverd… Meer

    7, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,75

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012

    Realistisch en eigentijds, met relatieperikelen en heerlijk romantisch. Erica James op haar best! Maggie Storm werkt als… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,30

    Ebook 9,99

  • grote letter uitgave
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Het begon allemaal met een uitnodiging voor een bruiloft. Als Floriana niet net de uitnodiging had gekregen waarin de liefde… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Internationaal bestsellerauteur Erica James heeft met `De bloemenjaren opnieuw een heerlijke, meeslepende roman geschreven. … Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Zomerliefde' (The Holiday) van Erica James is opnieuw een heerlijke feelgoodroman van haar hand. Erica James heeft al veel… Meer

    Vanaf
    30, 99
  • This summer head to the river with bestselling author Erica James
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    They thought they were friends for life - until one summer, everything changed . . . Linston End on the Norfolk Broads has been… Meer

    7 - 10 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2011

    Clayton Miller maakt een rommeltje van zijn leven. Hij heeft een writer's block en zijn carrière als comedyschrijver zit al jaren… Meer

    7, 40
    4 - 6 dagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2010

    Dan en Sally Oliver en hun vriendin Chloe Hennessey mogen van geluk spreken dat ze nog leven. Drie jaar na de tsunami op tweede… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2003

    Omdat ze meer tijd wil doorbrengen met haar vierjarig zoontje Ned, verruilt Clara Costello haar goedbetaalde baan en haar… Meer

    Vanaf
    12, 95
  • goedkope editie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2008
    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 3,50
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011

    Clayton Miller maakt een rommeltje van zijn leven. Hij heeft een writer's block en zijn carrière als comedyschrijver zit al jaren… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.