Alle artikelen van Geertrui Marks

17 resultaten

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029093521
    • Druk: 4
    • augustus 2019
    • 224 pagina's

    **** NRC Handelsblad ‘Een boek waarbij je als lezer van de ene in de andere emotie verzeild raakt. Afschuw,… Meer

    11 30

    Ebook 9,99

  • een filosofische ontdekkingsreis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025903961
    • Druk: 1
    • juni 2014
    • 176 pagina's

    In 'Over geluk' neemt Frédéric Lenoir ons mee op een filosofische ontdekkingsreis. Lenoir geeft geen… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,50

    Ebook 11,99

  • De wereldziel Tweedehands
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025903367
    • Druk: 1
    • augustus 2013
    • 192 pagina's

    Kahlil Gibran meets Paulo Coelho Zeven wijzen uit alle continenten ontmoeten elkaar in Toulanka, een… Meer

    32 30
    Tweedehands vanaf 27,00
  • De wereldziel Tweedehands
    roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025904319
    • Druk: 6
    • november 2014
    • 192 pagina's

    'De Wereldziel' is een betoverend verhaal waarmee de Franse filosoof Frédéric Lenoir zijn kennis en ervaringen… Meer

    50 99
  • Een verboden liefde in tijden dat alles geoorloofd was...
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022581377
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 352 pagina's

    Een verboden liefde legt vreselijke familiegeheimen bloot Voor de lezers van Anthony Doerr en María Dueñas… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,25

    Ebook 11,99

  • Een sprookje voor jong en oud
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025906429
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 200 pagina's

    ‘Hart van kristal’ van filosoof Frederic Lenoir is een universeel sprookje voor jong en oud. Het gaat… Meer

    11 99
    Uiterlijk 8 maart in huis
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402310481
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 248 pagina's
    • -72234

    **** NRC Handelsblad ‘Een boek waarbij je als lezer van de ene in de andere emotie verzeild raakt. Afschuw,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Een verboden liefde in tijden dat alles geoorloofd was…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309669
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 325 pagina's
    • -72234

    Een verboden liefde legt vreselijke familiegeheimen bloot Voor de lezers van Anthony Doerr en María Dueñas… Meer

    11 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 8%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • roman
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789029092401
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 224 pagina's

    Een spannende, spectaculaire roman over het voortvluchtige bestaan van nazi-kopstuk Josef Mengele Een… Meer

    20 99
    1 - 2 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,35

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789029586177
    • Druk: 1
    • augustus 2012
    • 192 pagina's

    Jonathan Littell verbleef tweeënhalve maand in Homs, in het bonkende hart van de wijken die in opstand… Meer

    8 79
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,50
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789044535365
    • Druk: 1
    • juli 2015
    • 185 pagina's

    Laura is negentien jaar en heeft anorexia. In de laatste fase van de ziekte wordt ze opgenomen in het… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,49

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789044532906
    • Druk: 1
    • december 2013

    Laura is 19 jaar en heeft anorexia. In de laatste fase van de ziekte wordt ze opgenomen in het ziekenhuis.… Meer

    17 95
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,95

    Ebook 7,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789046818633
    • Druk: 1
    • februari 2015
    • 480 pagina's

    Franse bestseller toont het menselijk drama achter het bombardement van Dresden De twaalfjarige Johanna… Meer

    24 94
    Op voorraad

    Voor 15:00 uur besteld, woensdag in huis
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 11,30
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044532913
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 110 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Laura is 19 jaar en heeft anorexia. In de laatste fase van de ziekte wordt ze opgenomen in het ziekenhuis.… Meer

    7 49
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 6%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Over geluk Ebook
    een filosofische ontdekkingsreis
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025903978
    • Druk: 1
    • juni 2014
    • 155 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In 'Over geluk' neemt Frédéric Lenoir ons mee op een filosofische ontdekkingsreis. Lenoir geeft geen… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • een sprookje voor jong en oud
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025904807
    • Druk: 1
    • september 2015
    • 104 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    ‘Hart van kristal’ van filosoof Frédéric Lenoir is een universeel sprookje voor jong en oud. Het gaat… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Hart van kristal Tweedehands
    een sprookje voor jong en oud
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025904791
    • Druk: 1
    • augustus 2015
    • 224 pagina's

    'Hart van kristal' van filosoof Frédéric Lenoir is een universeel sprookje voor jong en oud. Het gaat… Meer

    13 49
    Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 9,99