Alle artikelen van HarperCollins

17.635 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761948
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 422 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Slaughter heeft een meesterstuk afgeleverd.’ – ★★★★ VN Detective & Thrillergids Een geweldige standalone-thriller… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een geweldige standalone-thriller van de onbetwiste Queen of Crime: Karin Slaughter levert eersteklas spanning
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402708714
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 456 pagina's

    ‘Slaughter heeft een meesterstuk afgeleverd.’ – ★★★★ VN Detective & Thrillergids Een geweldige standalone-thriller… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 21,95
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761351
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 345 pagina's
    • Adobe ePub

    Dé nieuwe Zweedse thrillersensatie, verkocht aan 17 landen! Het eerste deel in de Eilandmoorden-reeks.… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hoogzomer Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761399
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 379 pagina's
    • Adobe ePub

    ★★★★ VN Detective & Thrillergids De waarheid achterhalen kan levensgevaarlijke gevolgen hebben… Inspecteur… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402762112
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 283 pagina's
    • Adobe ePub

    Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy Debby haat files. En deadlines.… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761788
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 298 pagina's
    • Adobe ePub

    Twee vrouwen, door vijf eeuwen gescheiden. Eén lang bewaard geheim. 1538 De jonge bruid Eleanor maakt… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Beter communiceren met collega's, vrienden en familie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402705997
    • Druk: 1
    • april 2020
    • 320 pagina's

    Inmiddels al 600.000 exemplaren verkocht! Welke gedragsstijl is de jouwe? Drijf je collega je tot waanzin… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761320
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 287 pagina's
    • Adobe ePub

    Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen,… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • De Puzzelman Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402760415
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 431 pagina's
    • Adobe ePub

    ★★★★ De Telegraaf Hij zoekt je. Hij vindt je. Hij jaagt op je. Het menselijk lichaam is een prachtige… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Verzwegen Ebook
    een Will Trent thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759853
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • 458 pagina's
    • Adobe ePub

    'Opnieuw levert de bestsellerauteur een nagelbijtend spannend boek af.' - De Telegraaf Jubileumjaar 2020:… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402707243
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 416 pagina's

    ★★★★ VN Detective & Thrillergids De waarheid achterhalen kan levensgevaarlijke gevolgen hebben… Inspecteur… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,00

    Ebook 4,99

  • Winterland Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402759433
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 410 pagina's
    • Adobe ePub

    'Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.' - ●●●● NRC Door een professionele misstap… Meer

    4 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 64%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • alsof opgroeien nog niet lastig genoeg is
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402702569
    • Druk: 1
    • februari 2019
    • 480 pagina's

    ‘Pijnlijk prachtig’, boek van de maand bij Koffietijd Een pure en overdonderende roman over opgroeien… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402706291
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 320 pagina's

    Adem in, adem uit. Herhaal 25.000 keer. Wat je eet, hoeveel je traint en hoe jong je bent is lang niet… Meer

    22 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • een Will Trent thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402707236
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 528 pagina's

    'Opnieuw levert de bestsellerauteur een topthriller af.' - Telegraaf Jubileumjaar 2020: de twintigste… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761375
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 448 pagina's
    • Adobe ePub

    ★★★★ VN Detective & Thrillergids De nieuwe thriller van Jeroen 'Het Pauluslabyrint' Windmeijer en Jacob… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Gepakt Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761771
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 65 pagina's
    • Adobe ePub

    Een geweldig kort verhaal van de onbetwiste Queen of Crime Special agent Will Trent wacht in een plaatselijk… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402708240
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 336 pagina's

    Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy Debby haat files. En deadlines.… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402708226
    • Druk: 1
    • juni 2021
    • 272 pagina's

    Aken, 1945. Als Eberhard Ahrensberg na de oorlog terugkeert naar zijn vaderland, ligt zijn leven in scherven.… Meer

    17 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402707175
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 400 pagina's

    Dé nieuwe Zweedse thrillersensatie, verkocht aan 17 landen! Het eerste deel in de Eilandmoorden-reeks.… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • Negotiating As If Your Life Depended On It
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062872302
    • juni 2018
    • 288 pagina's

    A field-tested, game-changing approach to high-stakes negotiations-whether in the boardroom or at home.… Meer

    10 29
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

  • Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen 32407 en 4562
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402729801
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 320 pagina's

    In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 4,99

  • loslaten, groeien en geven : inspiratie voor een zinvol leven
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402705621
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 352 pagina's

    Jay Shetty – motivational speaker, social-mediasuperster en presentator van de #1 podcast On Purpose… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 4,99

  • liefde in tijden van autisme
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402706413
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 464 pagina's

    Nog nooit werd autisme zo raak in proza gevangen Rinkelende telefoons, felle lampen, rumoerige collega’s… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99

    Ebook 4,99